Skocz do zawartości

To czego chcą kobiety?


Brzygot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rolą faceta w związku jest żeby ukierunkowywać swoją babę w tym , żeby wiedziała czego chcieć i żeby było to zbieżne z tym co chce facet lub dla niego neutralne

 

To jest rozwiązanie, które bez wątpienia zaspokoi obie strony. Tylko ilu facetów posiada wiedzę z tego zakresu? Programowanie społeczne idzie w zupełnie innym kierunku i nie ma w nim miejsca dla samorozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie społeczne idzie w zupełnie innym kierunku i nie ma w nim miejsca dla samorozwoju.

 

@MiJa

 

Qrwa jego mać !!!! Co ty informatykiem jesteś o specjalizacji "programowanie społeczne". :D

Ciekawe w jakim języku można to napisać , Ja ostatnio bawiłem się C++ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rozwiązanie, które bez wątpienia zaspokoi obie strony. Tylko ilu facetów posiada wiedzę z tego zakresu? Programowanie społeczne idzie w zupełnie innym kierunku i nie ma w nim miejsca dla samorozwoju.

 

Społeczeństwo niech idzie swoją drogą,

Po zapoznaniu się z laską należy pomału naginać ją do swoich potrzeb, ale trzeba mieć cel w życiu który obejmowałby również ją. Pokazać że jest przy naszym (faceta) boku miejsce dla niej, ale są warunki i albo się zacznie dostosowywać jeżeli jej zależy albo nie będzie związku. Większość typowych hienek czy "dyskoteczek" odpadnie.

W małżeństwie także można sobie radzić metodą małych kroczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siły...

Krzyki, wrzaski, chamskie odzywki sa wołaniem o to abys był męzczyzna i potraktowal ja adekwatnie a nie z skórczonymi jajeczkami usuniesz sie do pokoju...

Kutasa

J.w

Pieniedzy, tego co sie świeci, biżuteria itp...

Prowadzenia

Nie pytaj co macie robic, lub gdzie wyjsc...

Przytulania

Podczas przytulania u kobiet wydziela sie oksytocyna odpowiedzialna za związanie i przywiazanie emocjonalne...

Dzieci

Wiele razy widzialem i slyszalem kobiety które mocnym tonem twierdzily " Nie lubie dzieci" w momencie kiedy któras kolezanka przyszla z małym brzdacem, braly to dziecko na rece, przytulaly sie do takiego stopnia az słychac bylo skórcze maciczne...

Od wiekow chca tego samego...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj nie dać kobiecie tego czego chce. Od razu zostajesz nazwany po imieniu : sk#%$wysyn i palant. 

Tak, kilka dni temu znów dostałem takie miłe oznaczenie. Bo powiedziałem pewnej pani, że nie zamierzam się angażować w związek i możemy spotykać się tylko w relacjach przyjacielskich z dodatkami.

Oczywiście nie tego oczekiwała :) I mam już jedną koleżankę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety chcą wszystkiego i jeszcze więcej.....


 

Co do roli faceta w związku itd.. Odpowiedz jest prosta- babsko trzeba umieć Sobie wychować(czy to tak trudno pojąć), jeżeli tego nie potrafisz, nie zastosujesz "silnej ręki" to masz przejebane, prędzej czy później wyrzeźbisz z siebie rogatego pantofla. Faceci mają problemy z babami tylko i wyłącznie dlatego iż w nieodpowiednim momencie się za to biorą (mało urodzajne owłosienie łonowe..-nie będę się rozpisywał) plus "wspaniałe" rady starszych i "mądrzejszych" dają efekty doprowadzające nas samców do autodestrukcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj nie dać kobiecie tego czego chce. Od razu zostajesz nazwany po imieniu : sk#%$wysyn i palant. 

Tak, kilka dni temu znów dostałem takie miłe oznaczenie. Bo powiedziałem pewnej pani, że nie zamierzam się angażować w związek i możemy spotykać się tylko w relacjach przyjacielskich z dodatkami.

Oczywiście nie tego oczekiwała :) I mam już jedną koleżankę mniej.

 

A spróbuj jej dać czego chce, to dopiero zostanie "docenione"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.