Skocz do zawartości

Patent na zdobycie i rozkochanie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Cytując wpis Świadomości Związków,jakie co powinno sprawić by rozkochać w sobie kobietę na tyle by przy nas pozostała.

Panowie, ale jesteśmy lipni, że nawet w 10% się nie łapiemy :D 

 

Cytat

Aby zdobyć serce kobiety należy tylko być:

1. przyjacielem
2. partnerem
3. świetnym kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. bokserem (ale nie damskim, chociaż… niektóre i to lubią, jak się można dowiedzieć z przeróżnych opowieści…)
11. kucharzem
12. mechanikiem
13. monterem
14. elektrykiem
15. sportowcem
16. informatykiem
17. poetą
18. muzykiem
19. kabareciarzem
20. szoferem
21. tragarzem
22. sprzątaczką
23. stewardem
24. hydraulikiem
25. stolarzem
26. modelem
27. architektem wnętrz
28. seksuologiem
29. psychologiem
30. psychiatrą
31. psychoterapeutą

 

Patent na zdobycie i rozkochanie kobiety zawiera też inne cechy. Aby przyciągnąć do siebie płeć piękną należy być jeszcze:

1. sympatycznym
2. wysportowanym, ale
3. inteligentnym, ale
4. silnym
5. kulturalnym, ale
6. twardym, ale
7. łagodnym
8. czułym i wrażliwym, ale
9. zdecydowanym, ale
10. romantycznym, ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym, ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym, ale
17. misiem, ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym, ale
23. skromnym
24. wyrozumiałym
25. eleganckim, ale
26. stanowczym
27. ciepłym, ale
28. zimnym, ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym, ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym, ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla kobiety wszystko (np. skok na bank) czyli
38. zdesperowanym z miłości, ale
39. opanowanym
40. szarmanckim, ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym, ale
44. rozmarzonym, ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. nie okazującym emocji (chyba że tylko radości, że ma taką wyjątkową kobietę), jednocześnie będąc uczuciowym
49. wymagającym, konkretnym, ale żeby te wymagania nie uwierały kobiety
50. by wspierał równouprawnienie, feminizm, partnerstwo, ale jednocześnie był tradycyjnie męski
51. gotowym do poświęceń i przede wszystkim,
52. wypłacalnym $$$

 

Na koniec mężczyzna, aby zdobyć serce kobiety musi uważać na to, aby:

a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany i nie dawał okazji kobiecie, żeby to ona była zazdrosna
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż kobiecie
c) był rodzinny, ale nie ciepłą kluchą
d) pozostawił kobiecie swobodę, ale jednocześnie pytał o nią okazując troskę
e) zapewniał stabilność, ale też przeróżne, zmienne emocje
f) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę
g) miał własne zdanie, ale takie zdanie, które by pasowało kobiecie
h) umiał przeprosić, gdy rację będzie miała kobieta, ale jednocześnie być na tyle inteligentnym, by mieć częściej rację i zaimponować jej
i) nie dał rządzić kobiecie, bo uzna go za niemęskiego pantofla, ale jednocześnie dał jej rządzić, bo sama nie lubi się słuchać tyranów
j) był sprzecznym jak kobieta, ale jednocześnie nie był sprzecznym jak kobieta

 

Poza tym – ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. kłótni po której pogodziliście się sprzed 5 lat, 3 miesięcy, 13 dni, 4 godzin i 12 sekund
9. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu i zdobycia kobiecego serca na zawsze. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny (któremu będzie wypominać, że czasem jest sprzeczny), a także poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem którego napotka. Zatem z przykrością stwierdzić można, że patent na zdobycie i rozkochanie kobiety nie istnieje. My nigdy nie stwierdzimy, że kobietę da się rozkochać na zabój będąc kimś normalnym, przeciętnym. Tylko antyspołeczne osobowości potrafią wzbudzać w kobietach wszelkie najgłębsze uczucia (a jak do tego są przystojni i męscy fizycznie, to nawet niewiele muszą się starać).

 

Link do Źródło

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Azizi napisał:

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu i zdobycia kobiecego serca na zawsze. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny (któremu będzie wypominać, że czasem jest sprzeczny), a także poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem którego napotka. Zatem z przykrością stwierdzić można, że patent na zdobycie i rozkochanie kobiety nie istnieje. My nigdy nie stwierdzimy, że kobietę da się rozkochać na zabój będąc kimś normalnym, przeciętnym. Tylko antyspołeczne osobowości potrafią wzbudzać w kobietach wszelkie najgłębsze uczucia (a jak do tego są przystojni i męscy fizycznie, to nawet niewiele muszą się starać).


3g274l.png

Taka sugestia. Polecam darować sobie czytanie takich stron. Mam nadzieję, że nie trzeba nawet tłumaczyć tego pogrubionego a przez to - dlaczego.

Kim jest admin tej strony? On ma do czynienia w ogóle z kobietami? Bo tak bredzić + napisać taki śmieszny artykulik, to trzeba mocno odlecieć.

Gość ma tyle pewnie wspólnego z realnymi kobietami jak niektórzy "trenerzy uwodzenia" z uwodzeniem, którzy na swoje szkolenia zamawiają prostytutki i swoje produkty opakowują wręcz na zasadzie ctrl + c, ctrl + v z anglojęzycznych stron. Szkoda oczu, naprawdę..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko antyspołeczne osobowości potrafią wzbudzać w kobietach wszelkie najgłębsze uczucia (a jak do tego są przystojni i męscy fizycznie, to nawet niewiele muszą się starać).

 

Ale to całe zdanie to akurat święta prawda.

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MMorda napisał:

@Messer Ma więcej do czynienia z kobietami niż ci się wydaje. Z tego co się orientuję bywał tutaj jako @Red_Pill ale mogę się mylic

W takim razie dziwi mnie jedno. Jak można mieć wiele kobiet i pisać takie rzeczy, jeżeli to nie jest żart?

Wyobraźmy sobie, nie wiem, początek studiów. Spotyka się Mireczek i Paulina. Zaczynają ze sobą rozmawiać. Rozmowa dziwnym trafem się klei. Łapią wiele wspólnych tematów. Żartują. Śmieją się razem, idą coś razem zjeść. Czują się ze sobą coraz lepiej. Pojawiają się motylki. Zaczyna się "magia". Co zrobił Mireczek? Pokazał swoją psychopatię? Narcyzm? Zlał jakiegoś gościa na ulicy? Nie.
To, co zrobił to po prostu normalnie rozmawiał + wyglądał pewnie normalnie lub dobrze. I na tym polega w głębszej mierze uwodzenie kobiet. Tyle. 
Mireczek za jakiś czas będzie grzmocił fajny tyłeczek i obie strony będą zadowolone. Niestety, pechowiec jeden nie wie, że powinien być gangsterem bez uczuć, żeby to robić.

Ja ze swojego skromnego dwucyfrowego doświadczenia, gdzie żadnej kobiety sobie nie kupiłem (i daj Bóg nigdy nie kupię) a wszystkie swoje zdobycze upolowałem sam, mogę śmiało powiedzieć, że autor tego posta ogarniętą osobą nie jest w kwestii zdobywania kobiet. Coś wie, ale to są bardziej domysły. Ciekawostka: znam osoby, które realnie mówią że czują się wypompowane z energii i wręcz obciążone po czytaniu TEJ strony. Ten poziom jadu jest nie do zniesienia jak ktoś jest bardziej emocjonalnie "czysty".

Jestem cyniczny w tym względzie bo na scenę pua często wychodziły osoby co są prawiczkami. 
 

1 minutę temu, tytuschrypus napisał:

Hej, ale to jest przecież beka, dlaczego widzę komentarze np. brata @Messer zupełnie, jakby to wklejone było na serio? Przecież to jest oczywista szydera z wymagań kobiet...

 

Prawda? Prawda? :)

Nie wiem. Dobry żart powinien być zaznaczony, że jest żartem albo powinien być oczywisty. Jeden pan skoczył przez mur i jest uznawany za osobę, która stała za obaleniem komunizmu. I wiele osób w to wierzyło. Pewnie wierzy.
To czy to jest w takim tonie nie ma znaczenia, wpływ i tak ciągle jest wywierany - to jest ważne. Jak takie treści będą wchodziły w głowę to nikogo nie będzie interesowało, że to jest szydera. "Moja wina (..)" też jest tylko metaforą, a afirmacje są robione codziennie.
Taka działalność jest po prostu szkodliwa, a jak widzisz są komentarze, które biorą te wypociny na serio - stąd należy to punktować i najlepiej zlewać, bo jest MNÓSTWO osób, która weźmie słowa Bóg wie kogo na serio.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Messer napisał:

Nie wiem. Dobry żart powinien być zaznaczony, że jest żartem albo powinien być oczywisty. Jeden pan skoczył przez mur i jest uznawany za osobę, która stała za obaleniem komunizmu. I wiele osób w to wierzyło. Pewnie wierzy.

No nie wiem. Uważam to co piszesz teraz za... naciągane. A jak ktoś serio weźmie np. mema, to co to oznacza? Że memy są szkodliwe, czy ktoś nie ogarnia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nigdy nie zależało na rozkochiwaniu kobiet, pragnę tylko dobrać się do miodku ?

 

Ale sterta bzdur.

 

Niech autor tego gówna mi lepiej wytłumaczy jak to jest, że gdy się czasami goudy napije i jestem chamem, prostakiem, jestem agresywny, pani się  sama przymila i robi za mnie całą robotę zwaną

„ uwodzeniem”
 

 Hahaha

 

Tak wiem, przyciągam dziewczyny z patologii ?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tytuschrypus napisał:

No nie wiem. Uważam to co piszesz teraz za... naciągane. A jak ktoś serio weźmie np. mema, to co to oznacza? Że memy są szkodliwe, czy ktoś nie ogarnia?

 

Zajmowałem się jakiś czas wpływem społecznym i zaufaj mi - ludzie łykną wszystko. Kto normalny odda życie za obcą sobie osobę? Jak nie naciśniesz w odpowiedni sposób - to nikt. Ale jak to zrobisz dobrze, to będą to w stanie zrobić całe narody, jeszcze będą umierać z pieśnią na ustach.
Ludzi można przekonać do właściwie wszystkiego. A memy? Wystarczą określone memy o określonym komunikacie powtarzane co jakiś czas. Po czasie, jeżeli są wyjątkowo dobrze zrobione mogą wpływać na procesy myślenia i programować w odpowiednim kierunku. Memy w dzisiejszym świecie to forma rozrywki, wpływu - manipulacji, propagandy, ośmieszania czy reklamy itd.
Wielu ludzi lubi o sobie myśleć, że są racjonalni i wybierają jak sami decydują - zgodnie z psychologią społeczną to jest mega bzdura. Wpływ działa tak, że nie widzisz go za bardzo, a jedynie to, co czujesz i to gdy zgodnie z nim postępujesz (nawet rymem poleciałem ;)). Psychologia wpływu to psychologia obserwowania skutków, dlatego prawie nikt jej nie docenia i uważa się za mądrego, który nie ulega bzdurkom. ;) 
Jeżeli wiesz jak, możesz zrobić z normalnego faceta geja.
Jeżeli wiesz jak, możesz zrobić z normalnego gościa zaburzonego frustrata, który najchętniej by zarżnął rzekomych "wrogów". Tak działają sekty, a wyjście z sekty jest niesamowicie trudne, a psychoterapia po tym trwa czasem latami - a to są często przecież słowa i obrazy, w tym co stosują sekty.. A mają wiernych fanatyków. Tak samo ideologie.

@Obliteraror wiem, ale dla dobra psychicznego ogółu takie treści nie powinny powstawać i powinny być wyjaśniane albo usuwane. Jak ktoś wie jak to działa, to widzi jak bardzo to niebezpieczne jest, bo to iskra wznieca pożar z reguły. I nie każdy pomyśli sobie: ee, koleś pewnie żartuje. Jeżeli reszta strony jest napisana w stylu poważnym i "naukowym" a tu widzi się takie coś, to to może wywołać wiele, bardzo wiele złego. To jest tak jak z wychowaniem, widzisz niemiłego człowieka, ale nie wiesz że ten człowiek był w dzieciństwie np. poniżany. Ludzie nie myślą w takich kategoriach a i też ludzie nie doceniają tego jak łatwo na nich wpływać. Przykra sprawa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Messer napisał:

Zajmowałem się jakiś czas wpływem społecznym i zaufaj mi - ludzie łykną wszystko.

Nie muszę Ci ufać, mam z tego doktorat :) 

 

5 minut temu, Messer napisał:

wiem, ale dla dobra psychicznego ogółu takie treści nie powinny powstawać i powinny być wyjaśniane albo usuwane.

To już jest postęp, bo jeszcze przed chwilą było:

 

39 minut temu, Messer napisał:

Nie wiem.

 

W każdym razie niezależnie od tez dotyczących wpływu społecznego szkodliwość tego typu treści uważam za wydumaną. To znaczy - szkodliwość tego typu treści pisanych na serio. Ten materiał niewątpliwie NIE JEST pisany na serio, także pisanie o jego szkodliwości to jak pisanie o tym, że memy są szkodliwe bo ktoś da się zaprogramować i uwierzy np. w płaskość Ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

W każdym razie niezależnie od tez dotyczących wpływu społecznego szkodliwość tego typu treści uważam za wydumaną. To znaczy - szkodliwość tego typu treści pisanych na serio. Ten materiał niewątpliwie NIE JEST pisany na serio, także pisanie o jego szkodliwości to jak pisanie o tym, że memy są szkodliwe bo ktoś da się zaprogramować i uwierzy np. w płaskość Ziemi.

Jeżeli ekspozycja będzie jednorazowa - spoko, nic to nie zmieni. Ale na tej stronie treści są skrajne (i niekoniecznie prawdziwe) - a jak to zaserwuje się w całości.. cóż, będzie słabo.
Nie ma o co bić piany, ludzie i tak kochają podział i mieć wrogów. To niektórych tylko będzie utwierdzało w swojej usprawiedliwionej nienawiści. Szkoda tylko, że ten wpływ będzie ciągle wywierany i niektórym robił piekło z życia, no ale trudno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tytuschrypus napisał:

Absolutnie każdy przekaz niesie tak rozumiane zagrożenie. 

 

Zakazać wszystkiego? ;)

Absolutnie każdy przekaz? Nie ma przekazów neutralnych? Serio nie wiem. Z tego co widzę i obserwuję to większość jest zbudowana skrajnie. Gdyby był złożony, nie wzbudzał emocji i wyjaśniał sprawę z dwóch stron, nie byłby popularny bo ludzie kochają uproszczenia i oglądać jedną stronę medalu. Cała sztuka życia polega na widzeniu dwóch stron, a pójścia trzecią - taki swego rodzaju symetryzm.

Poza tym, psychoterapeuci jakoś muszą zarabiać, inni rządzić owieczkami, a ktoś liczyć pieniądze - często na naiwniakach.. cokolwiek nie napiszę i tak nie będzie miało znaczenia, bo karuzela w cyrku i tak kręcić się będzie, prawda? ;) Dajmy już biciu piany spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.