Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, deomi napisał:

Kino

Ok

 

Push&Pull

Mnie to strasznie zraża, daje sobie spokój z taką osobą

....A łącząc to do 'kupy' otrzymamy dupę w miodzie wymazaną, wiszącą nad sekwaną  w blasku różowego księżyca i na RANDKĘ 'pszyszła' ZAKONNICA.

 

WSZaK to wiara jest w meduzy byle dzieńcioł był za duży.

Dziura niczym mchu jaskinia.

Może w kinie coś wyczynia.

 

...na co harce i swawole sama w domu siedzieć wolę!...

...kota miziam..głaszcze z wolna taka jestem niezależna i dostojna...

 

....wyślizgało mi panewkę...

....wał poszedł bokiem.....

....masz HOT 16 pod samiuskim blokiem....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ksanti napisał:

podzięce byś dostała mentalnego kopa w dupę xD (w wersji nie Ch*d nawet bardzo często i to tak, że ciężko byłoby usiedzieć) :) 

 

 

Wiesz, byłabym ostrożna w doborze kobiet. 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JudgeMe napisał:

Wiesz, byłabym ostrożna w doborze kobiet. 

Jako mężczyzna przeważnie byś musiała brać to co jest albo byłaby wielka figa z makiem przez bardzo długi czas. Tutaj nie ma mowy o dowolnym doborze bo nie każdy może sobie na to pozwolić. Gdyby tak było to zdrady czy zranieni faceci stałyby się zjawiskiem marginalnym a to forum nie miałoby racji bytu. Każdy by miał samice taką jaką chce, ale niestety idziemy na mocne ustępstwa aby nie być samotnym. Samotność nie z wyboru niszczy zdrowie, skraca życie i atakuje psychikę. To ewidentnie pokazuje, że kobieca perspektywa to bycie rozpieszczanym pod tym względem i błędne założenie, że mężczyźni również dostają atencje za samo bycie. Spróbuj sobie wyobrazić, że przez lata nikt się Tobą nie interesuje i masz do wyboru tylko kogoś kto Cię zupełnie nie pociąga oraz wiesz, że Twoje szanse na znalezienie osoby jaka Ci odpowiada z wiekiem tylko maleją.

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PUA zawsze byłam średnio nastawiona ale przeczytałam teorię różnych guru. Czasami można było znaleźć dużo bzdur, innym razem całkiem ogarnięte treści. Jak w każdym środowisku, nie ma co generalizować. Teorię które mnie zawsze denerwują i wgl się z nimi nie zgadzam to przede wszystkim o podrywaniu na ulicy. Dla mnie taki facet to desperat i tylko oznacza, że cienko mu idzie poznawanie kobiet w rzeczywistości. Po drugie jeśli kobieta mówi, że ma chłopaka, to serio go ma, albo facet jest wyjątkowo natrętny i chcę żeby się w końcu odwalił. Jak słyszę, żeby omijać ten fakt, krew mnie zalewa i tylko pokazuje to jak taki guru nie ma za dużo pojęcia o kobietach. Znam takie które zdradzały i najczęściej jak najdłużej próbowały ten fakt ukryć, że są zajęte. Najgorsze jest wmawianie facetom, że liczba zaliczonych kobiet to jest największe osiągnięcie i sukces. Kurde w relacjach międzyludzkich nie chodzi tylko o seks, a tam jest stricte powiedziane "nie zaliczasz, jesteś nikim". Oczywiście upraszczam to, bo są różne PUA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, _oliv2407 napisał:

Teorię które mnie zawsze denerwują i wgl się z nimi nie zgadzam to przede wszystkim o podrywaniu na ulicy. Dla mnie taki facet to desperat i tylko oznacza, że cienko mu idzie poznawanie kobiet w rzeczywistości.

Nie rozumiem. Co w tym desperackiego? Ulica to nie rzeczywistość? To co to jest, wszechświat równoległy?

Edytowane przez Kali(NIE)baka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo treści PUA które widziałem (a dużo nie oglądałem, zresztą to były czasy przed popularnością vlogów) to jest tak naprawdę podstawowa wiedza z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej. To, co kobiety robią podświadomie, mężczyźni czasem muszą nie nauczyć z racji na inne wzorce komunikacji, których jesteśmy uczeni w procesach socjalizacji pierwotnej i wtórnej. 

 

W zakresie tych technik komunikacji werbalnej i niewerbalnej dyskusja na temat tego, jak kto się zapatruje na ten temat jest z grubsza pozbawiona sensu. To już jest udowodnione, że takie zachowania działają pozytywnie na większość ludzi i sprzyjają osiągnięciu komunikacyjnych celów. Zwłaszcza, że dyskusja teraz ma miejsce z pozycji w której wiemy, że to jest rzecz stosowana świadomie i siłą rzeczy to nas nastraja negatywnie, no bo przecież ktoś "udaje". W rzeczywistości jednak gdy tego nie wiemy, to wyjście jest tylko jedno, jakkolwiek może się to komuś wydać zbyt deterministyczne. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.