Skocz do zawartości

Nic się nie stało - nowy film Sylwestra Latkowskiego


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina mi się afera pizzagate. 

Polskie "elity" niczym nie różnią się od tych z USA.

 

Wśród polityków też na pewno znajdzie się wielu takich ludzi. 

Jest taki Pan z fundacji chyba dobrego pasterza, kiedyś stał pod sejmem i politykom wręczał płytę z dowodami na handel polskimi dziećmi z domów dziecka za granicę. Jedynie Leroy znalazł chwilę, żeby pogadać z nim resztą widać było miał a to głęboko w dupie. 

 

No ale jak zawsze najłatwiej wyśmiać i nawyzywać od szurów czy foliarzy. 

Niestety świat jest gorszy niż się wszystkim wydaje a matrix nie dotyczy tylko kobiet. 

Skoro oklamują nas w sprawie relacji d-m to w innych też mogą.

 

Cały czas się dziwię, że ludzie, którzy teoretycznie zobaczyli na przykładzie forum (wiedza o kobietach)ile warta jest wiedza z "głównego ścieku". 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywda wyrządzona nieletnim - ogromna. Tak jak drąży się kościoły w poszukiwaniu siatki pedofilskiej tak i tutaj powinno się oczyszczać społecznstwo ze zwyrodnialców. Ale ja tak nie wierzę w sukces - zobaczcie złapano frajera "Krystka", który weźmie na klatę brudy grubych ryb. I tak się to toczy od setek lat...

 

To co jest zastanawiające w kontekście forumowych rozważań to sposób na jaki łowi się dziewczyny: zdjęcia jachtów, modny klub, samochody i perspektywa poznania celebrytów. Tutaj też nic się nie zmienia i nie zmieni...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - warsztatowo to wystąpienie Latkowskiego po filmie lepsze niż sam dokument. Zastanawia tylko desperacka kanonada oskarżeń rzucanych po nazwisku. Byłem w szoku, to trochę jak wysypanie się skazanego któremu już na niczym nie zależy. Albo Latkowski ma mocne dowody, albo na fali emocji chciał uwiarygodnić wagę sprawy. Bardzo ciekawe.

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Tak jak drąży się kościoły w poszukiwaniu siatki pedofilskiej tak i tutaj powinno się oczyszczać społecznstwo ze zwyrodnialców.

To prawda, że powinno się z pedofilią działać na każdym froncie, ale nie porównywałbym tego w żaden sposób. Ok, pedofilia tu i tu, ale gdzie Sopot, nocne kluby, a gdzie kościół katolicki, będący samozwańczym strażnikiem zasad i moralności. Tak, pedofilia jest nie tylko w kościele, ale zwłaszcza w kościele być jej nie powinno. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łykacie jak młode pelikany ryby.

 

Spekulacja, insynuacja, pomówienie.

 

Logika TVP:

 

Są zdjęcia X w klubie, a więc tam był.

 

A wszyscy co tam byli wiedzieli co się dzieje.

 

A więc X też wiedzial.

 

Wiedział i nie powiedział.

 

A skoro nie powiedział, to jest wspolwinny.

 

A skoro współwinny to

 

X=pedofil.

 

Ja tez tam byłem. Może ktoś z Was też.

 

Dzisiaj on, jutro Ty. Skumajcie to.

 

Tak się zaszczuwa ludzi. Z dupy.

 

Gdyby coś było faktycznie to prokurator by się zajął sprawa a nie programik w sprzedajnej TV. Zastanówcie się chwilę.

 

Teorie 5g antyszczepionkowe i plaskoziemskie. Jaszczuroludzie. Jeden kaliber.

 

Odwrócenie tematu od filmu Sekielskich. Polityka. Bal kurewek.

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

warsztatowo to wystąpienie Latkowskiego po filmie lepsze niż sam dokument

Zdecydowanie. Film jest średni, natomiast wypowiedzi reżysera są najważniejsza częścią.  Pytanie, czemu TVP tylko raz pościła film o Warszawskim Dworcu Głównym z 2005 roku...

 

Bracia, widać że pedo stało się narzędziem walki dla różnych grup. Jeżeli chcesz kogoś zniszczyć to przeważnie wiadomo co się podrzuca do kompa czy domu. 

 

10 minut temu, bassfreak napisał:

Ziobro weźmie się za ten cały syf.

Szczególnie za aferę z pewnego województwa gdzie czołowi posłowie pewnej partii zostali nagrani, a świadkowie odchodzą na wieczny melanż. Nie zdajemy sobie spawy z jaką mamy siłą do czynienia. Już raz minister miał się zabrać za pewną sprawę:

 

https://www.tvp.info/34064962/smierc-magdaleny-zuk-zbigniew-ziobro-interweniuje-u-prokuratora-generalnego-egiptu

 

Co z tego wynikło?

 

Bracia to jest czarna dziura, ogromne bagno z wieloma poziomami powiązań. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bassfreak napisał:

Ziobro weźmie się za ten cały syf.

Już się szykuj, że coś z tym zrobią.

Zrobią tak samo jak z tamtą panną chyba Magdalna Żuk się nazywała.

 

Ziobro się zarzekał co to nie zrobi i co?

I GÓWNO. 

 

Jak to powiedział 10 lat temu obecny szef policji w DE.

Od sekundy 59 mówi: "Próbuję kierować się logicznym zdrowym rozsądkiem, ponieważ jest tak, jak pan mówi –  ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ok, pedofilia tu i tu, ale gdzie Sopot, nocne kluby, a gdzie kościół katolicki, będący samozwańczym strażnikiem zasad i moralności

To prawda Kościół jest z definicji moralnym mentorem, drogowskazem, dekalogiem, ale trzeba uważać z przesuwaniem ciężkości sprawy tylko w jedną stronę, bo to może wywołać precedens - kościół = pedofile, a gdzie indziej pewnie aż tak źle się nie dzieje, tego bym się obawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Perun82 napisał:

Zdecydowanie. Film jest średni, natomiast wypowiedzi reżysera są najważniejsza częścią

To oskarżanie na lewo i prawo bez dowodów. Przyjemnością było szarpać dobre imię Szyca. Ten się pewnie kajał, chciał pogadać, a "reporter" to chyba popastwic się. Nic nie wniósł. Zero dowodów, zero konkretów. Za to widzowie pewnie wniebowzięci.

 

Minister Z to tylko ładnie mówi w wywiadach. Nic jeszcze dobrego nie przyniósł w swojej kilkunastoletniej karierze. Obudźcie się.

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alfa_sralfa napisał:

Łykacie jak młode pelikany ryby.

Nikt nic nie łyka, każdy przy odrobinie rozsądku od razu stwierdzi, że Latkowski trochę popłynął na fali emocji. Też bym się wkurwił gdyby ktoś wymienił moje nazwisko w kontekście domniemanych przestępstw tylko dlatego, że gdzieś byłem widziany.

 

Tylko jedna rzecz! Latkowski mówi o środowisku, niektórzy się tam przyjaźnią, bywali tam nie raz, a tu już można przypuszczać że pewna wiedza nie była wiedzą tajemną. No tylko trzeba mieć dowody.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perun82 napisał:
5 minut temu, alfa_sralfa napisał:

To oskarżanie na lewo i prawo bez dowodów

Będą pozwy

Rozpatrywane przez sędziów powołanych przez KRS ustalona przez PIS. Płakać mi się chce jak Cholowni.

 

Cóż żeście z tą kraina uczynili?

 

Obudzcie się.

 

Dziś oni jutro Wy.

 

Tak się niszczy ludzi.

 

Ja też tam byłem. Też jestem pedofilem. Me too kurwa.

 

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem na razie tak - za racji jakichś tam kontaktów biznesowo - towarzyskich "ocieram" się o ten świat od czasu do czasu. I zdania nie zmieniam, już o tym pisałem. To świat wykrzaczony, kulawy i chory. Choćby mi dopłacali, nie zamierzam być jego częścią. Robię swoje i stoję z boku, jak Max Payne na celebryckiej imprezie w trójce ( @Patton pewnie wie, o jaki wątek mi chodzi) :)

 

Dobrze, że poruszono w filmie wątek Małej Sycylii w Trójmieście z przyległościami. To się ciągnie od poprzedniego ustroju.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

To prawda Kościół jest z definicji moralnym mentorem, drogowskazem, dekalogiem, ale trzeba uważać z przesuwaniem ciężkości sprawy tylko w jedną stronę, bo to może wywołać precedens - kościół = pedofile

Jeżeli kościół w zorganizowany sposób tuszuje i bierze aktywny udział w kryciu i zinstytucjonalizowanym przenoszeniu pedofili do innych parafii by mogli dalej prowadzić bezkarnie swoją działalność to dla mnie jedna cholera. Zresztą - to jest w Polsce nowość. Na zachodzie już dziesięciolecia temu przerobili temat, tylko w naszym katolskim kraju jest z tym problem, a dziwne "wewnętrzne instrukcje" prokuratury nawet na naszym żądnym tropienia spisków i układów forum nie budzą specjalnego oburzenia. 

 

Zamień pedofilię na dowolne przestępstwo. To tak, jakbyś napisał, że nie można nagłaśniać że księża kradną bo się jeszcze wywoła precedens kościół - złodzieje i olaboga co wtedy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alfa_sralfa napisał:

Dziś oni jutro Wy.

 

Tak się niszczy ludzi.

O tym przecież pisze - sprawy pedo jako NARZĘDZIE do niszczenia. Zarówno jak w w filmie dotyczących KK jak i wczorajszym nie chodzi o ofiary - chodzi o EMOCJE i rywalizacje między zwalczajacymi się grupami. A widz ma tylko pochłaniać emocje i dać się ponieść. Bez logiki, rozumu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tytuschrypus napisał:

Zamień pedofilię na dowolne przestępstwo. To tak, jakbyś napisał, że nie można nagłaśniać że księża kradną bo się jeszcze wywoła precedens kościół - złodzieje i olaboga co wtedy. 

Nie zrozumiałeś mnie. Jeśli teraz będziemy tłuc miesiąc w miesiac, rok w rok, że Kościół to zarzewie pedofilii to przesuniemy punkt ciężkości tylko w stronę tej instytucji tak iż stanie się symbolem nadużyć, a to może spowodować, że pedofilią wśród celebrytów, sportowców, kierowców, żołnierzy, urzędników może być marginalizowana.

 

Takie akcje jak ta Latkowskiego są potrzebne, bo pokazują jaka jest skala problemu, a to, że kościół może w tym przodować to inna kwestia.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, bassfreak said:

Fanem PIS nie jestem ale czekam aż Ziobro weźmie się za ten cały syf.

System działa (w miarę) sprawnie wyłącznie w sprawach ważkich bądź zagrażających systemowi i "rządzącym".

Obywatele de facto są żerowiskiem systemu a nie jego suwerenem. Dlatego bez szemrania i oporów wchodzą ustawy w stylu rządowego zaboru obywatelowi mienia/majątku i domniemania winy (konieczności dowiedzenia własnej niewinności) a za okołorządowe, milionowe przewały na testach czy maseczkach nawet nikt drobnymi nie beknie. 

 

Obywatelskie, świadome społeczeństwo nie powstanie w warunkach niby-edukacji, niby-służby-niby-zdrowia, niby-kultury, niby wojska i niby-policji. Społeczeństwo musi dawać sobie wciskać z łatwością kit i jako "ciemny lud, wszystko kupić". Dlatego Ziobro nie weźmie się za żaden syf, choć zrobią wiele, żeby to tak wyglądało. Teatrzyk. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Jeśli teraz będziemy tłuc miesiąc w miesiac, rok w rok, że Kościół to zarzewie pedofilii to przesuniemy punkt ciężkości tylko w stronę tej instytucji tak iż stanie się symbolem nadużyć, a to może spowodować, że pedofilią wśród celebrytów, sportowców, kierowców, żołnierzy, urzędników może być marginalizowana.

Zrozumiałem Cię, po prostu się z Tobą nie zgadzam :) 

 

Jak dla mnie mogą tłuc o tym miesiąc w miesiąc aż do skutku i nie widzę żadnego logicznego powodu, dla którego musi to automatycznie powodować nie zajmowanie się pedofilią w innych środowiskach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Teraz nie mogę tego znaleźć i nie wiem czy to nie jakiś fejk ale podobno Iwona Wieczorek która zaginęła w 2010 gdy wracała z Sopotu do domu mogła mieć z tym coś wspólnego, w takim sensie że może za dużo wiedziała.

https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35635,18753904,sprawa-anaid-co-laczy-krystka-z-iwona-wieczorek.html?disableRedirects=true

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kościół stanie się symbolem nadużyć"  - to jeszcze nie jest? Co będą musieli zrobić, by otworzyć oczy społeczeństwu - otwarcie współpracować z nazistowskim rządem i niszczyć inne kultury?. Oh, wait... 

 

Czyn pedofilski to przestępstwo. Ukrywanie aktywnych pedofili to przestępstwo. Niezależnie od miejsca. I trzeba zwalczać ją wszędzie. 

 

Latkowski zrobił film o problemie i zaczął rzucać oskarżeniami - nie przygotował materiału jak Sekielscy. Czy ten film był zrobiony za środki z TVP? Najpierw szkoła TVP, a teraz to - Franciszek Salezy się w grobie przewraca. 

 

Edytowane przez JAL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.