Skocz do zawartości

Single ladies and single gentelmen.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Ciekawy byłby pivot biznesowy. Ten nowy ShowUp zarobiły mnóstwo forsy od białego zakonu, jak myślę : )

https://www.spidersweb.pl/2020/05/tinder-randki-wideo-koronawirus.html

To byłaby dodatkowa kasa bo Tinder cieszy się dużym zainteresowaniem. Zwietrzyli biznes z racji tego, że dość duża część osób na całym świecie przebywa w domu. Taka alternatywa - ktoś miał łeb z pomysłodawców aplikacji. ;)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chodzę na randki i się nie spotykam. Ostatnie kilka lat tak robię przez co mogłem zrażać, sabotować niektóre kontakty. Nie pali się mogę poczekać. Możliwe ,że po pandemii sam się rozejrzę. 

 

@deomi Im szybciej zweryfikujesz "poukładanie" tym szybciej dokonasz korekt. Jak zamierzasz szukać misia, weryfikować kryteria?

 

W każdym razie powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi uszy Ci się zatykają? To raczej nie od maseczki. Może trzeba się wybrać do laryngologa i rozpuścić woskowinę uszną, która się tam nazbierała podczas kwarantanny. Przypominam, że o higienę trzeba dbać cały czas.

 

PS. Też szukam wybranki życia, podeślij foto na priv.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deomi napisał:

Randkujecie w dobie koronawirusa? Czy nie?

Ja aktualnie dojrzałam już chyba do związku, poukładałam sobie w głowie pewne sprawy, więc chciałabym zacząć poszukiwania Misiaczka zycia. Mam kontakt z jednym gościem, ale jakoś "nie widzę" randki polegającej na łażeniu wokół rynku w maseczkach na ryjcu. Po czasie ledwo dycham, uszy mi się zatykają Xd itd. po za tym no jednak obawiam się zakażenia, szczególnie rodziców.

A Wy? Odpuszczacie, czekacie, spotykacie się, olewacie zakazy?

 

Ja się nie spotykam, ale widzę ludzi którzy się spotykają. Tzn przeprowadza się związkowy interview face to face pod pretekstem randki.
 

Ja szukam myszki życia i chyba się pochowały, albo takiego beta kocura (roar!) jeszcze nie szukają. 
 

Jakby się Tobie ten gościu podobał to po wizycie w salonie kosmetycznym w poniedziałek pojechała byś do niego odrazu pracować w polu bez względu na koronkę- taka dygresja. 
 

Tego gościa trzymasz w gotowości aż pojawi się lepsza opcja za jakiś czas.

 

Jak zabolało to trudno-prawda często boli.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, nowy00 napisał:

https://www.spidersweb.pl/2020/05/tinder-randki-wideo-koronawirus.html

To byłaby dodatkowa kasa bo Tinder cieszy się dużym zainteresowaniem. Zwietrzyli biznes z racji tego, że dość duża część osób na całym świecie przebywa w domu. Taka alternatywa - ktoś miał łeb z pomysłodawców aplikacji. ;)

Przeceniasz ich . Mają bazę klientów a resztę już robia ludzie od marketingu. Muszą to robic bo muszą "udoskonalac swój produkt". 
Ja raczej zachodzę w głowę jak tak wielu "antysystemowców" których tu widzę i czytam korzysta z tak skrajnie komercyjnych, korporacyjnych narzędzi i "oddaje swoją wolność".  Czy to pandemia czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Personal Best napisał:

Przeceniasz ich . Mają bazę klientów a resztę już robia ludzie od marketingu. Muszą to robic bo muszą "udoskonalac swój produkt".

Stawiają na rozwój, a to ważne w biznesie. Czy przeceniam...Zainteresowanych aplikacja i zakupem abonamentu nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Feniks77 napisał:

Muszą poczekać, bo ja dopiero odkryłem na nowo uroki singielstwa po 14 latach przerwy i chcę się nim nacieszyć ?

Eh i wszystko stracone! A tak żywe były me nadzieje! No ale dobrze, przynajmniej prościej mi będzie dziś romansować z Piotrem Wielkim, ten to miał zasoby... Co prawda zdecydowanie preferuję pana imieniem Seti Merienptah, jest moim ukochanym od wielu lat, lecz czasem trzeba wybrać obowiązek nad miłość!:( 

 

A tak poważniej, naciesz się, to podobno piękna sprawa po tylu latach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hatmehit napisał:

lecz póki co mam od cholery roboty, a dodatkowe emocje mi nie pomogą w naukowym romansowaniu z Temistoklesem, Sullą czy też Maksymilianem Habsburgiem. Wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze w kwestii układania sobie w główce

Ja w Twoim wieku pisząc maturę byłam już zaangażowana w bardzo poważny, burzliwy związek.  

A mój chłopak pomagał mi rozwiązywać arkusze z matematyki, codziennie, wieczorami (w łóżku).  ?‍♀️

Wszystko da się pogodzić ze sobą.  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 22:55, deomi napisał:

 Mam kontakt z jednym gościem, ale jakoś "nie widzę" randki polegającej na łażeniu wokół rynku

Liczy się osoba, a nie to że randka polega na chodzeniu w około bloku, domu czy piwnicy. Miejsce jest mało istotne, bardziej liczy się druga osoba, powiedz mu że Ci się zatykają uszy i nos od maseczki i musicie spotkać się gdzieś, gdzie nie ma lub jest mało ludzi :D 

 

P.S I co deomi nadal gotowa do znalezienia swojego Johna? Czy jednak na ten moment pauza :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 20:45, SzatanKrieger napisał:

P.S I co deomi nadal gotowa do znalezienia swojego Johna? Czy jednak na ten moment pauza :D 

Owszem gotowa :) Ale może być ciężko, bo mam bardzo wysokie wymagania jeśli chodzi o charakter faceta ? tzn mam bardzo małą tolerancje na jakiekolwiek toksyczne zachowania.

W dniu 16.05.2020 o 11:02, Ramzes napisał:

Jak zamierzasz szukać misia, weryfikować kryteria?

Zamierzam chodzić na randki do skutku :) 

@Chadeusz Od maseczki, przy zatkanym nosie, zatykają mi się też uszy XD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Ale nie wiem czy w takim sensie, znajdziesz i czy ktokolwiek znalazł swoją drugą połówkę w ten sposób, ja uważam że mężczyzna czy kobieta bardziej się "trafia" lub "zdarza". Jeśli szukasz bez jakichkolwiek toksycznych zachowań to będzie ciężko oj ciężko. Poza tym wynajdowanie partnera działa również daleko bardziej i jest bardziej wyrafinowane niż się nam wydaje. Świetnym przykładem jest ta babka, która szuka partnera na poziomie wymagań, "umysłu" czyli ma być taki i taki, i na końcu nikt nie zostanie, bo umysłem partnera się nie szuka ;) 

 

Poza tym jeśli szukasz kogoś na stałe to nie patrz jakie ma wykształcenie (to jest dodatek) i inne tego typu bzdury tylko jaki jest dla innych ludzi itd to taki będzie dla CIEBIE, pamiętaj że ty masz tendencje zakodowane deomi, że musisz być np wymalowana na randce i zrobiona, jeśli chcesz znaleźć kogoś nie na noc ale po tym, że jak się obudzi to nie zwieje to się nie maluj lub minimalnie.

 

Chcesz by ten ktoś pokochał Ciebie a nie sztuczny podtrzymywany obraz czy to fizyczny, psychiczny i jakiś tam. On ma Ci siebie pokazać od dobrej i złej strony i Ty to samo. To jest mit, że macie tylko od dobrej strony się widzieć. Ty zaakceptować masz jego ciemne punkty i on Twoje, inaczej to znów się przejedziesz. Poza tym, wierz mi jak pójdziesz na randkę nie umalowana, lub mega lekko jak koniecznie musisz, to prawidłowy mężczyzna Cię pochwali i takiego szukasz - WIERZ MI :) szukaj szczerości w relacji, autentyczności oraz sama nie twórz toksycznych zachowań, nawet jeśli masz tendencje no i komunikacja musi być na najwyższym poziomie by ewentualne problemy omówić a nie kryć pod dywan.

Dasz sobie radę w świecie związkowym ? 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney

 

Zawsze mam nadzieję, że jednak choć jakaś sobie nie popsuje życia ale i tak masz rację kobiety w 95% wiedzą lepiej :P  ale deomi swoje lekcje dostała i pamięta je do dziś, więc wie że jej nie ściemniam a zrobi jak zrobi - oby wybrała dobrze :) 

3 minuty temu, SSydney napisał:

Dobry chłopak z Ciebie ale przeceniasz kobiety. ?

 

Dzięki za miłe słowo, ahhh tam ja wierzę w ludzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.06.2020 Deomi:

Randki generalnie nie mają sensu. W ogóle nie chce mi się dalej utrzymywać kontaktów z facetami, ja nawet nie wiem czy życie ma sens. Tego i poprzedniego wątku nawet mi się nie chciało zakładać, ale bezsens niezakladania wątków na forum jest bardziej przytłaczający niż bezsensowność zakładania. 

 

A wy jak macie?

 

?

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.