Skocz do zawartości

Do forumowych karaluchów


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2020 o 17:47, mph25 napisał:

Najbardziej mnie rozpierdala nazywanie siebie/kogoś "nieudacznikiem" "przegrywem" tylko dlatego że nie ma dziewczyny albo żony, ewentualnie dzieci. 

Mnie tym bardziej rozpierdala, bo chyba nie można być większym nieudacznikiem jak gość, który wpierdolił się w związek z jakąś pojebaną Karyną, ma ze 2 bąbelki, chÓj wie czy jego, do tego kredyty, pojebana rodzinkę małżonki na głowie, zapierdala dzień w dzień w jakieś zjebanej robocie żeby związać koniec z końcem, z tego wszystkiego jara fajkę za fajką a jedyna rozrywka to browar z Biedry wypity z Ziomkami po robocie w drodze do domu. 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ace of Spades napisał:

Mnie tym bardziej rozpierdala, bo chyba nie można być większym nieudacznikiem jak gość, który wpierdolił się w związek z jakąś pojebaną Karyną, ma ze 2 bąbelki, chÓj wie czy jego, do tego kredyty, pojebana rodzinkę małżonki na głowie, zapierdala dzień w dzień w jakieś zjebanej robocie żeby związać koniec z końcem, z tego wszystkiego jara fajkę za fajką a jedyna rozrywka to browar z Biedry wypity z Ziomkami po robocie w drodze do domu. 

Amen ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.