Skocz do zawartości

To czego chcą kobiety?


Brzygot

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeetam.

 

Pokorna jest spoko. Dobrze ułożona Samica, która kręci się w koło stołu przy którym siedzą Samcy i patrzy czy aby komu czego nie brakowało. Czasami się po wymądrza, ale jest to znośnie i zna granice. Odgania przy tym inne młodsze, bardziej natrętne samiczki.

 

Reasumując, wie Dziewczyna jak się ustawić. Lubię to. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam.

 

Pokorna jest spoko. Dobrze ułożona Samica, która kręci się w koło stołu przy którym siedzą Samcy i patrzy czy aby komu czego nie brakowało. Czasami się po wymądrza, ale jest to znośnie i zna granice. Odgania przy tym inne młodsze, bardziej natrętne samiczki.

 

Reasumując, wie Dziewczyna jak się ustawić. Lubię to. 

Pokorna jest naprawdę baardzo spoko. Jej opinie są dla mnie cenne.Ja do tej pory traktowałem kobiety jak kumpli z cyckami.  Jak powszechnie wiadomo, jest to głupie i bez sensu. To forum ma dla mnie przede wszystkim wymiar edukacyjny. Świat oczyma kobiety- bezcenne. Dziękuję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu to postuluję. Ale widać niektórzy zamiast samicy widzą ilość nabitych postów czy chętnie kiwającą damska główkę i biorą to za wyznacznik jakiegoś autorytetu czy - pożal się Boże - zrozumienia.

Pokorna to nic innego tylko samica która zauważyła że wazelina i potakiwanie + trzymanie się przepisów da jej możliwość dość długiego czasu posiadówy na forum co niesie ze sobą wydumany prestiż w postaci ilości komci czy fikcyjnego stopnia koło nicka.

Ale w gruncie rzeczy ona niczym nie różni się od innych nudnych jak flaki z olejem przypadków swojej płci.

Nie polecam wchodzić z nią w jakiekolwiek dyskusje, bo to i tak niczego nie da. A Wy Bracia zmarnujecie tylko swój cenny czas.

Pamiętajcie - kobiety nie są sworzone do rozmowy, tylko do innych celów.

 

Absolute Truth. Subject complete :D .

End of fu.........g story :P

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem świadom że jest na innym poziomie dyskusji ale mnie to bawi jak moge sie tak posieprać niezobowiązująco jak w piaskownicy . Polecam troche nabrać dystansu do Pokornej bo nie jest niebezpieczna tak jak bodajże AdrianoPerugio ma w sygnaturze kobieta jest jak ta gęś i raczej zabawna a ja lubie się pośmiać. Poważni będziemy po śmierci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda.
Tyli że ja patrzę na ten 'fenomen' z punktu widzenia forumowego pastucha gdzie na śmichy-chichy z Paniami miejsca zbytnio nie ma - bo by się całe forum merytorycznie sypnęło w stronę luźnych gadek z podtekstem seksualnym. A nie o to przede wszystkim tu chodzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widze ze nie poszliscie za moja porada i nie przesluchaliscie wypowiedzi Alex on Life... A on tam baaardzo, bardzo dobrze opisal czego chca kobiety. Niektorzy z Was tutaj identyfikuja czasteczki. Tymczasem Alex twierdzi (a ja sie z nim zgadzam) ze kobiety chca wszystkiego. A ze otrzymac to moga tylko od mezczyzny to nie chca jego samochodu, ani jego domu ani jego portfela tak jak to sie niektorym z Was, braci, wydaje. One chca kontroli nad mezczyzna, bo gdy beda mogly Was kontrolowac to wszystko co posiadacie i czego jeszcze nie posiadacie ale bedziecie mieli w przyszlosci - bedzie nalezalo do nich.

 

I dlatego - kazdy z Was ktory jest zonaty to osiol i frajer!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie poszliscie za moja porada i nie przesluchaliscie wypowiedzi Alex on Life... A on tam baaardzo, bardzo dobrze opisal czego chca kobiety. Niektorzy z Was tutaj identyfikuja czasteczki. Tymczasem Alex twierdzi (a ja sie z nim zgadzam) ze kobiety chca wszystkiego. A ze otrzymac to moga tylko od mezczyzny to nie chca jego samochodu, ani jego domu ani jego portfela tak jak to sie niektorym z Was, braci, wydaje. One chca kontroli nad mezczyzna, bo gdy beda mogly Was kontrolowac to wszystko co posiadacie i czego jeszcze nie posiadacie ale bedziecie mieli w przyszlosci - bedzie nalezalo do nich.

 

I dlatego - kazdy z Was ktory jest zonaty to osiol i frajer!

   Piszesz tak dlatego że czujesz się lepszy od żonatych? Czy może uważasz ich za osłów i frajerów?

 

Uważaj abyś za nadto nie popadł w megalomanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf - zabolalo? :P

 

Mam 8 lat starzego kumpla (zona i 2 letnie dziecko) i od jakiegos dluzszego czasu, na kazdym piwie wbijam mu to samo. Doszlo do tego, ze razem bylismy juz na dziwkach a w sobote kolejna atrakcja.

 

Od kad sie ochajtal i urodzilo mu sie dziecko (10 lat zyli bez slubu i raptem bum - wierze mu na slowo, ze marzyl o nim ;)) uzywa tego jako jedyny argument w stosunku do kazdego, lacznie ze mna, singla, majac nas za tak bardzo nieszczesliwych, samotnych i uciekajacych przed odpowiedzialnoscia faciow.

Noz sie w kieszeni otwiera :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego - kazdy z Was ktory jest zonaty to osiol i frajer!

 

A poszedł Ty na na drzewo banany prostować :P , i oby cie ściągnęła jakaś ratowniczka 20 lat starsza i zaciągnąła przed USC.

Już nie takich "cwaniaczków" przeżyłem ;) .

 

P.S. Ja już sobą nie daje manipulować, a jak moja coś chcę to muszę wyrazić zgodę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie poszliscie za moja porada i nie przesluchaliscie wypowiedzi Alex on Life... A on tam baaardzo, bardzo dobrze opisal czego chca kobiety. Niektorzy z Was tutaj identyfikuja czasteczki. Tymczasem Alex twierdzi (a ja sie z nim zgadzam) ze kobiety chca wszystkiego. A ze otrzymac to moga tylko od mezczyzny to nie chca jego samochodu, ani jego domu ani jego portfela tak jak to sie niektorym z Was, braci, wydaje. One chca kontroli nad mezczyzna, bo gdy beda mogly Was kontrolowac to wszystko co posiadacie i czego jeszcze nie posiadacie ale bedziecie mieli w przyszlosci - bedzie nalezalo do nich.

 

I dlatego - kazdy z Was ktory jest zonaty to osiol i frajer!

 

 

The_Man czemu to robisz? Dałeś największą prawdę objawioną, teraz to już Marek może tylko zamknąć forum..... :D

 

Skończyłbym jak większość kawalerów-alkoholików... przytulając butelkę gdzieś na melinie..

Dopiero teraz gdy osiągnąłem stabilizację mentalną gdybym się rozwiódł to dałbym sobie radę z życiem w pojedynkę lub z babą bez ślubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac nas za tak bardzo nieszczesliwych, samotnych i uciekajacych przed odpowiedzialnoscia faciow.

 

 

Co oni z tą pieprzoną odpowiedzialnością?

 

Przyjmijmy, że nigdy nie chcę mieć dzieci, bo mam takie prawo, mam taki wybór. Więc przed jaką odpowiedzialnością 'uciekam'? Przed żadną - nie jestem odpowiedzialny za nieistniejące dzieci. 

Uważam się za człowieka odpowiedzialnego, bo jestem odpowiedzialny ZA SIEBIE. Działam tak, aby osiągać własne korzyści. To jest moja odpowiedzialność, a nie legalne niewolnictwo połączone z zapierdalaniem do końca życia na czyjeś zachcianki.

 

Nie jestem odpowiedzialny za jakąś babę i dzieci, bo ich nie mam, nie wiążę się, nie obiecuję nic nikomu. I w imię czego miałbym to zmieniać? Żeby być 'fajnym' dla społeczeństwa? Takie społeczeństwo może mnie pocałować w tylne sfery mego jestestwa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nikogo sila nie zaciagalem.

Kiedys mi sie zalil, nie raz, ze maja kryzys i ma powoli dosc... zalila sie mojej juz ex jego zonka, 2 lata temu, ze maja kryzys. To nie kryzys, to marnowanie zycia. A dziecko urodzilo im sie rok po tym jak siostra zony kumpla urodzila swoje - przypadek? ;)

A sama zonka ma najebane w glowie i robi co chce (chodzenie na dyskoteki, tatuowanie sie czy scinanie na lyso).

Przymykalem na to oko poki sam bylem w zwiazku. Teraz otrzezwialem i nie bede udawal, ze nie widze patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starość, jak juz wszyscy bracia, siostry i inni kuzyni pójdą w piach, ludzie bez dzieci kupują psy, koty, chomiki, konie, słonie i inne hujemuje... zamiast wnukami sie zajmować i se dorosłość przedłużać poprawiając jednocześnie swe błędy. Moim zdaniem to dziadek powinien wnika uczyć postepowania z kobietami.

Odpowiedzialność za samego siebie nie jest wymagająca od samego siebie, bo co nie zrobisz to dobrze.

Każdy ma to co chce. Demokracja. Wolny rynek i wolny wybór. Byleby nie skakać se do oczu. Co my baby?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej odpowiedzialności (w ich wydaniu) nigdy nie rozumiałem.

Pewnie ktoś mi kiedyś powie, że jestem nieodpowiedzialny bo się nie żenię itp.

 

A zatem za co jestem nieodpowiedzialny, zapytam?

-no za dziewczynę, za dzieci

 

Za którą dziewczynę i które dzieci? Żadnych dzieci nie płodziłem, żadnej dziewczynie niczego nie obiecywałem ani się nie wiązałem.

 

To tak jakby powiedzieć

-nie dbasz o Audi A8

-jakie Audi A8? ja mam Poloneza :D

 

Nie mogę być odpowiedzialny za coś, czego nie mam i nie jest moje. I jednocześnie nie mogę być 'nieodpowiedzialny' za coś, czego nie mam i nie jest moje. Gdybym miał kobietę i dzieci, zamiast dbać szlajał się w tym czasie i chlał wódkę, to wtedy byłbym nieodpowiedzialny - spłodziłem dziecko, związałem się z kobietą, a teraz to niszczę. Tylko warunkiem musiało by być to, że ja sam podjąłbym decyzję o związku. Nadal nie można być odpowiedzialnym za laskę, która se coś ubzdurała, a nic jej się nie obiecywało. 

 

 

Oj, na darmo się produkuję. My to wszyscy wiemy, a matrixowe Janusze i inne Zbyszki muszą mieć jakieś wytłumaczenie i usprawiedliwienie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się tłumaczysz Vercetti, a kobiety słysząc takie rzeczy, zaczynają odczuwać pogardę. 

Nie dawaj się wpuszczać w żadne gadki czy próby przekonania, a broń Boże żeby ktoś na Tobie wymuszał tłumaczenie się ze swojego żywota.

 

Żyj we własnym rytmie i tak jak lubisz. Resztę olewaj, a już szczególnie to czego chcą kobiety - ich potrzeby, pragnienia itp. itd.

Jak ktoś próbuje się ładować z butami na Twoje podwórko - krótki, słowny strzał ostrzegawczy w ryj, celem zaznaczenia swojego terytorium i nietykalnego obszaru prywatności.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malzenstwo-samo w sobie i z definicji nie jest zle,ale w realu niestety zazwyczaj do czasu

zla jest otoczka,programowanie ,promowanie pewnych zachowan,oraz prawo które prawem nie jest,

a skoro maga sobie baby na to pozwolić to jak im się znudzi ,to sobie pozwalają i robia jak chca

bo im nikt po lapach nie da,a sad zazwyczaj tez baby popiera i przyklepie i robi z nas niewolnika na długie lata.

dlatego malzenstwo stało się układem patologicznym i niewolniczym dla faceta

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malzenstwo-samo w sobie i z definicji nie jest zle,ale w realu niestety zazwyczaj do czasu...

 

Małżeństwo z definicji jest złe i to cholernie złe! Rozwody wśród moich kumpli i rodziny, to zwykle gehenna dla facetów. Bardzo często oznaczają też ruinę finansową dla nich. Słyszałeś, że alimenty są związane z tzw. możliwościami zarobkowymi faceta. Wiesz jak to w praktyce wygląda? Rozwodowy podział majątku, to zwykle koszmar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.