Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Organizuję wieczór panieński dla mojej koleżanki. 

Z racji obecnej sytuacji mam ograniczone możliwości. 

Wstępnie planuję wynająć domek nad jeziorem na weekend. 

Zastanawiam się nad dodatkowymi kreatywnymi atrakcjami/niespodziankami. Prezentami. 

 

Czy macie jakieś pomysły? 

Jak wyglądał Wasz wieczór panieński? Może macie wymarzony? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakby się tak zastanowić, to idealnym planem będzie rozpoczęcie takiego wieczoru około godziny 18.00 od zamówienia najpierw limuzyny, oczywiście z szampanem, koniecznie ulubionej marki przyszłej panny młodej. O co nie zawadzi jej zapytać, ale musi to wyjść tak aby niczego przypadkiem nie podejrzewała! Potem dobrym akcentem będzie przepłynięcie wypasionym statkiem przez rzekę około godziny 21.00, również z szampanem, a w domu koniecznie musi czekać na was striptizer z kajdankami w czerwone futerko. Po tak oryginalnym wieczorze i zaplanowaniu wszystkich atrakcji co do minuty wieczór powinien być niezapomniany i koleżanka po latach małżenstwa będzie go wspominać z łezką w oku.

A tak serio, bo mam nadzieję, że załapałaś, że to była ironia, to planowanie z reguły jest nudne i to kiepsko jeśli nie znacie sie na tyle dobrze, że musicie wymyślać sobie atrakcje. Zaplanowane atrakcje tracą na uroku, nie lepiej "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady"?

Edytowane przez woman_in_red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

co już zaplanowałaś?

Dzwoniłam do różnych ośrodków wypoczynkowych. Lasy, jeziora. Miejsce na ognisko. Stadnina koni. Przyroda. 

Ale wszystko zajęte.

Więc już sama nie mam pomysłu, co dalej. 

 

19 minut temu, goryl napisał:

Kupcie sobie po kilka piw, do

My jesteśmy kobietami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wpadajcie śmiało z koleżankami do mnie. Mam duże mieszkanie w centrum. Najpierw ogarniemy beforek, napijemy się drogiego alkoholu i posłuchamy dobrej muzyki. Później zrobimy rajd po najmodniejszych Pubach i Cocktail Barach w stolicy. W większości są już otwarte, w dodatku przychodzi jeszcze mało ludzi więc nie trzeba robić rezerwacji ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, skuti napisał:

na bluetooth. Łączysz się z telefonem i puszczasz swoje ulubione kawałki.

Wiem. Planuję zabrać. 

Muszę jeszcze skomponować playlistę. 

 

Udało mi się wynająć domek na weekend. 

Przy samym jeziorze i lesie. Pierwszego dnia planuję urządzić przyjęcie na tarasie. Prezenty: chyba kupię jakąś ładną bieliznę typu body, wiem, że jej chłopak takie lubi. Seksowne pończoszki i pas, coś w tym stylu. 

Rozmyślam jeszcze nad jakimiś grami. I wciąż zastanawiam się nad motywem przewodnim, w jakie stroje się ubierzemy. 
Styl z lat 20 (opaski na głowie, sukienki z frędzlami w kształcie H, cygaretki) odpada, ponieważ już wiele razy się tak przebierałyśmy na różne okazje, i temat oklepany. 

Drugi dzień spędzimy nad jeziorem. Pozwiedzamy, ponieważ będzie to nieopodal centrum miasteczka. Odwiedzimy stadninę, wieczorem ognisko i grill, z przygrywaniem na gitarze w tle, i piwem.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja nie miałam, nie bywam, więc nie podpowiem. Dla mnie to jakis idiotyczny wymysł z hameryki ? 

 

To co moge podpowiedziec jako ze parałam się kiedyś turystyką : szukaj prywatnej kwatery, apartamentu, naklepiej z meldunkiem bezkontaktowym. Takie moga byc jeszcze gdzies wolne ?

 

Edit: doczytałam twoją kolejną wypowiedz. Milej zabawy nad jeziorem ?

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.