Skocz do zawartości

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z portalem randkowym MyDates?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w pytaniu powyżej.W moim odczuciu ten portal wygląda mi podejrzanie.Nie opuszcza mnie przeczucie, że najładniejsze laski jakie się tam znajdują są po prostu moderatorkami i piszą do Ciebie,żebyś jedynie kupował te śmieszne monety,za które możesz prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Koszt jednej wiadomości to jakieś 50 monet. Pakiet za 50 zlotych wystarcza na jakieś 14 wiadomości. Czy mieliście podobne odczucia jeśli korzystaliście z tego portalu?

 

P.S Chyba jedynym plusem jest, że czujesz się tam jak taki prawie chad. Przez 2 dni mi napłynęło tyle wiadomości co na Tinderze i Badoo przez jakieś 2 miesiące.Ale jak to mówią w jednym z powiedzeń "Wśród ślepców jednooki królem" ?

Edytowane przez El Doctor
ortografia
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, El Doctor napisał:

Tak jak w pytaniu powyżej.W moim odczuciu ten portal wygląda mi podejrzanie.Nie opuszcza mnie przeczucie, że najładniejsze laski jakie się tam znajdują są po prostu moderatorkami i piszą do Ciebie,żebyś jedynie kupował te śmieszne monety,za które możesz prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Koszt jednej wiadomości to jakieś 50 monet. Pakiet za 50 zlotych wystarcza na jakieś 14 wiadomości. Czy mieliście podobne odczucia jeśli korzystaliście z tego portalu?

 

P.S Chyba jedynym plusem jest, że czujesz się tam jak taki prawie chad. Przez 2 dni mi napłynęło tyle wiadomości co na Tinderze i Badoo przez jakieś 2 miesiące.Ale jak to mówią w jednym z powiedzeń "Wśród ślepców jednooki królem" ?

15 sekund w Google - https://www.trustpilot.com/review/mydates.com

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do profesjonalistek bo nie jestem w stanie oszukać swojej podświadomości. Po prostu przy takim stosunku nic nie czuje.Mogę walić jak drwal równą godzinę i ani kropelki. Zresztą mieszkam w takim regionie,że div jest mało, do Krakowa gdzie jest większy wybór mam około 2 godzin samochodem. Za dużo pipcenia,zeby zaruchać przez tą godzinę ?

 

Vand poczytałem o tym portalu wcześniej zanim tam sie zarejestrowałem. Jeśli chodzi o booty to na pewno nie pisal ze mna komputer bo pytania były prowadzone w taki sposób,że nie byłoby to możliwe.Z moich obserwacji wiekszosc tych kobiet to albo kobiety z dziećmi albo jakieś panie nie pierwszej już młodości.Ewentualnie młode,ktore nie są za bardzo w moim typie.

Edytowane przez El Doctor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiedza się już przewija od dawna - większość portali "randkowych" i około to większy lub mniejszy SCAM.

Fałszywe konta, ekstra opłaty (oczywiście dla facetów), magiczne wycieki danych+szantaż, itp.

 

Jak się z tego korzysta, to trzeba mieć świadomość, że jest to przede wszystkim narzędzie oszustwa.

 

No bo jak z tego wykręcić ROI jakieś sensowne ?

 

Reklam za dużo się nie udźwignie, zresztą rynek przesycony ofertami reklamy.

No to wprowadzić opłaty. A po co laski mają płacić, skoro mają za darmo więcej, niż chcą. To się albo daje opłaty głównie dla gości, albo robi fałszywe profile, albo jakieś inne lewe akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, fake, piszą boty, nie real laski.

 

Z perspektywy czasu najlepszą opcją jest Tinder, nie ma niczego lepszego.

 

Na sympatiach, zbiornikach jest za dużo walikoników którzy zaspamowują laski wiadomościami i zdjęciami członków, na Tinderze to zjawisko istnieje ale w mniejszym stopniu, kupujesz golda i masz wyjebane.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny portal do wyciągania kasy od biednych SPERMIAGE. 

 

Jak już chcesz spróbować swoich sił to rób to na darmowych platformach. 

Tinder czy Badoo. Po co dawać kasę na boty albo dziwki(nie ruchając ich)?

31 minut temu, RENGERS napisał:

Z perspektywy czasu najlepszą opcją jest Tinder, nie ma niczego lepszego

Może dlatego, że nie da się wysyłać zdjęć? I spermiarze nie spamują zdjęciami penisa w wiadomościach?

Stąd w miarę normalne panny tak szybko się nie zawijają stamtąd. 

 

Nie korzystałem akurat z tego ale kiedyś założyłem konto na Datezone z ciekawości ale szybko poszło do śmieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.