Skocz do zawartości

Chady istnieją i żyją wśród nas


Rekomendowane odpowiedzi

Na poważnie:

Obstawiam że autorka wątku ma klasyczny "ból pupki", bo taki "lump" dzięki swoim umiejętnościom i urokowi ma każdą w swoim przedziale na zawołanie, a że jest w podobnym wieku (29 lvl), to się nie będzie interesować lokatorką, skoro ma młodsze, ładniejsze i jędrniejsze na co dzień. XD 

 

Boli autorkę, bo sama pewnie by chciała, ale nie może przyjąć do wiadomości że jest za "stara", z racji wieku nie może już wybrzydzać, a koleś jak każdy normalny facet, woli młodsze. :D

 

Cóż, jak śpiewał kiedyś Laibach: "Life is life". :v

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, horseman napisał:

Wiesz, że to nie jest zabawne? Znam Panią, która rozsunęła nogi tylko po to, by "przekonać się co one w nim widzą". Później żaliła się wszystkim, że seks był słaby i ma moralniaka (aż chciałem jej współczuć).

Może to działała na podobnej zasadzie. Kupię coś na co normalnie mnie nie stać. Przykładowo, jakąś bardzo drogą potrawę, a potem będę mówić, że to obrzydliwe żeby pokazać jaki jestem wybredny a ta potrawa przeceniania. ? Przy okazji wie, że następnego razu nie będzie. :P

Edytowane przez prod1gybmx
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacy nie musi być opalona. Stacy to po prostu atrakcyjna fizycznie kobieta minimum 8 w skali SMV.   To, że w memie ktoś ją tak przedstawił to inna para kaloszy.

 

 

Bassfreak ta twoja "Becky" to Stacy, która zachowuje się jak Becky xd

 

stacymain.jpg?itok=IS4NFQF6

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co ta cała dyskusja, przecież oczywiste jest, że łatwiej jest faceta umyć, nawet zmienić jego nawyki, niż zmienić mu twarz na symetryczną. I biologia też sobie widać z tego sprawę zdaje.

 

Nawet jak samochód kupujesz, to przecież weźmiesz za te same pieniądze zardzewiałe i zarzygane Ferrari, które w dodatku się ciągle pierdoli, niż Fabię w gazie, która się pierdoli rzadko.  

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wielokropek napisał:

Bigamia z dwiema Stacy. Spójrz sama:

 

10 minut temu, Wielokropek napisał:

Niby na poziomie świadomym dyskredytuje, ale podświadomość swoje robi ;) 

 

Wojna! :D 

 

Czy zna ktoś takiego Chada lub ma jednego pod ręką? Potrzebują wynając jego skarpetki - są dwie panny, którym chyba muszę podesłać zapaszek takiego czada w prezencie :D  Najlepsze jest to, że tak jak wiele informacji zapominam, to wyobrażenie dwóch stejsi zostanie ze mną na jakieś 8 do 10 lat ? jeszcze niech te kacze usta sobie zmajstrują to w ogóle żyć nie umierać. 

 

9 minut temu, bassfreak napisał:

Ty poszukujesz Becky :D

 

Nooo coś w tym jest Ci powiem! 

Super tylko oprócz "chce pieprzyć czada" :D To serio, takie babki się nazywają becky?

5 minut temu, bassfreak napisał:

@DuchAnalityk Prawda ale latynoska Stacy to już kosmos, coś tak cudownego mógł stworzyć tylko sam Stwórca. :wub:

 

Ja wolę moją Becky :D:D:D 

No to co muszę zostać tylko Chadem by ostatni podpunkt u Becky odhaczyć? :D 

Ej ale serio taka Becky, no no. Masz jeszcze tam jakieś w zanadrzu? :P 

 

 

Aha dowiedziałem się od zaprzyjaźnionej istoty, że "Girl next door" to właśnie taka beki :D jak to określiła pewna użytkowniczka, człowiek uczy się całe życie :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Najlepsze jest to, że tak jak wiele informacji zapominam, to wyobrażenie dwóch stejsi zostanie ze mną na jakieś 8 do 10 lat 

To dlatego, że ów wyobrażenie niesie konkretny ładunek emocjonalny , co swoją drogą tylko potwierdza moją wcześniejszą tezę :D 

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Super tylko oprócz "chce pieprzyć czada" :D To serio, takie babki się nazywają becky?

Tak, dokładnie. Musisz tylko zostać Chadem i wszystkie Becky twoje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie jestem amatorką kwaśnych jabłek i jednak upieram się przy myciu zębów przynajmniej dwa razy dziennie, a nie najwyżej dwa razy w tygodniu ;)

Pewnie się usprawiedliwiasz tym wpisem, bo już z nim spałaś. Ten post to już wprowadzenie do relacji łóżkowej. Typowa racjonalizacja, ale gadzi mózg, gadzi mózg nie pozwoli spać ?

 

Kiedyś nie lubiłem pewnej potrawy, a kuzyn mnie przekonał do spróbowania i polubiłem. To, że nie lubisz kwaśnych jabłek to nic nie znaczy. Ludzie przeżyli wojny, a ty chada ze śmierdzącym bobem nie przeżyjesz, daj spokój. On pewnie śmierdzi, bo w ten sposób chociaż trochę chce się odpędzić od dupek, a tak byś miała w chacie cały tabun. Gość wie, co robi. Maskuje feromony. Sprawdzona taktyka.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wielokropek napisał:

konkretny ładunek emocjonalny

Bardzo konkretny i to Twoja i Łabędzicy zasługa, w ogóle dwóch na jednego banda łysego (kto jest łysy?)

8 minut temu, Wielokropek napisał:

co swoją drogą tylko potwierdza moją wcześniejszą tezę :D 

Taaaaak??? A znasz powiedzenie, nie czyń tego co Tobie nie dobre? Znaczy nie miłe? :D 

Ojjj @Wielokropek grabisz sobie tymi tezami :D:D:D 

9 minut temu, Wielokropek napisał:

Musisz tylko zostać Chadem i wszystkie Becky twoje :D 

Starczy jedna, czasem i jedna to za dużo. 

 

Ale musi koniecznie być czad a nie starczy bycie pospolitym diabełem? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Bardzo konkretny i to Twoja i Łabędzicy zasługa, w ogóle dwóch na jednego banda łysego (kto jest łysy?)

Na pewno nie ja :P 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Taaaaak??? A znasz powiedzenie, nie czyń tego co Tobie nie dobre? Znaczy nie miłe? :D 

Znam, nawet czasami się do ów powiedzenia zastosuję.

Czasami :P 

 

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Starczy jedna, czasem i jedna to za dużo. 

Prawda.

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ale musi koniecznie być czad a nie starczy bycie pospolitym diabełem? :P 

 

Oto jak wygląda pospolity diabeł:

 

lucifer-reg.jpg

 

Co do tego czy konieczne jest bycie Czadem, to musisz zapytać jakąś Becky- ja nią nie jestem :) 

Według tego co piszą tutaj, to niestety, transformacja w Czada to warunek obowiązkowy; nawet status Szatana nic tu nie pomoże.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorka pewnie marzy o konsultacjach z ornitologii ze swoim CHADem, a tu nic. Więc frustracja wylewa i atakuje inne panny, które miały ten zaszczyt.

W końcu nie czarujmy się... gdyby gość śmierdział jak rumuńska armia, robił syf i jeszcze sprowadzał jakieś squaciary na bung-bunga to by się wyprowadziła/eksmitowała go :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inykmt3161yn_t.jpg

1123ebeg6ecy_t.jpg

Pozwolę sobie wkleić jeszcze raz zdjęcie Toniego Mahfuda wraz ze swoim bratem. Od razu widać kto gra w jakiej lidze.

Topowi genetycznie ludzie mogą sobie pozwolić na totalne olewanie "savoir vivre" ludzkich relacji ponieważ pociąg seksualny wobec nich jest tak ogromny, że przyćmiewa ich wady.

Oczywiście, można prowadzić udane życie towarzyskie nie będąc TOP, ale to się wiąże z umiejętnością prowadzenia relacji, doświadczeniem itd, ci TOP nic nie muszą.

Brutalnie potwierdził to "eksperyment Klaudiusz".

Cholerna niesprawiedliwość, no ale.........

 

 

Edytowane przez skuti
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wielokropek napisał:

Co do tego czy konieczne jest bycie Czadem, to musisz zapytać jakąś Becky- ja nią nie jestem :) 

 

To prawda, że nie jesteś bo pamiętam postanowienia noworoczne cyt (chcę się robić dalej na lachona) a szkoda, bo na Beki będzie popyt w niedługim czasie jak się znudzą Stejsi :P 

4 minuty temu, Wielokropek napisał:

Czasami :P 

 

Czaszami dokładnie :P 

4 minuty temu, Wielokropek napisał:

Czasami :P 

 

A może jesteś łysolek i ty zarządzasz tym interesem? :P 

5 minut temu, Wielokropek napisał:

Oto jak wygląda pospolity diabeł:

 

Będę lepszy :P 

5 minut temu, Wielokropek napisał:

transformacja w Czada to warunek obowiązkowy; nawet status Szatana nic tu nie pomoże.

Ahh tam, zasady są po to by je łamać ale jeśli Rebecka mnie nie zechce to trudno, zostanę niezależnym facetem z gromadką kotów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wielokropek napisał:

 

Oto jak wygląda pospolity diabeł:

 

lucifer-reg.jpg

No i git, ja tam w piekle już i tak mam zaklepane siedzące przy oknie z opcją spania.

6 minut temu, Wielokropek napisał:

Co do tego czy konieczne jest bycie Czadem, to musisz zapytać jakąś Becky- ja nią nie jestem :)

Stacy? :D

@skutiGdyby ten okrąglejszy brat wziął się za siebie, założył inne okulary, schudł, nabrał mięśni i popracował nad pewnością siebie, byłby pewnie też bardzo atrakcyjny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To prawda, że nie jesteś bo pamiętam postanowienia noworoczne cyt (chcę się robić dalej na lachona) a szkoda, bo na Beki będzie popyt w niedługim czasie jak się znudzą Stejsi :P 

Stejsi się nigdy nie nudzą, są wieczne i nieosiągalne jak Chady. :P 

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Będę lepszy :P 

To będziesz Chadem :) 

 

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Rebecka mnie nie zechce to trudno, zostanę niezależnym facetem z gromadką kotów :P 

Bardzo dobrze, nawet mi Ciebie nie szkoda, bo gardzisz Stacy. :P 

13 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:
Cytat

Co do tego czy konieczne jest bycie Czadem, to musisz zapytać jakąś Becky- ja nią nie jestem :)

Stacy? :D

(...) 

:D 

 

 
13 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

No i git, ja tam w piekle już i tak mam zaklepane siedzące przy oknie z opcją spania.

Becky? :D 

(jak zostało ustalone Szatany mają swój typ dziewczyny)

Edytowane przez Wielokropek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wielokropek napisał:

Stejsi się nigdy nie nudzą, są wieczne i nieosiągalne jak Chady. :P 

 

Nie ma nudniejszych kobiet jak Stacy i faktycznie są nieosiągalne, ich oczy są zakryte mrokiem, znaczy się okularami przeciwsłonecznymi:P 

2 minuty temu, Wielokropek napisał:

To będziesz Chadem :) 

 

Będę...będę zwycięzcą! :D 

Ale nie, czekaj bo Chady się nie myją to nie chcę, wolę bez smrodku siedzieć i nie wąchać samego siebie :P 

3 minuty temu, Wielokropek napisał:

To będziesz Chadem :) 

 

=

38 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A znasz powiedzenie, nie czyń tego co Tobie nie dobre? Znaczy nie miłe? :D

 

@Wielokropek Jako zadeklarowana Stejsi i wróg diabła, skazuję Cię na...przebywanie w pokoju chada 666 lat :P  (o ile trafisz do piekła, a trafisz) Załatwię to z bogiem Wielokropków :P 

 

21 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

A znasz powiedzenie, nie czyń tego co Tobie nie dobre? Znaczy nie miłe? :D

Spanie na kolcach masujących gratis, wiem nie trzeba było nie musisz dziękować, ponoć świetnie masują :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się pokajać, uwierzyć w Chady i podziękować za wiedzę z tego forum.

@KrólowaŁabędzi korzystaj z Chadów pókiś młoda.

 

5 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

bo w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem.

Es no pais para Chados!

A zasiłek dostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawić, żeby ktoś z nami się przespał kilka razy, to żaden sukces.(bez względu na płeć). Można być totalnym flepiarzem, ale stosując odpowiednie techniki, zakładając odpowiednią maskę do sytuacji i osoby, jest to banalnie proste. Taka kreacja wystarczy na kilka spotkań, może trochę nawet kilka miesięcy. Sprawić, żeby jakaś osoba faktycznie chciała z nami być... Już znacznie trudniej. Nie wystarczy do tego codzienny prysznic, kształtna facjata, wzrost i posprzątany pokój. ;)

Edytowane przez prod1gybmx
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.