Skocz do zawartości

Kononowicz umiera


Rekomendowane odpowiedzi

Kurła mać, każdy kto jest fanem Szkolnej 17, wie, że Krzysio Misio w dużej mierze jest sam sobie winny. 

 

Jeszcze do tego dochodzi Meneliano, który ostatnio sam w celu podbicia na nowo "fejmu" i donacji (bo ludzie mieli już powoli dość jego p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.a), fundował Kononowi colę i inne smakołyki. 

Edytowane przez Maniek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, $Szarak$ napisał:

ale jak mają mu pomóc? Jak on sam nie chce. To nie jest dziecko. 

Umysłowo - dziecko. Meksyk na jednym z nagrań mówił, że Kśek szantażuje go że nie będzie brał leków, jeśli ten nie będzie tam z nim przebywał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ufo napisał:

Za psa powinien dostać grzywnę a nie więzienie. Tyle, że tutaj chodzi o zdrowie gościa i prawdopodobny brak działań w tej kwestii ludzi, którzy robią na nim hajs.

Za dręczenie zwierząt w Polsce jest więzienie, odpowiednio do 3 i 5 lat bez zawiasów - https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1100417,kary-za-znecanie-sie-nad-zwierzetami.html

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego całego zamieszania to najbardziej zszokowała mnie reakcja Majora. Krzysiek zgnity, nietomny leżał w barłogu a ten nawet nie kiwnął palcem żeby pomóc. Przecież on widział że coś złego się dzieje, przebywał z Krzyśkiem w jednym pomieszczeniu! A jeszcze teraz jak karetki, lekarze itp. to Majorek uciekł do lasu nawąchać się Nitro, aby tylko nie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 15:43, Marek Kotoński napisał:

Z tego względu musiałbym upaść na głowę, żeby dla gościa który zrobił ludziom wiele skurwysyństw (to już nie były zwykłe świństwa), troszczyć się o jego zdrowie.

Często się z Panem Markiem nie zgadzam, ale teraz podpisuję się pod tym rękoma i nogami.

 

W dniu 17.05.2020 o 15:09, Kawaler do wzięćia napisał:

No dzień dobry, wiem że wielu z was jest fanami p. Kononowicza.

Trzeba być niezłym wykolejeńcem aby nazwać się fanem Pana Kononowicza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy jak to się mówi, Teresa Korol and Sons Investigations przymierzają się przeciętnie do przejęcia pałacu.

W planach jest renowacja budynku aby pomieścił jak najwięcej okolicznych fantów oraz wyplenienie szczurów tj. jo0ra.

Wiesław Ch & John Deer tymczasem szykują się pomiędzy sobą do walki o mieszkania po oczekiwanym przez nich upadku matrony.

Także tu tego i tu ten.

Dziękuję.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kśek musi żyć, bo inaczej to nie będzie niczego, istna gra o tron się odbywa.

Tu tego, na dzień dzisiejszy kto przejmie belweder?

Kandydatów jest sporo, żeby przejąć spadek dla jego:

- Major

- Meksykano

- Paweł

- Łosie też pewnie nie popuszczą, chociaż oni muszą na dwa fronty walczyć tu tego z trupiarzami na dzień dzisiejszy.

 

Jakby nie bylo ja dla Kśka zdrowia życze, żeby jeszcze wrócił, gryla zrobił dla jego, Asterkę trochę pokatował. Nie wiem czy jest w stanie zwyciężyć z Łosiami, bo oni rosną w siłę, robią lajty. Ja Janka Ełborodo lubię, ale Wiesiek Chuiński to źle mu z oczu patrzy. 

 

Jeszcze Struś jak się przekręci, całe te, to już ugułem będzie licho i Konon będzie miał biede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Carl93m napisał:

oni muszą na dwa fronty walczyć tu tego z trupiarzami na dzień dzisiejszy.

Kśek w szpitalu to i trupiarze w odwrocie.

Teresa K wymachuje zwycięską flagą na stercie fantów.

 

5 minut temu, Carl93m napisał:

Nie wiem czy jest w stanie zwyciężyć z Łosiami, bo oni rosną w siłę, robią lajty. Ja Janka Ełborodo lubię, ale Wiesiek Chuiński to źle mu z oczu patrzy. 

Na dzień dzisiejszy familia Łoszyngoł jest głównym kandydatem do przejęcia terenów po Kononie. Kwestia czasu.

Żądny krwi Chuiński i cierpliwy ale niezwykle inteligentny Łoszyngoł tylko czekają na potknięcie.

Teresa niczym Sauron siedząc na wieży fantów widzi wszystko co się dzieje się na rejonie.

 

Pierwsze oddziały zwiadowcze wypuszczone na Belweder.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pradziadek też był w szpitalu kiedyś, płuca czarne. Lekarz stwierdził zostało panu kilka tygodni życia maksymalnie i koniecznie do łóżka. Odmówił przyjęcia do szpitala i funkcjonował jeszcze w miarę przez 3 lata.

 

Pradziadek o szpitalach mówił "umieralnie" i tutaj może podobna filozofia życia. W pewnym wieku lepiej sobie szpital odpuścić na rzecz spędzenia jeszcze kilku chwil we własnym domu, a nie w poczekalni na tamten świat.

 

Różnie ludzie podchodzą do tych kwestii, a ten Pan jest raczej delikatnie ułomny i podejrzewam bardzo mocno przesądny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć na temat Pana Kononowicza i jego przygłupa Majora. Swego czasu oglądałem to od czasu do czasu natomiast po akcji z psem ten człowiek jest dla mnie śmieciem. Ktoś kto dobrowolnie, świadomie krzywdzi zwierzę głodząc je jest dla mnie zerem. Czy mi szkoda Pana Kononowicza nie szkoda mi go wcale. Nie znam go osobiście, ale z tego co Marek mówił i dużo osób, które go znają mówią że jest bardzo aroganckim, oschłym człowiekiem. 

 

Nie piję do tego, że z własnego życia zrobili sobie big brother audycję, live ok ich sprawa, ale forma przekazu plus sfera z psem przekreślają tego Pana w moich oczach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież to jest chory, niepełnosprawny człowiek z bardzo niskim iq. 

Jakich standardów od niego oczekujecie jak ten typ nie wie co robi? Oglądając go tylko nakrecaliscie jego spierdolenie i dawaliscie zarobić cwaniakom. 

 

Jeśli zaglodzil psa to trzeba było złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Powinien ponieść konsekwencje i stracić widzów. 

Powinniście złożyć zawiadomienie, zgłosić kanał i więcej typa nie oglądać. 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dobryziomek napisał:

Ludzie przecież to jest chory, niepełnosprawny człowiek z bardzo niskim iq. 

Jakich standardów od niego oczekujecie jak ten typ nie wie co robi? Oglądając go tylko nakrecaliscie jego spierdolenie i dawaliscie zarobić cwaniakom. 

 

Jeśli zaglodzil psa to trzeba było złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Powinien ponieść konsekwencje i stracić widzów. 

Powinniście złożyć zawiadomienie, zgłosić kanał i więcej typa nie oglądać. 

Dokładnie tak! Mam takie samo podejście do tego tematu.

 

Zero refleksji ze strony co poniektórych... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że głodził psa to jest karygodne, zgoda. Ale to, że dostarcza rozrywki najniższych rzędów ludziom, którzy siedzą 8h w biurze i mogą się trochę pośmiać i potoczyć bekę, to jest duża zasługa dla jego.

Kiedy jest czas na teatr to idę do teatru, kiedy czas na chwilę głupoty i oderwania od rzeczywistości, to włączam YT i wieści Pedra ze szkolnej, albo jakiś gniot jak Major spożywa posiłek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 23:17, Marek Kotoński napisał:

Za dręczenie zwierząt w Polsce jest więzienie, odpowiednio do 3 i 5 lat bez zawiasów

Ustawa zakłada też m.in. że w razie skazania za przestępstwo zabicia lub znęcania się nad zwierzęciem, sąd będzie orzekał wobec sprawcy obligatoryjną nawiązkę na cel związany z ochroną zwierząt w wysokości od 1 tys. do nawet 100 tys. zł.

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1100417,kary-za-znecanie-sie-nad-zwierzetami.html

 

Doczytaj proszę zanim zacytujesz.

Sam uważam, że powinien ponieść konsekwencje finansowe. Więzienie za psa to już moim zdaniem przegięcie.

21 godzin temu, dobryziomek napisał:

Ludzie przecież to jest chory, niepełnosprawny człowiek z bardzo niskim iq. 

Tutaj wielu o tym zapomina, już by go wieszali na suchej gałęzi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.