Skocz do zawartości

wizaz.pl - kopalnia damskiej beki?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Lubicie sobie poczytać wizaz.pl dla jaj? :D

Bardzo lubię tematy, gdzie użytkowniczki przechwalają się swoim życiem i partnerami. Zawsze kończy się "wyścigiem", która ma lepiej. A jak jedna napisze, że tego by nie zaakceptowała to awantura. W porównaniu z męskimi forami, gdzie panuje mniej więcej poszanowanie zdania innych użytkowników to damskie fora to pożoga. 

Druga strona ta najlepsza, to agresywne userki raz piszące w wątkach jacy to faceci są do d... by potem płakać, że mają depresję z samotności i jakie to "nieatrakcyjne są". 

Generalnie to toksyczne środowisko, szczególnie dla młodych i niedoświadczonych mężczyzn (byłem w tym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizaż, kafeteria, netkobiety - ten sam sort. Kiedyś czytałem w wolnej chwili, ale od tego po jakimś czasie to się mózg lasuje i paruje (jak ten piękny obornik na zdjęciu powyżej).

Jeśli ktoś jest spostrzegawczy, to można zauważyć pewne schematy w kobiecym postrzeganiu świata, ale robicie to na własną odpowiedzialność. :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Janek Horsie napisał:

Wizaż, kafeteria, netkobiety - ten sam sort. Kiedyś czytałem w wolnej chwili, ale od tego po jakimś czasie to się mózg lasuje i paruje (jak ten piękny obornik na zdjęciu powyżej).

Jeśli ktoś jest spostrzegawczy, to można zauważyć pewne schematy w kobiecym postrzeganiu świata, ale robicie to na własną odpowiedzialność. :)

 

Jakie np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek

Pierwsze,co mi przychodzi do głowy, to pokręcona kobieca logika.

Przykład: Paniom ciężko jest dokonać refleksji na temat swojego życia/zachowania/sytuacji życiowej. Jeśli mają jakiś problem, to zazwyczaj przyczyny upatrują na zewnątrz - winny jest chłopak, mąż, kochanek, ksiądz, pogoda, ustawienie planet, ...(wstawić cokolwiek). Generalizuję oczywiście, ale jak ktoś dłużej poczyta te ich fora, to także zauważy takie schematy.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś często tam bywałem.  Po dostaniu 4 banów za "mowę nienawiści" mogę stwierdzić, że betonu tam więcej niż w zaporze Hoovera. Ale czasem lubię tam zajrzeć, skrobnąć jakiś komentarz coby potrenować sztukę dyskusji z 10 użytkownikami na raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 00:47, bernevek napisał:

Lubicie sobie poczytać wizaz.pl dla jaj

Nie. 

Nie wchodziłem, nie wchodzę i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy. 

Czasem się gdzieś nawinie jakiś śmieszny screen z tego forum. 

Generalnie babską logikę mogę obserwować w rezerwacie. 

Strach pomyśleć, co to za straszne miejsca, w których takich osobników jest więcej! ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.