Skocz do zawartości

List do roliniczki. Rolnik szuka żony


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tak trochę humorystycznie, lecz zachowując powagę sytuacji. Chcę napisać list do roliniczki. Wcale nie myślę o hektarach, do hapnięcia przy rozwodzie. 

Bo, przecież na miłość zawsze jest czas :) 

Czy zacząć od atrybutów fizycznych, czy skupić się na bogactwie mojej duszy. 

W której części listu napisać, że spędzam czas na forum braciasamcy? 

 

Czy jechać tam, na role z własnym szpadlem?

Czy grać bad-boy, skruszonego i szukającego resocjalizacji w objęciach kobiety w gumofilcach? 

Nie chciałbym aby doszło do incydentu, gdy wejdę w krowie łajno i krzyknę: Ty kur**, na ch***, tu przyjeżdżałem! 

Albo, gdy pomylę odgłosy wydawany, przez odyńca i palnę: "o jaki ładny piesek". 

 

Czy ktoś już, wysyłał list? :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, NiesamowitySzymi napisał:

Czy grać bad-boy, skruszonego i szukającego resocjalizacji w objęciach kobiety w gumofilcach? 

To samo siebie wyklucza.

Napisz, że wyczyścisz jej loszkę a potem własnym knurem zdewastujesz koryto.

"Hej loszka, chcesz aby mój knur zrobił spustoszenie w Twoim korycie?"

 

Moim zdaniem pisanie do takiej nie ma sensu - serio chcesz kobietę która tapla się w świńskich odchodach, zbiera ziemniaki jakimś harvesterem i nie je widelcem? Tak mi się kojarzą kobiety ze wsi.

W ogóle pisać list to jak wysłać smsa o treści "nie mam odwagi zapytać w realu to napisze - będziesz ze mną chodzić plsss???"

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy spotka Cię nie miła sytuacja z innym uczestnikiem możesz mu powiedzieć

"Rozjebie Cię jak gówno po polu"

a w Grze o tron nie cierpiałeś rodu Greyjoyów

Edytowane przez WoLe
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle pisać list to jak wysłać smsa o treści "nie mam odwagi zapytać w realu to napisze - będziesz ze mną chodzić plsss???"

Wymagany jest aby kandydat wysłał list albo fizyczny, online! 

 

19 minut temu, Analconda napisał:

Moim zdaniem pisanie do takiej nie ma sensu

Wiesz... chciałbym wystąpić dla beki, w programie. Mam male doświadczenie.

 

@BumTrarara  Proszę Cię, to raczej do Love Island. W rolinku Czadów 10/10 nie było, poza tym odpowiednim świetle, dużo mi nie brakuje :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Swoją  drogą w  pewnej edycji była jedna panienka którą znałem z widzenia. Wytatuowana samotna mamusia ze swoim Brajankiem. Zakochał się w niej łysiejący gospodarz z brzuszkiem i wypasionym autkiem. Po mowie ciała było widać że panna go zlewa. Jak się okazało związek nie wypalił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomkowski  Dobrze, znam sprawę, bo oglądałem, "cenne" hasła tam padały. 

Ta kobieta, miała na imię Ania, i łysiejącym, z brzuszkiem mówiła: "przy nim, nie muszę się martwić, jak wyglądam", "kiedyś, szukałem facetów, żeby koleżanki, mi zazdrościły" i z dwa takie jeszcze były.

Mimo, że ona spłukana do cna, a gościu fura, gospodarstw, to i tak robiła z niego cieć-beciaka, dobrze, że nie wyszło! Szkoda chłopa, jak ma bulić siano. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea reklamowania siebie, jako faceta mnie obrzydza, aż do granic duszy, jeżeli dusza w ogóle istnieje.

 

Pierdolenie o szopenie, a liczą się i tak pierwotne programy.

 

Wielka miłość to istnieje w wieku 16 lat może w sprzyjających okolicznościach natury. Albo istniała, bo internet zabił nostalgię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomkowski napisał:

Do tego gościa tylko ona przyjechała. A to pech. Szkoda go bo za dobry był dla niej i za bardzo się angażował.

Jeśli, chodzi, o ten przyjazd, to on sam zdecydował, że tylko ją zaprosi na gospodarstwo. Miał tam jakieś jeszcze, ale przybeciakował i gadał na wizji, że on wie od razu i takie duperele.

Niech pilnuje kasy, a zabawić się niech jedzie na rokse. Dobry, chłopaczyna, szkoda by było gdyby popłynął z hajsem ratując podstarzałą, przytytą, wytatuowaną mamuśkę bez przyszłości.

Z dzieckiem panny, to są problemy, do końca życie! To, nie jest tak, że tam skończy z 23 lata, zapakuje tobołek i wyjedzie z domu!

 

Będzie gnił, do czterdziestki albo lepiej, bo dziecko samotnej matki, to nie ogarnia często, miałem taką relacyjkę, gdzie syn samotnej matki, dodam, że to pani psycholog, po kłótni ze swoją dziewczyną dźgnął ją nożem w łydkę, bo pewnie nie wytrzymał ciśnienia, emocji. Taki "nowy tatuś", to jest zaangażowany w takie cyrki, co nie dasz siana, na adwokata, nie zawieziesz mamusi, na komisariat. 

Ja się zmyłem, ale ktoś, kto w coś takiego wdepnie, ma przesrane! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanie w stodole nieźle by się wkomponowywało w marzenia o wóczęgostwie.

Przy odrobinie szczęścia może nawet bzykanie na sianie?

Tylko nie deklaruj małżeństwa, bo pomyśli że lecisz na hektary i cię spławi.

Pod tym względem samotne baby ze wsi są bardzo wyczulone.

Znacznie lepiej jest umieć orać, cokolwiek by to miało znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, NiesamowitySzymi said:

@RealLife  Za późno! Już wysłałem. Cóż, jak coś, to do zobaczenia, na zlocie forum, na moim gospodarstwie! :) Obowiązuję strój wieczorowy, szampana podam o 18-stej. 

 

 

Git. Jak już posiądziesz grunty rolne to pisz do mnie jak będą sianokosy, przyjadę do zwózki.Jestem że wsi i zapach skoszonej łąki to zapach z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne. Piszesz do tej mlodszej kandydatki?;)

 

Ogladalem wszystkie edycje programu i z najwiekszym zaciekawieniem tych najmlodszych uczestnikow. Mom zdaniem duzo lasek bardziej chce napisac pod katem samego dostania sie do programu aby pozniej "dac zielone swiatlo: jestem singielka"  z czasem znalesc chlopaka z miasta. 

 

W druga strone to wsrod kandydatow np. Rolniczki tej co wyszla za maz moim zdaniem byla wiekszosc prawiczkow i bynajniej sie z tego nie nasmiewam.

 

Zglaszajac sie musisz wziasc pod uwage ze tv chodzi tylko show i moga przedstawic Cie w niekorzystnym swietle aby tylko o czyms publika mowila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

Ta kobieta, miała na imię Ania, i łysiejącym, z brzuszkiem mówiła:

"przy nim, nie muszę się martwić, jak wyglądam",

"kiedyś, szukałem facetów, żeby koleżanki, mi zazdrościły"

i z dwa takie jeszcze były.

Widziałem ten odcinek i również wyłapałem brutalną szczerość samicy 30+, po ścianie i bąblu z bad-boyem.

Większość gości tam to totalni białorycerze oraz ludzie z parciem na szkło. @NiesamowitySzymi rozumiem, że wątek jest formą żartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, równieśnikSzpilki napisał:

Piszesz do tej mlodszej kandydatki?;)

Oczywiście! :)

 

14 godzin temu, równieśnikSzpilki napisał:

Ogladalem wszystkie edycje programu i z najwiekszym zaciekawieniem tych najmlodszych uczestnikow.

Tak, dokładnie, nie ma, co się oszukiwać, w oderwaniu do fiminizmu takich, tam. Najlepiej ogląda się młodych, czy to Rolnik szuka żony, czy jakieś występy, nie zależnie od dziedziny. 

14 godzin temu, równieśnikSzpilki napisał:

Rolniczki tej co wyszla za maz moim zdaniem byla wiekszosc prawiczkow i bynajniej sie z tego nie nasmiewam.

Jeśli chodzi o rolników i rolniczki, to na przestrzeni wszystkich serii, ich kandydacie nie wyróżniają się jakąś dużą atrakcyjnością. Ok może, ostatnio Marlenka, ale ona to miss dramy była :) 

Zobaczymy, ja osobiście traktowałbym, to jako świetną przygodę, na luzaku, lepiej to niż dzień na kanapie. 

14 godzin temu, równieśnikSzpilki napisał:

Zglaszajac sie musisz wziasc pod uwage ze tv chodzi tylko show i moga przedstawic Cie w niekorzystnym swietle aby tylko o czyms publika mowila.

To, niestety/stety, wiem, z własnego doświadczenia. Producenci programu, w wywiadach manipulują, starają się abyś, powiedział coś hmm.. głupiego, niestosownego, wycinają wypowiedzi, podpuszczają Cię. Mimo, że po występie w jednym, z programów uważałem, to za "nie w porządku", to w jakimś sensie rozumiem, i w ogólnym rozrachunku, dobrze, to wspominam.

A ludzie .... pogadają i przestaną. 

12 godzin temu, ufo napisał:

Większość gości tam to totalni białorycerze oraz ludzie z parciem na szkło. @NiesamowitySzymi rozumiem, że wątek jest formą żartu.

Z białorycerstwem, to w sumie przekrój społeczeństwa, tu jesteśmy anonimowi, więc można sobie pokozaczyć, jak, ktoś chce. 

A jeśli chodzi, o ewentualny udział, to nie jest żart, bo list wysłałem i z chęcią bym sobie zrobił wycieczkę, podjadł, coś na wsi, wykąpał się w jeziorku:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.