Skocz do zawartości

Kononowicz umiera


Rekomendowane odpowiedzi

No dzień dobry, wiem że wielu z was jest fanami p. Kononowicza. Od pewnego czasu wygląda na to, że p. Krzysztof nieświadom swojej choroby powoli gaśnie i odchodzi od nas. Może by tak zorganizować się jako społeczność zgromadzona wokół forum, ustalić jakie służby w Białymstoku powinny pomóc p. Krzysztofowi i bombardować je zgłoszeniami o złym stanie zdrowia niedoszłego prezydenta? Spójrzcie na filmik który linkuję, on jest umierający. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "prezydent" umierającemu z głodu psu, nie chciał dać nic do jedzenia - a żarcia, także dla psów, mieli tyle, że nie mieściło się w szafkach.

 

Rozpaczliwe wycie zwierzęcia mu nie przeszkadzało, a był świadomy cierpienia zwierzęcia bo:

 

1. Nie pozwalał nikomu się zbliżać do niego, wiedział jak jest wychudzony i że jest na łańcuchu w swoich gównach

 

2. Wie dobrze co to głód, bo gdy jest głodny cierpi męczarnie i napychanie kichy jest jego jedynym życiowym celem. Wiedział więc lepiej od przeciętnego człowieka, że głód jest torturą

 

 

Z tego względu musiałbym upaść na głowę, żeby dla gościa który zrobił ludziom wiele skurwysyństw (to już nie były zwykłe świństwa), troszczyć się o jego zdrowie.

 

Masa ludzi na Szkolnej odetchnie z ulgą, że będą mogli swobodnie i normalnie żyć po jego zgonie.

 

Niemniej zanim umrze, możliwe że odetną mu stopę. Mógł brać tabletki - zrezygnował. 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcącemu nie dzieje się krzywda, a nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Nie chcę by moje podatki szły na ratowanie idiotów, którzy sami sobie włożyli kija w szprychy. Jak Ci tak go szkoda to zbierz chętnych i jedźcie go ratować. Służby mogą się przydać w poważniejszych przypadkach, niż ratowanie kolejnego pasożyta. Może to się wydać kontrowersyjne, ale dla mnie życie ludzkie nie ma żadnej wartości, wartość to trzeba życiu nadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kawaler do wzięćia, no dzień dobry, a skąd taki wniosek, że wielu z nas jest fanami Kononowicza?

"Niedoszłego prezydenta", no tu już Ciebie nieźle poniosło.  Niech się nim zajmą Ci, co robią z niego idiotę na yt. Ci co robili na nim do tej pory hajs. Jak dla mnie, ludzie bez sumienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien dbać o siebie. On nigdy nie dbał o innych. Ma wiele za uszami i niech sobie poradzi sam. Pije, pali ludzi psychicznie niszczy. Ludzie go bardzo rozpieszczają i czuję się bezkarnie. Jedzenie za darmo, węgiel za darmo a do widzów i tak szacunku nie ma. Jest dorosłym człowiekiem. Skoro potrafi ludzi na policje zgłosić, to tym bardziej do doktora wie jak się udać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RENGERS napisał:

Hahaha miałbym pomagać psychopacie,  który prawie zajebał swojego psa?

 

Nie dla PSA kiełbasa...

Emocje wzięły górę. Gdyby Kononowicz nie był medialny i żyłby sobie jak żył, gdzieś w cieniu, i właśnie pojawiłaby się ta sama wiadomość o pomocy, to może nawet byłoby Ci go żal.

 

42 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Ten "prezydent" umierającemu z głodu psu, nie chciał dać nic do jedzenia - a żarcia, także dla psów, mieli tyle, że nie mieściło się w szafkach.

Takich przypadków jest mnóstwo, ale nie ciśniesz Janka Kowalskiego, bo Kononowicz jest medialny. Ludzie gorsze świństwa popełniają. Jeżeli ktoś męczy zwierzęta to powinien ponieść kosekwencje, ale bez linczu. Najgorsze to dać się ponieść emocjom w takich sprawach. 

 

32 minuty temu, Imiennik napisał:

Nie chcę by moje podatki szły na ratowanie idiotów, którzy sami sobie włożyli kija w szprychy.

Będziemy wybierać komu można pomóc, a komu nie? Według jakich kryteriów? Będziesz dzielił ludzi na lepszy i gorszy sort, bo wg Ciebie życie ludzkie nie ma wartości?

 

 

Kononowicz to postać tragiczna. Jedna z wielu wśród marginesu społecznego. Wiem, że ktoś komu się dotychczas powodziło, może się stoczyć w bardzo zawrotnym tempie. Choćby ten jeden "jedyny" kieliszek na odprężenie - to było tylko raz. 

 

Także nie oceniałbym człowieka, kto chce to pomoże, kto nie to nie. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem... 

 

28 minut temu, dobryziomek napisał:

Oczywiście, że powinien otrzymać pomoc a zobowiązani do pomocy powinni być ludzie, którzy czerpali zyski z tego, że ten biedny, niedorozwiniety człowiek się przez lata ośmieszal. 

Zgodzę się z tym, że Ci ludzie są po części winni sytuacji, w której znajduje się ten człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, orkest napisał:

Będziemy wybierać komu można pomóc, a komu nie? Według jakich kryteriów? Będziesz dzielił ludzi na lepszy i gorszy sort, bo wg Ciebie życie ludzkie nie ma wartości?

Według kryteriów ubezpieczenia. 

 

Ludzie sami się dzielą. Mam obowiązkowo ratować kogoś kto chlał i miał wszystko w dupie? Trzeba ponosić konsekwencje swoich działań, a nie przerzucać na innych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Czemu kuhwa nikt nie nasłał tam jakiegoś OTOZ Animals co by psa zabrali w asyście policji?

 

Akurat psa odebrała mu policja i strażnicy z eko-patrolu, później trafił do schroniska. Przykładowy artykuł, który opisywał to zajście:

 

https://poranny.pl/byly-kandydat-na-prezydenta-bialegostoku-krzysztof-k-znecal-sie-nad-psem-trafil-do-aresztu-nero-jest-juz-bezpieczny-sprawe-bada/ar/13987265

 

A Kononowicz sam jest sobie niestety winny - wie, że ma cukrzyce, mimo to nie bierze przepisanych leków, mleko i coca-cole zapija w ilościach hurtowych, do tego mało ruchu, zła dieta.

Mimo, że miał tłumaczone nie raz, że nie może prowadzić takiego trybu życia, bo jego stan się pogorszy. Nic się na to nie poradzi.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie patus i nigdy nie oglądałem żadnego filmiku z jego udziałem do końca za wyjątkiem tego z kampanii wyborczej w Białymstoku. 

 

Moim zdaniem oglądanie tej i podobnej patologii to cholerna strata czasu, ale faktem jest, że ktoś go wypromowal i w późniejszym okresie ktoś zarabiał hajs na jego pajacowaniu w necie. 

 

Więc jeżeli Kononowicz faktycznie jest w złym stanie i może niedługo kipnac to pomoc powinni mu ludzie, ktorzy na nim trzepali siano. Natomiast znając życie - oni poloza na to chuja i Kononowicz w problemie zostanie sam. 

 

Mimo wszystko nie jestem odpowiedzialny za tego człowieka i nie czuje potrzeby uczestniczenia w jego marazmie i tym całym nieekonomicznym czasowo uniwersum. 

 

W związku z tym @Kawaler do wzięćia sam mu pomóż skoro odczuwasz taką potrzebę ja mam komu pomagać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Ten "prezydent" umierającemu z głodu psu, nie chciał dać nic do jedzenia

Ma swoje za uszami. Jednak z całym szacunkiem @Marek Kotoński ludzi nie mordował, nie będę go sądził za zwierzę jak lewactwo. Od tego są siły wyższe, na tamtym świecie.

Jako człowiekowi należy mu się pomoc ze strony służby zdrowia. Choć inicjatywa powinna wyjść od tych, którzy robią na nim hajs na pejstubie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ufo napisał:

 Jednak z całym szacunkiem @Marek Kotoński ludzi nie mordował, nie będę go sądził za zwierzę jak lewactwo. Od tego są siły wyższe, na tamtym świecie.

Ty i ja nie będziemy go sądzić, od tego są sądy - https://www.prawo.pl/prawo/kiedy-sprawca-odpowada-za-znecanie-sie-nad-zwierzeciem,298092.html

 

Gość popełnił przestępstwo i z nieznanych mi względów nie siedzi w pierdlu. 

 

Czyli jak wzruszam się losem zwierząt to jestem lewakiem? I ja nie mam prawa osądzać, tylko siły wyższe??? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Gość popełnił przestępstwo i z nieznanych mi względów nie siedzi w pierdlu. 

Za psa powinien dostać grzywnę a nie więzienie. Tyle, że tutaj chodzi o zdrowie gościa i prawdopodobny brak działań w tej kwestii ludzi, którzy robią na nim hajs.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byli u niego. Karetka, policja itd. Zbadali go miał 500 jednostek cukru i wysokie ciśnienie. Ratownik powiedział, że jak nie trafi do szpitala to kilka  dni, że zejdzie. On się tak wykłócił, że został w domu i do szpitala wybrać się nie zamierza. No cóż, chyba zostaje tylko odliczanie. Dużo osób pisze ze teraz każdy ma go w dupie, ale jak mają mu pomóc? Jak on sam nie chce. To nie jest dziecko. 

 

 

 

Edytowane przez $Szarak$
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z nim jest, że tylko kilka dni? ? 

 

Pewno będzie afera internetowa jak coś mu się stanie i różnie to może być, bo co by nie patrzeć "prezydent" jest znany. Na pewno to się odbije echem w necie, no i nie będzie więcej afer bożych. A major drugi w kolejce przez wąchanie nitra i się skończy "całe te"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.