Skocz do zawartości

Seks a choroby weneryczne


Denzel07

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tego podchodzicie? Myślicie o tym? Bierzecie pod uwagę przy przelotnych romansach?

Zdarza wam się np. robić minetkę przypadkowej lasce?

Słyszałem o przestrodze zapachu cipki no ale wiadomo, że to ocena powierzchowna i zależna od higieny.

Czy w związkach, albo dłuższych fwb poruszacie temat badań?

Co sądzicie o całym ryzyku z tym związanym? Jak trafiłem ostatnio na artykuł o HIV i innych syfach to byłem ciekaw jakie jest wasze zdanie.

Tym bardziej jak widzę, że są tu gracze, którzy obracają dziesiątki panien.

Edytowane przez Denzel07
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym ONS w życiu złapałem pasożyta. Strasznie wkurwiająca sprawa i stresująca.

 

Nie wiem, jakim cudem z takich przygód kolesie wychodzą zwycięsko, przysięgam. Dla mnie takie Panie, co oddają się przypadkowym kolesiom, jak tak się zastanowić to muszą być chore na praktycznie wszystko.

 

Od dawna nic nie obracam, natomiast złapanie weneryka od laski to ogromna szkoda dla psychiki. Już później nie spojrzysz normalnie na kobietę. Człowiek uczy się na doświadczeniach.

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Człowiek uczy się na doświadczeniach

Dziękuję bardzo za taką naukę. 

 

Przez lata się obracało to i tamto. Zawsze z tarczą. 

 

Myślę że nie ma co popadać w paranoje, bo się z domu nie wyjdzie i nic nie obróci.

 

Chyba temat ma coś w związku z zazdrością wsteczną dot. Przeszłych partnerów. Jestem strasznym przeciwnikiem zazdrości wstecznej. Nie wymydli się :))

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, mac napisał:

Nie wiem, jakim cudem z takich przygód kolesie wychodzą zwycięsko, przysięgam. Dla mnie takie Panie, co oddają się przypadkowym kolesiom, jak tak się zastanowić to muszą być chore na praktycznie wszystko.

Są ludzie których to kręci. Adrenalina. Jedni włażą na Everest bez masek, inni dostają wzwodu na bycie 401 kochankiem/kochanką niebadanej osoby.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alfa_sralfa napisał:

Myślę że nie ma co popadać w paranoje, bo się z domu nie wyjdzie i nic nie obróci.

Nie no, jasne, żadna paranoja, tylko ostrożność, szczególnie przy wyrywaniu przypadkowych Panienek na dyskotekach :)

 

Niestety przy wielu negatywnych doświadczeniach coraz trudniej się przełamać. Tak to powinienem napisać. Każdy podejmuje ryzyko w każdym przypadku, nawet wyjścia z domu ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto pchać się w ONS. Nie wiesz na kogo trafisz. Lepiej nawiązać kilkumiesięczną znajomość w wiadomych celach niż polować na jednorazowe okazje. Takie moje zdanie. No i obowiązkowo guma. A otwarta rozmowa nt. badań nie zaszkodzi w końcu ludzie dorośli z przeszłością się spotykają. Tak samo jak zapytanie o przeszłość i licznik, jedna powie, inna skłamie, trzecia pocałuj mnie w d... Zawsze czegoś się dowiesz i coś wywnioskujesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świętą zasadę że nigdy nie  robię minety kurwie i ONS, czyli praktycznie nigdy.

 

Była laska miała zrobione badania "techniczne", ja również więc było zajebiście bezpiecznie, można było cipkę lizać.

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denzel07 napisał:

Jak do tego podchodzicie? Myślicie o tym?

Tak. Badam się w miarę regularnie. Chyba że mam okres incelstwa, to się nie badam. Zakładam, że od swojej prawej dłoni nic nie złapię xd

Godzinę temu, Denzel07 napisał:

Zdarza wam się np. robić minetkę przypadkowej lasce?

Nie, nie zdarza.

 

Ogólnie polecam gumki i nie ruchanie czego popadnie w ilościach hurtowych. Howgh!

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba każdy czasem myśli o chorobach, ale moim zdaniem po prostu podchodzić z dystansem i rozwagą. Zabezpieczać się i nie rzucać się na byle co. Od ONSa wolałbym porządną Divę. Znam kilka nieco bardziej prywatnie  i wiem, że zależy im również na bezpieczeństwie swoim i klientów. A szlifować patelnię przypadkowej lasce? Nigdy w życiu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, leto napisał:

Zakładam, że od swojej prawej dłoni nic nie złapię xd

Ja w sumie za lewą też ręczyć nie mogę xD

 

Mnie zawsze odrzucało od ONSów. Jednym z powodów były choroby weneryczne. Miałem to szczęście, że kumple w otoczeniu szybko wbili mi do głowy szacunek do lateksu swoimi historiami. Ale uważam, że badać się można. Jeśli jesteś w związku to dodatkowy wskaźnik, czy nie masz poroża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RENGERS napisał:

Mam świętą zasadę że nigdy nie  robię minety kurwie i ONS, czyli praktycznie nigdy.

 

Była laska miała zrobione badania "techniczne", ja również więc było zajebiście bezpiecznie, można było cipkę lizać.

 

 

Badania czyli jakiś cały pakiet tych chorób czy te najważniejsze? (HIV, kiła). Jak przeczytałem ile ogólnie jest możliwości tych chorób... Ilości ogromne, tylko to pewnie większość też widać po organizmie człowieka. Objawy, sygnały...

 

31 minut temu, leto napisał:

Tak. Badam się w miarę regularnie. Chyba że mam okres incelstwa, to się nie badam.

Jakie te badania sobie regularnie robisz jeśli można spytać? Pojedyńcze, konkretne czy cały pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto nadmienić, że prezerwatywa nie chroni przed wszystkimi możliwymi chorobami np. syfilis, HPV (większość rodzajów hpv jest niegroźna ale kilka może skutkami nieprzyjemnymi skutkami).

Dodatkowo trzeba mieć gdzieś z tyłu głowy, że guma zawsze może pęknąć np. u divy. Większość chorób wenerycznych da się jednak łatwo wyleczyć i w najgorszym przypadku grozi nam wstydliwa wizyta u lekarza który przepisze odpowiedni antybiotyk. 

 

Ja nigdy nic nie złapałem, ale kilku znajomych ruchaczom-czadom coś się tam zdarzyło złapać.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 12:43, Denzel07 napisał:

Jak do tego podchodzicie? Myślicie o tym? Bierzecie pod uwagę przy przelotnych romansach?

Zdarza wam się np. robić minetkę przypadkowej lasce?

Słyszałem o przestrodze zapachu cipki no ale wiadomo, że to ocena powierzchowna i zależna od higieny.

Czy w związkach, albo dłuższych fwb poruszacie temat badań?

Co sądzicie o całym ryzyku z tym związanym? Jak trafiłem ostatnio na artykuł o HIV i innych syfach to byłem ciekaw jakie jest wasze zdanie.

Tym bardziej jak widzę, że są tu gracze, którzy obracają dziesiątki panien.

Dobre pytanie jak na dzisiejszy czasy. Tematem się interesuję, przeczytałem kilka badań. Istnieje bardzo dużo chorób wenerycznych, o których jak się dowiedziałem to odechciało mi się szukać kobiety. Nawet te "normalne" kobiety miały po 8-9 partnerów seksualnych w swoim życiu. Wiem to, bo same mi to mówiły na portalach randkowych. Ale często kobiety mają to do siebie, że zaniżają rzeczywistą liczbę. Widzisz, całkiem jest duża szansa, że coś załapały. Więc jak chcesz z nią być, to na przegląd techniczny wyślij. Taki komplet badań kosztuje ok. 350-500 zł. Lepiej raz dać kasę, niż potem przez lata się bujać z wenerykami i jechać na antybiotykach.

 

Weźmy sobie jednego z popularniejszych wirusów - HPV. Szacuje się że 75 mln Amerykanów (1/4) jest nim zarażonych. Wirus HPV ma dużo typów, jedne są wysoce onkogenne, drugie niej. Okazuje się, że najczęściej występującym wirusem jest typ 16 (61%). Ten typ może wywołać raka macicy i... gardła/krtani (czyli nowotwór głowy). Czyli podczas robienia minety możesz się tym zarazić i dostać raka. Szacuje się, że w Polsce 1/3 raków krtani jest spowodowana właśnie HPV (2/3 przez papierosy i alkohol). W krajach Skandynawskich ta liczba nawet sięga do 90%! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 12:43, Denzel07 napisał:

Co sądzicie o całym ryzyku z tym związanym? Jak trafiłem ostatnio na artykuł o HIV i innych syfach to byłem ciekaw jakie jest wasze zdanie.

Guma.

I tyle.

Każdy inny ruch to szacowanie ryzyko vs zaufanie.

 

NIGDY. Ale to NIGDY nie wiesz, z kim się zadajesz.

Możesz żyć w naiwności, że twoja myszka jest inna, niż wszystkie (TM). I może być latami. A potem trafi się jakiś "zupełnie nieznaczący epizod (TM)". I dupa. I równie dobrze może też być tak, że myszka wiedzie od lat podwójne życie.

 

Skuteczna ochrona przed chorobami wenerycznymi jest JEDNA:
Celibat.

Chociaż i tu są... luki. Vide słynny suchar:

 

"Czy można zarazić się kiłą od deski klozetowej?
Można, ale znamy przyjemniejsze sposoby
"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Nie wiem ,czemu jest teraz taka moda ,że facet który nie obraca 3 dziewczynami (albo więcej) to jest mało męski albo staromodny. Naszą energie seksualną powinniśmy szanować a nie ruchac co popadnie. Ludzie którzy cały czas myślą o seksie stają się impotentami.Nie wspominając o chorobach wenerycznych które z tym się wiążą.Człowiek który szanuje swoją energie seksualną i nie marnuje za lataniem na dziewczyny otrzymuje mądrosć i radość od stwórcy (Boga). Jesteśmy Bracia po to na forum by się rozwijać.A kobieta ma byc tylko dodatkiem do naszego wspaniałego życia i tak do tego powinniśmy podchodzić. Jeśli stanie sie odwrotnie i będziemy ganiali za krótkimi spódniczkami to oszalejemy i nie osiągniemy w zyciu sukcesu. Nie wspominajac o założeniu idealnej rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Anioł_Stróż said:

1.  Nie wiem ,czemu jest teraz taka moda ,że facet który nie obraca 3 dziewczynami (albo więcej) to jest mało męski albo staromodny.

2. Naszą energie seksualną powinniśmy szanować a nie ruchac co popadnie.

3. Ludzie którzy cały czas myślą o seksie stają się impotentami.

4. Nie wspominając o chorobach wenerycznych które z tym się wiążą.

5. Człowiek który szanuje swoją energie seksualną i nie marnuje za lataniem na dziewczyny otrzymuje mądrosć i radość od stwórcy (Boga).

6. Jesteśmy Bracia po to na forum by się rozwijać.

7. A kobieta ma byc tylko dodatkiem do naszego wspaniałego życia i tak do tego powinniśmy podchodzić.

8. Jeśli stanie sie odwrotnie i będziemy ganiali za krótkimi spódniczkami to oszalejemy i nie osiągniemy w zyciu sukcesu.

9. Nie wspominajac o założeniu idealnej rodziny

Że też nie dałeś jeszcze jednego zdania, byłby współczesny Dekalog.

 

1. Gdzie jest taka moda?

2. Jak najbardziej. Nie tracić jej przez FAP-owanie 3 razy dziennie.

3. Owszem. Dlatego trzeba seks uprawiać a nie o nim myśleć. Zdrowe dla ducha i dla ciała.

4. Yep. Ale gdybym całe życie nie ruchał a teraz przekręcił się od CoronaWirusa to bym pół wieczności klął na czym Niebo stoi, że byłem taki głupi. Już klnę, że tak późno zmądrzałem.

5. To prawda choć nie cała. Ten kto zajmie się ulepszaniem siebie zdobędzie mądrość i spokój. Fakt, że czasami tylko do czasu, mianowicie do momentu gdy na horyzoncie pojawi się blondynka, duże niebieskie oczy, mająca na czym usiąść i czym oddychać.

6. Jesteśmy na świecie po to by się rozwijać.

7. Tu trochę prawdy jest, tę postawę popiera wielu mądrych ludzi.

8. Tylko jeśli ich nie dogonimy. Jeśli nie będziemy ganiali - też oszalejemy.

9. Chyba mówisz o tej świętej, bo w życiu to takie nie istnieją. Jeśli ci się wydaje, że jednak tak to tylko dlatego, że nie wiesz jak pary się zachowują gdy ich nikt nie widzi.

 

10. Dodam od siebie. Używajmy tego co Natura dała. Wszystkiego. Gdybyśmy mieli czegoś nie używać to tego byśmy od niej nie dostali. Głowę również mam na myśli.

 

Po tej uczcie duchowej czas na przyziemne rzeczy.

Jeść, pić, palić, trzecie P miałem dziś w porze lunchu, więc będę spał snem sprawiedliwego, bo przyjemnością dzieliłem się uczciwie.

 

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 12:43, Denzel07 napisał:

Zdarza wam się np. robić minetkę przypadkowej lasce?

Jakby ktoś nie wiedział to jest coś takiego jak maska oralna ?

i-med-intim-truskawkowe-chusteczki-latek

Taka lateksowa chusteczka - jak gumka. Przykrywasz i liżesz przez papierek.

Edytowane przez BumTrarara
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 22:24, JoeBlue napisał:

7. A kobieta ma byc tylko dodatkiem

"Kobiety" mają być dodatkiem!

W dniu 16.05.2020 o 15:20, Szafir napisał:

Więc jak chcesz z nią być, to na przegląd techniczny wyślij. Taki komplet badań kosztuje ok. 350-500 zł. Lepiej raz dać kasę, niż potem przez lata się bujać z wenerykami i jechać na antybiotykach.

Pod warunkiem, że będzie mu wierna :D

W dniu 15.05.2020 o 12:43, Denzel07 napisał:

Tym bardziej jak widzę, że są tu gracze, którzy obracają dziesiątki panien.

Również mnie to dziwi, że się nie chwalą przebytymi infekcjami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.