Skocz do zawartości

Chady istnieją i żyją wśród nas


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

Sprawić, żeby jakaś osoba faktycznie chciała z nami być... Już znacznie trudniej. Nie wystarczy do tego codzienny prysznic, kształtna facjata, wzrost i posprzątany pokój.

No ale przecież Chady nie są od tego aby zakładać rodziny i mieć gromadkę cudownych bobasków z TĄ JEDYNĄ :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imbryk napisał:

No ale przecież Chady nie są od tego aby zakładać rodziny i mieć gromadkę cudownych bobasków z TĄ JEDYNĄ :D

100% chadów, może 50? Może przebiera w pannach bo robi dobre pierwsze wrażenie, ale rzeczywistość weryfikuje co jest grane. Efekt aureoli itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wogóle zajmować sobie głowę tymi Chadami i lecącymi na nie kobietami ? Czy jest naprawdę czego zazdrościć takim ?  preferencji kobiet niezmienimy. Jak się tacy im podobają że nawet bycie niechlujem,brudasem czy prymitywem im nieprzeszkadza to wartość takich kobiet jest moim zdaniem zerowa. Wydawało mi się że temat o Chadach na tym forum jest już rozłożony na czynniki pierwsze  i wyczerpany w 100% a tu widać można o tym rozmawiać w nieskończoność. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O istnieniu chadów trzeba wiedzieć. Choćby po to, by się nie okazało, że myszka nagle zdradzi z takim chadem. Jak w okolicy kobiety przebywa taki Chad, to po prostu trzeba uważać, jak ma się dziewczynę i jak ona rozmawia z takim chadem, to trzeba podejść, wtrącić się do rozmowy, jakieś głupie "o czym rozmawiacie", potem pytanie "czego chcesz od mojej dziewczyny ?" i odchodzimy z laską. Takich sytuacji nie można ignorować, bo kobietom czasem ciężko odmówić, nie robiąc nic mamy ogromne szanse rozstać rogaczami. Dlatego jak widzimy chada rozmawiającego z naszą kobietą, to natychmiastowa reakcja. Właśnie dlatego chadów nie można ignorować, bo oni maja często w dupie, to czy kobieta jest zajęta, a kobieta może mieć słabą wolę i nie być wstanie odmówić. Oczywiście można spytać po co być z taką kobieta, tylko sęk jest w tym, że większość kobiet mogła by ulec, to jest problem, lepiej zapobiegać zdradom, niż później cierpieć.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejo się z Ch*dów a to nie chodzi nigdy stricte o modela tylko o najprzystojniejszych gości do jakich laska ma dostęp. Chadem będzie gościu nawet 7/10 jeśli nie posiada silniejszej konkurencji w danym momencie i środowisku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bruxa napisał:

Czy ktoś ma pomysł na jakie polskie imiona przełożyć Chada/Stacy/Becky? :P

Czad to Klaudiusz , moim zdaniem :P (ewentualnie Borys )

Stacy to pewnie Julka, z Becky nie wiem.

 

A Ty @Bruxa jakieś propozycje? :) 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DuchAnalityk napisał:

 jak ma się dziewczynę i jak ona rozmawia z takim chadem, to trzeba podejść, wtrącić się do rozmowy, jakieś głupie "o czym rozmawiacie",

To jest ok, podejść na luzie i zagadać.

Cytat

 

potem pytanie "czego chcesz od mojej dziewczyny ?" i odchodzimy z laską.

To jest żenujące. Takie pytanie lepiej zadać w cztery oczy, jak dziewczyna już dalej. Inaczej -50pktów w jej oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DuchAnalityk napisał:

czego chcesz od mojej dziewczyny

Uuuuu pokazujemy w ten sposób strach o swoją pozycję, cnie?

12 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Waldemar i Jolancia? :P

Jak ty mnie w tym momencie zaimponowałaś, Wąska, tym nawiązaniem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

To nie chad a atrakcyjny menel przyciągający menelindy które uciekają po jakims czasie 

Racja- to nie Chad, tylko :

 

3 godziny temu, Miraculo napisał:

Chadlite, gość który nie jest prawdziwym Chadem, czyli brakuje mu oczko, max dwa na skali atrakcyjności.

 :D

Wciąż nie ma imienia dla Becky...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DuchAnalityk napisał:

Takich sytuacji nie można ignorować, bo kobietom czasem ciężko odmówić, nie robiąc nic mamy ogromne szanse rozstać rogaczami. Dlatego jak widzimy chada rozmawiającego z naszą kobietą, to natychmiastowa reakcja. Właśnie dlatego chadów nie można ignorować, bo oni maja często w dupie, to czy kobieta jest zajęta, a kobieta może mieć słabą wolę i nie być wstanie odmówić. Oczywiście można spytać po co być z taką kobieta, tylko sęk jest w tym, że większość kobiet mogła by ulec, to jest problem, lepiej zapobiegać zdradom, niż później cierpieć.

Ty tak serio? ?

Jakość obroni się sama.

Jesli przeskoczy na inna gałąź, to chyba nie świadczy źle o mnie tylko o partnerce? Będąc w zwiazku masz zamiar rwać sobie włosy z głowy czy Ci ją ktoś odbije? Prosta droga do jakiś nerwic albo popadania w jakieś paranoje. Pójdzie w długą to trudno. ;)

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk Niech sobie gada, czy to z czadem czy innym gosciem. Jest wolnym człowiekiem. Jak przypadkiem złapie na oszustwie to żegnam. Proste zasady. Nie bede oszukiwał siebie i innych, że by to nie wywołało we mnie jakiś silnych emocji. Pewnie by mnie to żarło jakiś czas. Ale wole tak, niż cały czas się głowić i bać, że stracę "skarb" . Nie uważam się za lepszego od innych, ale też nie za gorszego.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DuchAnalityk napisał:

jakbyś zobaczył swoją dziewczynę rozmawiająca z Chadem 10/10 to byłbyś spokojny ? Ja jakbym miał dziewczynę to na pewno nie.

 Niespokojny to byłbym jakby mi się dom palił albo niedźwiedź gonił. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

coś zareagować, nie wiem...

Ja też nie mam czystego sumienia i nie robię odkurzaczem 3x dziennie jak @JudgeMe no

Byłam i w takiej sytuacji. 

Kurz mnie irytował u chłopaka, bo nie bywał za często w mieszkaniu. Ale jakoś się upiłam winem na szczęście, i mi przeszło o tym myślenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imbryk napisał:

No ale przecież Chady nie są od tego aby zakładać rodziny i mieć gromadkę cudownych bobasków z TĄ JEDYNĄ

To nie tak. @KrólowaŁabędzi opisała przypadek ekstremalnie atrakcyjnego dla kobiet faceta, do tego stopnia atrakcyjnego, że nawet fakt, że ktoś taki jest brudasem, lub alkoholikiem, chamem, prostakiem i prymitywem nie jest dla bardzo wielu kobiet żadną przeszkodą. Na tym właśnie polega bycie chadem. Takich facetów w swoim dość długim już życiu spotkałem może kilkunastu. 

 

Pamiętam z jednej z delegacji takiego zawodnika. Jakbym nie widział na własne oczy niektóre jego akcje, to w życiu bym nie uwierzył, że coś takiego jest możliwe. Cham, prostak, totalny debil i drobny pijaczek. Jedyne o czym można było z nim rozmawiać, to o ruchaniu. Miał takie nietypowe hobby, a za sobą chyba wszystkie możliwe choroby weneryczne, którymi też lubił się chwalić. Jak go poznałem, to myślałem, że to typowy erotoman gawędziarz. Żeby kumplom z roboty udowodnić, że nie zmyśla, to założył się z nami o pół litra płynu rozwesalającego, że z panią z hotelowej recepcji o zdecydowanie ponadprzeciętnej urodzie wymieni się płynami ustrojowymi (kumple wyznaczyli mu cel ataku). Została powołana wysoka komisja, która nadzorowała przebieg akcji. Cyrk na kółkach.

 

Byłem świadkiem "podrywu". Kolejka po klucze do pokojów. Pan Chad ubrany w kombinezon roboczy, z butelką piwa w garści i papierosem po prostu złapał piękną panią za rękę. Panią zamurowało.  Widać było, że pod kobietą ugięły się nogi. Inaczej nie mógł zadziałać, bo koleś jedynie z trudem po polsku mówił, a to za granicą było. Widziałem jak w hotelowej restauracji kelnerka dała mu numer telefonu itd. Facet nie był w stanie przerobić wszystkich chętnych i atrakcyjnych kobiet. Na tym polega bycie Chadem, a nie jakieś tam PUA srua, podrywy itd.  Takich historyjek  w delegacjach i nie tylko widziałem na tyle dużo, że mógłbym książkę napisać.

 

Posiadanie przez faceta ekstremalnie wysokiego brania u kobiet ma też wady. Ryje to beret, koleś z przykładu powyżej ciągle był i jest wywalany z roboty, bo lubił się naśmiewać z facetów o słabym powodzeniu, np. swoich szefów?.

 

Kumpel CHAD, żonaty od wielu lat z tą samą kobietą, dzieci itd. zbierał listy jakie dostawał od zafascynowanych nim kobiet, czym lubił wkurzać swoją żonę. Żył spokojnie, olewając inne kobiety. Chad niekoniecznie musi być debilem. 

Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.