Skocz do zawartości

Beciaki z netkobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Ej no dobra panowie, ten koleś to musi być troll, nie uwierzę że ktokolwiek tak na serio by napisał:

Cytat

I nie tak dawno małżonka znów zaskoczyła mnie pozytywnie. Jak wiecie - mamy rozdzielność i mieszkanie w dużo większej części jest moje. Mimo tego - zaoferowałem żonie, że przepisze cały swój udział na nią. Bez żadnego rozliczania.

what.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Januszek852 napisał:

Dla tych z Was, którzy "forum tej drugiej strony" nie czytają - może być ciekawym doświdaczeniem.

 

Otóż netkobiety

@Januszek852doceniam Twój wysiłek badawczy, uważam jednak że szkoda czasu na rozkminy tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mężczyzna jest po prostu ofiarą. Ofiarą BluePill. On nie rozumie, że kobiety są inne niż go uczono. On miał wrażenie, że postępował prawidłowo.

 

O to właśnie chodzi feministkom, by produkować takich upośledzonych mężczyzn, by ich wykorzystać. Taki mężczyzna to skarb, można go "obrobić" do zera a on nic nie zrobi. Sytuacja, w której mężczyzna daje kobiecie wszystko, a ona mu nic, klasyka gatunku. On potrzebuje czerwonej piguły. Nawet jeśli ktoś się nie zgadza w pełni z Redpill i uważa, że trzeba korzystać z Redpill z umiarem, to temu gościowi to nie zaszkodzi, on powinien brać Redpill bez umiaru.

 

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmarnował ostatnie 15 lat swojego życia. 

 

Zaraz pojawią się głosy krytyczne, że my na forum pierdolimy tylko o tej siłowni, nofapie, zimnych prysznicach, samorozwoju i karierze. 

Być może, ale gdyby ten facet w wieku 25-30 lat poszedł tą drogą zamiast słuchać porad tzw "normikow" to dzisiaj byłby w zupełnie innym miejscu. 

 

Zobaczcie, że on pisze cos w stylu, że "mniej lotni koledzy osiągnęli w wawie jakiś tam sukces" a on co? Czuje pewnie, że mógłby więcej, ale poświęcił sie rodzinie 

 

Być może to jest troll, ale takie historie się dzieją naprawdę. Co on może teraz czuć? Jeśli ma odrobinę oleju w głowie to czuje, że przegrał swoje życie. 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobryziomek napisał:

Jeśli ma odrobinę oleju w głowie to czuje, że przegrał swoje życie.

A jeśli ma trochę więcej tego oleju, niż odrobinę, to wie, że dopóki oddychasz, to piłka w grze. Nic straconego.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netkobiety w pigułce (normalnie wątek może trwać z 20 stron).

 

Facet:  Żona mnie zdradza...

 

Netkobiety: Ograniczasz ją.

 

Facet: Ale ja pracuję na dwóch etatach, przy dzieciach pomagam jak tylko przyjdę z pracy, chałupę na nią przepisałem,...

 

Netkobiety: Jesteś chujem

 

Facet: Ale...

 

Netkobiety: Twoja wina.

 

Inny facet: Wy, kobiety to potraficie się obiektywnie wypowiedzieć?

 

Inny facet - BAN

Facet - BAN.

 

Netkobiety - wszyscy faceci to niedojrzałe chuje niezasługujące na nas. 

 

Koniec wątku. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RealLife napisał:

Netkobiety w pigułce (normalnie wątek może trwać z 20 stron).

 

Facet:  Żona mnie zdradza...

 

Netkobiety: Ograniczasz ją.

 

Facet: Ale ja pracuję na dwóch etatach, przy dzieciach pomagam jak tylko przyjdę z pracy, chałupę na nią przepisałem,...

 

Netkobiety: Jesteś chujem

 

Facet: Ale...

 

Netkobiety: Twoja wina.

 

Inny facet: Wy, kobiety to potraficie się obiektywnie wypowiedzieć?

 

Inny facet - BAN

Facet - BAN.

 

Netkobiety - wszyscy faceci to niedojrzałe chuje niezasługujące na nas. 

 

Koniec wątku. 

Nie wszystkie ? przejdz na 7 stronę i wypowiedź użytkowniczki "ulle"

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Siekierka napisał:

I tak te baby skończą samotne, z kotem po 40 stce. 

Taaaa, zaczną biegać po klubach i dawać się macać na parkiecie co saturday night. A potem za 20 lat, w październiku będzie pierwsza o piątej rano na roraty zasuwać i świecić lampionami w pierwszej ławce i śpiewać.

Nie wiem co kieruje tymi kobietami, żeby sobie na własne życzenie życie zj***ać. Szczególnie jak ma 14 letnie już prawie nie dziecko/jeszcze nie dorosły. 

A propo gościa,

Niby piłka w grze, ale czasu do końca coraz mniej. Trzeba wyciągać wnioski i uczyć się na takich smutnych historiach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat, kto przeczytał całość (W tym momencie powinien być mem "przeczytane ale jakim kosztem?") można wiele się nauczyć i wyciągnąć wiele wniosków.

Teraz najlepsze: "to jest jego przeznaczenie i tak miało być".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morskiczlowiek napisał:

 

Nie wiem co kieruje tymi kobietami, żeby sobie na własne życzenie życie zj***ać. Szczególnie jak ma 14 letnie już prawie nie dziecko/jeszcze nie dorosły. 

 

 

 

Laska jest zaburzona to oczywiste, koleś również ma niezle odchyły. Jak dla mnie pasują do siebie idealnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że poczytam sobie te forum do piwa skoro nie potrafię na trzeźwo. 

 

Edit: Jest dobrze, kasjerka na stacji powiedziała, że jak przychodzę już 10 raz to nie muszę zakładać rękawiczek. 

Edytowane przez Zgredek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braca odkrywają świat: że w internecie kobiety są uprzywilejowane XD W internecie mężczyzna jak by to powiedział testoviron "*UJA MOŻE!!!".

"A beciaki będą beciakować a alphy - alphować" Księga Kotońskiego, rodział 2, werset 13

 

Dzisiaj byłem u fizjoterapeuty którym okazała się kobieta, kulka normalnie XD ale bardzo symatyczna :3

Powiedziała mi że jestem rocznikowo starszy ale wygląd mam młodszy, na co ja "bo jeszcze żony nie mam i się nie ożeniłem i może dlatego"

Na co ona ZAŚMIAŁA SIĘ BAARDZO SERDECZNIE xD

Czy wy nie widzicie że kobiety to wszystko kumają? One wiedzą o co chodzi za to 90 proc. ludzk nie może pewnych rzeczy pojąć. XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bernevek napisał:

W życiu bym nie poznał, że jest tyle emocjonalnie upośledzonych kobiet, gdyby nie fora XD

(ok w realu też wiele poznałem, ale 30 czy 100 to nie kilka tysiący)

Ja teraz widzę że większość kobiet które JA poznałem było ok tylko ja byłem DUPA XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.