Skocz do zawartości

Prezent na Dzień Matki


Rekomendowane odpowiedzi

Mama to jedyna kobieta w moim życiu dla której zawsze byłem prawdziwym romantykiem, zawsze traktowała mnie w porządku więc  zawsze w dzień Matki nastawiam budzik na 5 rano i lecę zbierać polne kwiaty, potem robię

 

śniadanie, o ile jestem w domu-  w tym roku to się uda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, דניאל napisał:

Jeśli pije kawę, to wpisz w google: "Kawa wietnamska Trung Nguyên". Niech pozna inne smaki i aromaty ;) Lepsze to niż kwiaty, które po tygodniu zwiędną. 

Dzięki za pomysł, a kwiatka do tego i tak kupię bo kobiety uwielbiają kwiaty  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BRK275 napisał:

Dzięki za pomysł, a kwiatka do tego i tak kupię bo kobiety uwielbiają kwiaty  B)

Proszę :)

 

 

Temat jest o prezencie na Dzień Matki, więc też napiszę kilka zdań. Ja swojej Mamie kupię to samo co kupuję od 9 lat, czyli zapalę świeczkę na jej grobie. Panowie szanujcie i kochajcie swoje Mamy. Miłość Matki do dziecka jest jedyną prawdziwą miłością, bo jest bezwarunkowa. 

 

 

 

Człowiek zaraz będzie miał trzy dychy na karku, ale jak tę piosenkę słyszę, to zawsze się łezka zakręci w oku.  

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma a lubi biżuterię polecam Pandore. Kupujesz jej bazę, następnie na różne okazje dokupujesz charmy. Są często promki 1+1 więc wtedy masz z głowy następną okazję. 

 

Dobrze dobrane charmy spoko prezentują się na całej bazie. Kwestia tylko co lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.