Skocz do zawartości

"Nowe" wraca. Cenzura w Polskim Radiu


Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie źródło, ale używam go dlatego że wp opisała sprawę zwięźle i treściwie.

https://gwiazdy.wp.pl/marek-niedzwiecki-odszedl-z-trojki-informacje-podal-zbigniew-preisner-6511257464748161a

 

Mnie osobiście dużo bardziej uderzyła sytuacja p. Gila, zawsze żywiłem do niego głęboki szacunek jako do radiowca-zawodowca i gościa z szeroką perspektywą muzyczną. W sytuacji w jakiej został postawiony wzbudził mój szacunek jako człowiek.

 

A już myślałem, że nic nie jest mnie w stanie zadziwić. A tu proszę bardzo: jak dyspozycyjne okazało się być kierownictwo PR3.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, waj, jak żyć, jak żyć? Szambo wylało, bo okazało się, że za rządów PO PSL Trójka zakazała grania płyty Kukiza. Do tego jeszcze Niedźwiecki nie cierpiał podobno zespołu OTTO więc i oni mieli zakaz. 

 

Może ktoś z tych wszystkich durnych politruków z jednej i drugiej strony tutaj wchodzi, może i któryś z talibańskich celebrytów też. Mam do was więc tylko tyle do przekazania: idźcie wszyscy w choooj.

 

A tutaj piosenka Kukiza, zakazana wtedy w trójce.

 

 

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Imiennik napisał:

Moralność, mówi to Panu coś Panie

Trójka zawsze kojarzyła mi się lewacko taka hamerykańska szczególnie w latach 80 a w 90 już całkiem. Wolność słowa ha ha dobre. Wolność słowa to możesz mieć w jakimś czarnym internecie ale nie w rzeczywistości, kto płaci ten wymaga. W dodatku z tej wolności korzystają jak trzeba kogoś obsmarować gównem bo jakieś niepoprawne tezy są po prostu zamilczane na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rycerz76 napisał:

Są śmieszni myślą, że są niezastąpieni to się mylą.

Niedźwiedzki, Mann, Gacek, Kydryński to ikony. Marki budowane przez dekady. Zastąpienie ich będzie trwało. Ale nie to jest istotne. 

Pan Gil prowadził niszowe audycje, często w kiepskim czasie antenowym po północy. Został zawieszony ponieważ nie zgodził się podpisać lojalki, która mijała się z rzeczywistością.

Takie rzeczy, w tym kraju już miały miejsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze Wyklęci mężnie stają na froncie walki z pisowskim reżimem.

Jaja jak berety.

Swoją drogą nigdy nie rozumiałem tego dziwacznego kultu, jakim otoczona jest ta stacja radiowa. Słuchacze Trójki czasami sprawiają wrażenie jakiejś sekty/masońskiej loży z redaktorami pełniącymi role guru/mistrzów ceremonii.

Kupię sobie koszulkę z napisem: ,,Nie płakałem po Niedźwiedzkim''.

38 minut temu, Mnemonic napisał:

Marki budowane przez dekady.

Jakie dekady, takie marki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ATE50 napisał:

PR3 to było sensowne radio..., ale

za czasów Skowrońskiego, bo wtedy zacząłem słuchać, więc działa sentyment do tego pierwszego razu...

 

Po wielu latach dokształcania się politycznego, wiem że dziennikarze Trójki to w jakieś części, chyba nawet w większej to ludzie...Michnika. Czuć było zwłaszcza za rządów nieszczęsnej Jehton tą polityczną lewacką poprawność.

 

5 godzin temu, ATE50 napisał:

Kaczkowski czy Gaszyński to były główne azymuty muzyczne.

Tera są Panie internety.. YouTuby, Spotifaje.. Kto by się przejmował dziennikarzami muzycznymi. W ogóle młodzież nie zna takiego pojęcia.... I nie dziwię się, bo w takich rmf i eskach są zapowiadacze utworów i kabareciarze mający zabawiać lud, a nie profesjonalni dziennikarze.

 

Mi to już lata czy będzie Mann, Niedźwiecki czy inny guru. Ważne żeby pozostała muzyka i szacunek dla inteligencji słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mnemonic napisał:

Wybaczcie źródło, ale używam go dlatego że wp opisała sprawę zwięźle i treściwie.

Telewizję już cenzurują, wystarczy zobaczyć , ile prezydent Duda jest w polskiej telewizji, a ile Bosak, Jakubiak, Tanajno, kolej na radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.