Skocz do zawartości

Rozstanie już całkowite. I co teraz?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeprowadziłem z nią ostatnią rozmowę. Gadaliśmy godzinę przez telefon. Na koniec powiedziała, żebym już nigdy się z nią nie kontaktował. Powiedziałem, że spełnię tą prośbę. Wcześniej już mówiła, że kogoś już ma. Zostałem sam i nie umiem sobie z tym poradzić. Jak zasypiać, o czym myśleć przed snem? Ja w to nie wierzę, co się właśnie stało. Duszę się. Pomóżcie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To ta sama. Tylko, że wtedy już miałem to za sobą. Niestety musiała się odezwać po jakąś gablotkę i wszystko wróciło. Teraz muszę wygaszać to od nowa. Już do siebie nie wrócimy. To koniec.

Edytowane przez Pozytron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rarek2 napisał:

NEXT

 

Idź na jakąś randkę, nawet aby tylko pospacerować sobie z kobietami i pogadać. Zobaczysz jak to szybko minie. Głowa do góry, to jedna z wielu i  na niej świat się nie kończy, są inne.

Chuj co to mu pomoże.

Przerabiałem z 10 spotkań bezpośrednio po rozstaniu i nawet że mimo iż czasami dobrze się bawiłem to na drugi dzień i tak wszystko wracało.

 

Jedynym i wszystkim znanym lekarstwem jest czas i nic a nic nie złagodzi mu bólu po rozstaniu.  

 

Ja po dwuletnim związku walczyłem z tym ponad rok i dopiero teraz, a minęło już 1.5 mogę powiedzieć że pokonałem wroga który siedział w mojej głowie. 

 

Takze świętą prawdą jest powiedzenie, że do nas nie zabije to nas wzmocni ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przerabiałem taką historię, że wracałem do ex kilka razy bo zawsze wpadała po jakieś bibeloty, a to koszulkę oddać, a to książkę, ale prędzej czy później zawsze kolejne rozstania były z tych samych powodów co pierwsze. Musisz dokładnie zapamiętać dlaczego się rozstaliście i zawsze sobie o tym przypominać, gdy zaczynasz myśleć o tym, że Ci jej brakuje czy coś. Z moich doświadczeń wynika, że im dalej od rozstania tym człowiek dalej próbuje sobie racjonalizować i nie daj boże (SIC ! ) obwiniać siebie. Dlatego za*ebiście ważne jest byś zapamiętał dlaczego się rozstaliście. 
Najlepszym lekarstwem moim zdaniem są dwie rzeczy. 
1. Czas
2. Znalezienie sobie zajęcia. Może pora nauczyć się czegoś nowego?

Edytowane przez Spellman71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.