Skocz do zawartości

Trzaskowski na prezydenta?


Rekomendowane odpowiedzi

Zna więcej języków niż Maliniak. Szczerze gościa nie cierpiałem ale po tym jak usłyszałem jak w inteligentny i uszczypliwy sposób odpowiedział w jakiś mediach świętym krowom jakimi stali się dziennikarze, zmieniłem na jego temat zdanie mimo, że te całe PO czy jak to się teraz nazywa nie moja bajka.

Mimo, że miałem nie głosować prawdopodobnie zagłosuje na niego bo jestem za sojuszem polsko-niemieckim a w przyszłości połączeniem tych państw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SSydney napisał:

A co to za różnica jaka pacynka będzie tam siedzieć? 

Myślę, że jednak jest różnica, ponieważ ten gość ma niesamowite parcie na wdrażanie idei kołchozowych. Jest przy tym skrajnie pro feministyczny. To jest dla nas samców duże zagrożenie. Bo jak Duda jest długopisem dla wszystkiego, to on może być takowym dla ustaw degradujących nasze wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ATE50 napisał:

Myślę, że jednak jest różnica, ponieważ ten gość ma niesamowite parcie na wdrażanie idei kołchozowych.

Ja mam wrażenie, że on ma nie tyle parcie (wyglądał na znudzonego wyborami w Warszawie), co po prostu płynie głównym ściekiem i zamierza dopłynąć hen, hen daleko poza ciasne granice kraju nad Wisłą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TruthInPlainSight napisał:

Mam zdanie takie, że wybory jakiekolwiek by nie były są wyborami tylko z nazwy,a ci którzy głosują nie mają najmniejszego wpływu na wynik. Jedyne co się liczy to frekwencja ,która dla rządzących mówi jaki % ogółu używa swojego umysłu.

I tu masz rację w 100%.

Bo wybory prezydenckie są 4 przymiotnikowe. Na razie żadna z opcji nie spełnia nawet 2.

Tylko większość gówno wie i będzie głosować przez komórkę (PRISM) aby tyko były.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy:

 

Wybrać na prezydenta Polski człowieka, który aktywnie uczestniczył w próbie nałożenia sankcji na Nią; w proszeniu o interwencję zagranicznych mocarstw w wewnętrzy spór partyjny?

W proszeniu o dokopanie sankcjami obywatelom, tylko dlatego, by przy okazji dokopać swoim wrogom politycznym?

 

Cytując wypowiedź Kukiza: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/562550,kukiz-o-po-w-europarlamencie-kapusie-platformiane-hanba-wam.html

Quote

 

"W dokumencie znalazł się też apel PE do polskiego rządu, by potępił "ksenofobiczny i faszystowski" Marsz Niepodległości."

...

O ile zgadzam się, że PiS siermiężnie i bezpardonowo zawłaszcza Państwo, dąży do władzy autorytarnej i "wycina" absolutnie wszystko co niepisowskie, to nigdy nie pogodzę się z targowickim sposobem załatwiania problemu. Nigdy nie zgodzę się na donosicielstwo i żądania "bratniej pomocy" od obcych Państw - czy to w postaci rezolucji czy czołgów - kontynuował.

Mieliście, zdrajcy i kapusie z PO, osiem lat aby wprowadzić takie zmiany ustrojowe, które uniemożliwiłby autorytarne metody sprawowania władzy. Mieliście osiem lat, żeby np. stworzyć ustawę o obligatoryjnym referendum dla władz, która to instytucja uniemożliwiłaby PiSowi władzę absolutną. Ale Wam pasował taki System!

 

 

Co następne, Trynkiewicz na Rzecznika Praw Dziecka?

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 17:59, ATE50 napisał:

Co sądzicie o tej kandydaturze? 

Nórmalnie już biegnę na niego zagłosować, będę specjalnie koczował pod swoim lokalem wyborczym i jak tylko rano go otworzą to jako pierwszy wbiegnę i zagłosuje na tego kolesia!

9 godzin temu, Moriente napisał:

A co z Bosakiem

Odstawią go do szopy tak jak całą resztę sprzętu gaśniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie interesów Polski i Polaków było zawsze, przez wieki, intratnym interesem dla grup interesu..., to robi kandydat na prezydenta RB p. Trzaskowski donosząc i prosząc o sankcje dla Polski, ale to robili także biskupi prosząc o interwencję carycę Katarzynę. Potem ich paru powieszono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trzaskowskim duzo gadają (wiadomo jak) na tzw. fanpejdżu Prawo i Sprawiedliwość - Forum Sympatyków. Nawet trochę przejrzałem i jestem ogólnie przerażony ilu tam jest akolitów i wyznawców którzy tylko pieją i skandują jedno i to samo. Zero merytorycznej dykusji. Nawet jeden wyciałem, ci ludzie nie mają pojęcia o ekonomii czy o czymkolwiek, to tak jakby dać małpie karte do głosowania i długopis.

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 17:59, ATE50 napisał:

No to po byle jakiej kandydatce, mamy byle jakiego kandydata.

Co sądzicie o tej kandydaturze? 

Duży błąd polityczny. Facet może stracić poparcie Warszawiaków i walcząc o reelekcję straci trochę głosów. Dużych szans na wygranie z Dudą bym mu nie dawał - dla większości Polaków zdecydowanie bardziej wyrazistą postacia jest R. Sikorski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 17:59, ATE50 napisał:

No to po byle jakiej kandydatce, mamy byle jakiego kandydata.

Co sądzicie o tej kandydaturze? 

Po zrezygnowaniu Małgorzaty kogoś musieli powołać. Zdecydowali się na Rafała. Dla mnie to jedynie nowy kandydat, który się pojawi na liście kandydatów i ubiega się o stanowiska prezydenta Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 11:02, mac napisał:

Wszyscy to chuje i złodzieje.

I do tego oszusty.

Trzaskowski, dziwie się ludziom, dlaczego na niego głosują.

W dniu 18.05.2020 o 12:12, Revolt napisał:

Teatr dla gojów,polecam się nie przejmować,demokracja daje nam poczucie że nasze wybory mają jakiekolwiek znaczenie.

Jak kilka milionów zmieni zdanie i zagłosuje inaczej, niż propaganda każe ma znaczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.