Skocz do zawartości

Ile dziewczyn umie się fajnie kochać?


alfa_sralfa

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaję że na brazzersie to ruchaja się w miarę normalnie i w tańcu nie pierdola. Zazwyczaj trochę pgadaja w biurze później ona się rzuca na niego i całuje i obrabia gałę. On ja tam trochę poliżę i się ruchaja zwykle na jeźdźca od tyłu na łyżeczkę klasyczna i balerina. Po każdym wyjściu z niej ona robi loda czy to takie zbereźne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to kwestia dopasowania na jakimś podświadomym poziomie, może feromony/ dopasowanie genetyczne, nie wiem. Nie jest to tylko kwestia umiejętności. Niektóre są kłodami i chyba nic z tym zrobić się nie da. Kwestia temperamentu, seksualności, zwał jak zwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cytat

"Dać" to umie każda. Ba! Nawet wielu panów umie "dać" xd.

Ale dodać coś od siebie, oj to już nie jest takie częste.

Wkurzyłem się ostatnio bo dać nawet nie chcą. 1,5h trwała gra wstępna zanim myszka zdecydowała się udostępnić grotę rozkoszy. Wycałowałem jej całe ciało. Pieszczoty, mizianie, był nawet i masaż erotyczny. Wciąż jednak się blokowała. W między czasie powstawały pytania, o przyszłość, co myślę, czy jestem głodny itp.

Ostatecznie zdałem test, gdzie uzyskałem w zamian leżącą kłodę przez 1h, a na koniec wypięty tyłek i spojrzenie "no masz samcu, rób co należy". Tylko co mi z tego jak koniec końców oficjalna zabawa trwała 2 minuty. Byłem już tak nabuzowany po godzinnej próbie wzniecenia pożaru u samicy, że w penetracji nie wytrzymałem za długo. Tyle z fajnego kochania się.

Znowu trafiłem na partię, która już w wersji demo stawia warunki.

Po powyższej akcji doszedłem do wniosku, że nie będę się już więcej starał o seks. To gra niewarta świeczki.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BRK275 napisał:

Wkurzyłem się ostatnio bo dać nawet nie chcą. 1,5h trwała gra wstępna zanim myszka zdecydowała się udostępnić grotę rozkoszy. Wycałowałem jej całe ciało. Pieszczoty, mizianie, był nawet i masaż erotyczny. Wciąż jednak się blokowała. W między czasie powstawały pytania, o przyszłość, co myślę, czy jestem głodny itp.

Ostatecznie zdałem test, gdzie uzyskałem w zamian leżącą kłodę przez 1h, a na koniec wypięty tyłek i spojrzenie "no masz samcu, rób co należy". Tylko co mi z tego jak koniec końców oficjalna zabawa trwała 2 minuty. Byłem już tak nabuzowany po godzinnej próbie wzniecenia pożaru u samicy, że w penetracji nie wytrzymałem za długo. Tyle z fajnego kochania się.

Znowu trafiłem na partię, która już w wersji demo stawia warunki.

Po powyższej akcji doszedłem do wniosku, że nie będę się już więcej starał o seks. To gra niewarta świeczki.

Niestety tak to wygląda w większości przypadków :/

 

Dlatego czasami warto pokazać, że nam na sexie nie zależy. 

Taka taktyka pali styki.

Zastosowałem to wobec mojej byłej kobiety w ostatecznej fazie związku (3lata).

Efekt? Łasiła się jak kocica żebym tylko zwrócił na nią uwagę, była wręcz poirytowana że przed snem odwracam się do niej tyłem :D

 

Albo kobieta ma chęć i chce się oddać albo nie, nie ma co gonić króliczka i bawic się w gre na ich warunkach.

 

Co do tematu to ostatnio spotykałem się z laską, którą mogę śmiało określić najlepszą w łóżku jak dotychczas.

Każda pozycja na którą miałem ochotę, jasno mówiła o swoich potrzebach i jak lubi to robić, była aktywna, potrafiła przejąć inicjatywę, jedyny minus to taki, że była dość głośna XD

To co mnie najbardziej zaskoczyło to tekst rzucony po dobrym seksie "Przelecisz mnie rano przed pracą?" :D

 

Nigdy więcej kłody... Szanujmy się Panowie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to nie jest czasem tak że jak dziewczyna jest przeciętna z urody lub nawet brzydka to próbuje to nadrobić np. dobrym lodzikiem xD z tego co zauważam to dziewczyna musi też lubić seks i mieć na niego ochotę ( czyli trochę większy poziom testosteronu) a to niestety nie jest wypisane na czole. Trzeba zaciągnąć do wyra i się przekonać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DonkeyShowman napisał:

Nie wiem czy to nie jest czasem tak że jak dziewczyna jest przeciętna z urody lub nawet brzydka to próbuje to nadrobić np. dobrym lodzikiem xD z tego co zauważam to dziewczyna musi też lubić seks i mieć na niego ochotę ( czyli trochę większy poziom testosteron

Po prostu im wyższa przewaga Twojego wyglądu nad laską tym bardziej jest autentycznie podjarana Tobą i tyle ;) a jak ma jakiegoś beciaka, to seks z musu raczej ją nie kręci. 

Polecam popracować mocno fizycznie nad sobą - mięśnie i niski BF i obserwować kurwiki w oczach laski :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radeq napisał:

Po prostu im wyższa przewaga Twojego wyglądu nad laską tym bardziej jest autentycznie podjarana Tobą i tyle ;) a jak ma jakiegoś beciaka, to seks z musu raczej ją nie kręci. 

Polecam popracować mocno fizycznie nad sobą - mięśnie i niski BF i obserwować kurwiki w oczach laski :D 

Dobrze gadasz Kolego, masz jakieś sprawdzone patenty na to żeby sobie wygospodarować trochę czasu na jakieś ćwiczenia, siłownie itd.? Kiedyś chodziłem na siłkę przez 2 lata i trenowałem sztuki walki ale ostatnio po przyjściu z pracy majsterkuje w garażu albo pomagam ojcu przy budowie lub porządkach do późnych godzin i nigdy nie mogę się ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.