Skocz do zawartości

Do forumowych karaluchów


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kleofas napisał:

Jezu, skąd Ty to wygrzebałeś? Co to za bełkot...Poza tym ja uważam, że plany zatrudniania lekarzy ze wschodu i innych tym podobnych to strzał w stopę. Tam można dyplomy na bazarze kupić. 

Co ty chcesz? W sumie mówi z sensem. Warto się zapoznać z opinią było nie było kobiety. Ciekawie mówi o technikach manipulacji.

Żeby nostryfikować rosyjski (ukraiński) dyplom lekarza, to trzeba zdać całkiem trudne egzaminy, odbyć staż zakończony egzaminem itd. Nie jest to takie łatwe.  Sporo pracowałem na Zachodzie. Rosjanie w mojej firmie byli bardzo cenieni, bo byli świetnymi fachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy karaluchy poniżej 180 xD nie idzie wam w podrywie to oszukujecie i manipulujecie biednymi myszkami. ? Przedstawiła trochę blackpill :D jesteś niski to karaluch i tyle nie nadajesz się na rozpladniacza bo jesteś gorszy. Od to pani Ci pomogła w swoich problemach A raczej bardziej w nich utwierdziła :D. Lubie te „psycholoszki” a swoją drogą fajny milfik dobrze, że nie mam 40tki i nie jest moją żoną bo pewnie już by miała drugi pępek i byłby widoczny. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale skąd te oburzenie u was, przecież większość osób tutaj ma bardzo podobne przekonania jak ta pani, więc zupełnie tego nie rozumiem. ?

 

Czyli : brzydki niski bez zasobów nie ma szans u żadnej kobiety, natomiast wszystkie kursy pua itp służą tylko i wyłącznie do wyciągania kasy od naiwnych kursantów 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bernevek napisał:

@Wolverine1993 ale różnica jest taka, że ona jest osobą zaufania publicznego. 

No i co w związku z tym ? Skoro tak wygląda według niej rzeczywistość i takie same poglądy ma wielu forumowiczów to ma prawo je wyrażać i wstawiać sobie to na YT. 

 

Mnie to bardzo bawi, bo na każdym kroku na forum mówi się jakie to kobiety są i czym się kierują, a gdy jakaś baba wkoncu przytakuje i mówi dokładnie to samo to trzeba po niej jechać ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozpierdala nazywanie siebie/kogoś "nieudacznikiem" "przegrywem" tylko dlatego że nie ma dziewczyny albo żony, ewentualnie dzieci.   Dla mnie nieudacznik czy przegryw to człowiek który mieszka z rodzicami w wieku 35 lat (chyba że się nimi opiekuje, ewentualnie ma duży dom) którego nie stać na samochód, wakacje, normalne ubranie, a który jest zdrowy i ma dwie zdrowe ręce i nogi.  Jeżeli ktoś w wieku 30 lat zarabia 5-10k netto, nie ma żony czy dziewczyny to znaczy że "przegryw" ? no do chuja,  i te teksty "nie stać go nie dziewczynę" co to kurva znaczy nie stać mnie na dziewczynę, nie stać to mnie może być na dziwkę i 100 zł dopłaty do anala a nie na dziewczynę, co to jest wojny magazynowe czy związek?  Moim celem jest zdobycie dobrej pracy, rozwijanie się, nauka np języków obcych, poszerzanie kwalifikacji, zarobki.. po tym ocenie sam siebie czy coś osiągnąłem w życiu a nie po tym czy mam dziewczynę, dajcie spokój.. stawianie kobiety na piedestał.. masakra

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Mnie to tam nie rusza,  po co wgl tym się przejmować 

Nie chodzi o przejmowanie się. Sama sobie wystawiła dyplom tylko z czego... Obejrzyj dalej, tam są inne kwiatki. Np.

"psychopatów czyli narcyzów". Pani udowadnia, że nie ma raczej wykształcenia w tym kierunku.

Dalej: "obwiniają oni rodziców". xD?? Co ma jedno do drugiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę tylko słuchałem, dość szybko odcedzam rzeczy na które życia szkoda. A pani przede wszystkim jest nieprofesjonalna. Do tego nawet nie zauważyła z jaką naiwnością uległa efektowi aureoli "przystojniaków" bo ci nie manipulują. Otóż pragnę oświadczyć, że manipulujemy, jak najbardziej :D

  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.