Skocz do zawartości

Chady istnieją i żyją wśród nas


Rekomendowane odpowiedzi

Eeee przesadzacie. Studiowałem z kolesiem, który uroda nie grzeszyl. Owszem był wysoki i podobno miał coś w sobie no, ale był moim zdaniem wizualnie poniżej przeciętnej i miał widoczne zaburzenia osobowości, żył trochę w swoim swiecie.

Co nie zmienia faktu, że ruchal na studiach takie szprychy że bylibyście w szoku xD

Wszystkich to dziwiło, ale gość miał taki dar przekonywania, że potrafił przekonać nawet najbardziej wymagających profesorów do przełożenia kolokwium. Normalnie łysego by przekonał do zakupu grzebienia xD

Z urody poniżej przeciętnej, czasami się ubieral elegancko w dobre markowe ciuchy jak musiał, ale na co dzień chodził raczej ubrany jak menel. 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

Eeee przesadzacie. Studiowałem z kolesiem, który uroda nie grzeszyl. Owszem był wysoki i podobno miał coś w sobie no, ale był moim zdaniem wizualnie poniżej przeciętnej i miał widoczne zaburzenia osobowości, żył trochę w swoim swiecie. 

Co nie zmienia faktu, że ruchal na studiach takie szprychy że bylibyście w szoku xD

Wszystkich to dziwiło, ale gość miał taki dar przekonywania, że potrafił przekonać nawet najbardziej wymagających profesorów do przełożenia kolokwium. Normalnie łysego by przekonał do zakupu grzebienie xD

 

 

Oczywiście że są tacy ludzie, ja to wiem Ty to wiesz, ale i tak duża część osób na tym forum i będzie się upierać że to nie możliwe, bo nie był jakimś hadem. 

 

Ja np miałem znajomego tancerza : niski, chudy, przeciętnej urody a laski do niego lgnęły jak muchy do gówna. No ale to wkoncu tancerz ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat czy nie czat, to normalna dziewczyna w miarę ze zdrową kopułą powinna zauważyć, że nie wchodzi do pokoju tylko do totalnego syfu, więc chyba powinny coś zareagować, nie wiem...

Ja też nie mam czystego sumienia i nie robię odkurzaczem 3x dziennie jak @JudgeMe no ale gdy kogoś bym miał zaprosić do takiego syfu, to trochę chyba brak szacunku chyba dla takiej osoby okazał. Osobiście ja nie mam z tym problemu gdybym był zaproszony i ktoś by miał gacie na mikrofalówce no ale jeśli mowa o doznaniu bliższego rzędu a tam nasienie na pościeli jakiegoś kolesia, podłoga klejąca, ona ostatni raz się myła dwa tygodnie temu, to chyba bym nie podołał :D 

 

Ale to jest właśnie zupełnie inne podejście takiego czata i mnie przykładowo, ja bym miał na uwadze 100.000 rzeczy by dziewczyna czuła się komfortowo i jak u siebie a on NIC, zupełnie niczym się nie przejmuje absolutnie niczym. I od razu bym miał w ogóle blokadę, że "Gdzie zaprosić kobietę do takiego syfu u mnie" a taki Bonzo? Absolutnie zero, tego typu blokad na głowie, plus jest pewny siebie, że jest zarąbisty no i kobiety ma ale to nie, że jedna tylko w kolejce czekają, wiec jak taki normalny facet ma się nie wściekać?

W sumie mnie to wcale nie dziwi, tak szczerze mówiąc bo wiem, że tak jest jak tu główna bohaterka opisała a nawet potrafi być i gorzej.

 

''''

51 minut temu, Florence napisał:

Doszliśmy z koleżanką do rozmowy na GG :D gdzie jej brat pisał z kolegami  (wzorowi uczniowie, jeden z nich syn radnego, drugi lekarki) o wyjazdach na jej wieś

i rzeczach które robili - czasem w 4.

No w jednym z tematów opisywaliśmy, że te tzw "dobrych domów" to najlepsze asiory są. To akurat też mnie wcale nie dziwi. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wielokropek napisał:

Oczywiście, że Chady istnieją, ba istnieją nawet Chadówy ;) 

Wydaje mi się jednak, że to kobiety na mniej więcej jego poziomie. Skoro nie reagują na taki syf, to zapewne dlatego, że taki widok jest im już znany i akceptowany; ewentualnie tytułowy bohater owej historii odstawia teatrzyk pozorów czystości. 

Nie mówi się Chad-ówy tylko Stacy.

 

Stacy.png

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, że i ty dasz mu dupki, bo będziesz chciała się przekonać, w czym tkwi magia gościa. Taki z ciebie wielki mędrzec, a skończysz, jak te karyny i jeszcze mu posprzątasz ?

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

I tak się zastanawiam, czy im to nie przeszkadza? Jak to możliwe?

Heh, napisałaś to chwilę później. Nie przeszkadza im, bo są takie same ;)

 

Żeby było zabawniej, lata temu na studiach wynajmowałem pokój w mieszkaniu i tam była laska bardzo odpowiadająca Twojemu opisowi. Jedyne czym się różniła to co jakiś czas odpalaną wersją wyjściową, kiedy pachniała i wyglądała z grubsza jak kobieta. Ona była parę lat starsza, po studiach, ale też dla niej pracy nie było, oj nie.

 

Gotować gotowała tak jak opisywany chad. Nie myła się, burdel w pokoju aż się wypierdalał na korytarz. W łazience po jej rzadkich ablucjach - burdel po pożarze. Dramat.

 

A faceci wpadali. Wtedy tego terminu nie było, dziś powiedzielibyśmy - sebixy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bassfreak napisał:

Nie mówi się Chad-ówy tylko Stacy.

 

Nigdy bym takiej Stacy sobie nie wziął, buty jak Konefki, po solarium czyli pomarańczowa, cycki zrobione, tona tapety, nie miałbym z nią żadnego połączenia, na żadnym poziomie, oprócz tego że tymi cyckami mógłbym się chyba zakryć jakby było zimno w zimie albo jakbym się zaczął topić to bym się ich chwycił, niczym koło ratunkowe.

 

Taka Stacy nie przeczę podoba się facetom, może i nawet dużej części ale dla mnie to jest zupełnie przeciwieństwo tego co szukam. Absolutnie bym takiej Stacy nie wziął do związku, a na tzw "1" raz, jak to się potocznie mówi również nie, totalnie nie. Ja i takie babki to się odpychamy, ale mówię są faceci, dla których to kanon piękna i ideału kobiety, dla mnie absolutnie nie. 

 

Wiem, że niektórym może się to wydać, że ściemę walę ale naprawdę, tak jak dla niektórych z was pójście do takiego faceta na randewuu byłoby niemożliwe, tak samo dla mnie taka Stacy :D 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Ta najnowsza była tu dwa tygodnie temu, tydzień temu i wczoraj. Cały ten czas korzystają z tych samych, walniętych w kąt łazienki, śmierdzących ręczników.

Może ją nie tyle ów bukiet zapachowy odpycha, co przyciąga? ;) Z tego co piszesz wynika, że z samych wrażeń można omdleć :D 

Może będzie z tego coś więcej niż przelotny romans, kto wie?  

 

42 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

On po prostu tak bardzo odleciał w kwestii porządku i higieny, że nawet jak odstawi teatrzyk, to jego "czysto", to dla, na przykład, mnie "brudno".

Hmm...

Jak na niego tak wszystkie lecą, to może z Tobą jest coś nie tak? ;) :D 

 

 

@bassfreak Dziękuję za materiał podglądowy, człowiek się całe życie uczy :) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leto napisał:

Bo jak się chłop myje to usuwa testosteron ze skóry i potem z podrywem pod górkę.

 

Ot cała tajemnica.

Jej nie przeszkadza syf i smród tylko to że chłop nie jest zainteresowany. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Bo jak się chłop myje to usuwa testosteron ze skóry i potem z podrywem pod górkę.

 

Ot cała tajemnica.

Jest to jakaś teoria!

 

 

7 minut temu, Wielokropek napisał:

Jak na niego tak wszystkie lecą, to może z Tobą jest coś nie tak? ;) :D 

Haha, no może, w sumie faktycznie nie lubię takiego "prawdziwego zapachu mężczyzny".

7 minut temu, Wielokropek napisał:

Masz za wysokie standardy- obniż wymagania ;) 

Ta hipergamia, co ona robi z tymi kobietami- masakra.

 

W dupach się poprzewracało, ot co! :D

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 oprócz tego że tymi cyckami mógłbym się chyba zakryć jakby było zimno w zimie albo jakbym się zaczął topić to bym się ich chwycił, niczym koło ratunkowe.

Hahaha, będzie Ci kiedyś zimno w nocy i zatęsknisz za Stacy :P

 

12 minut temu, mac napisał:

Zobaczysz, że i ty dasz mu dupki, bo będziesz chciała się przekonać, w czym tkwi magia gościa. Taki z ciebie wielki mędrzec, a skończysz, jak te karyny i jeszcze mu posprzątasz ?

Nie jestem amatorką kwaśnych jabłek i jednak upieram się przy myciu zębów przynajmniej dwa razy dziennie, a nie najwyżej dwa razy w tygodniu ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nigdy bym takiej Stacy sobie nie wziął, buty jak Konefki, po solarium czyli pomarańczowa, cycki zrobione, tona tapety, nie miałbym z nią żadnego połączenia, na żadnym poziomie, oprócz tego że tymi cyckami mógłbym się chyba zakryć jakby było zimno w zimie albo jakbym się zaczął topić to bym się ich chwycił, niczym koło ratunkowe.

Szatana pewnie tak jak mnie najbardziej kręcą "next door girl" : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:
14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

oprócz tego że tymi cyckami mógłbym się chyba zakryć jakby było zimno w zimie albo jakbym się zaczął topić to bym się ich chwycił, niczym koło ratunkowe.

Hahaha, będzie Ci kiedyś zimno w nocy i zatęsknisz za Stacy :P

To samo miałam mu napisać, teraz wybrzydza a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów :P 

Dla takiego nawet Stacy to za mało ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałam szybko wzrokiem, nie wiem po co tak długo opisane. 

 

Co zrozumiałam - facet to brud i smród, ale za to wysoki, symetryczny i genetycznie pociągający, który ma co chwilę nową pannę. 

 

Napisałaś, że to są bieda karyny, czyli ma pełno dziewczyn swojego zaniedbanego pokroju. Nie wiem co tu drążyć. 

 

Jest atrakcyjny genetycznie, ot tyle. (Przeważnie) kobiety kochają chadów, a faceci młode i szczupłe. Przecież zaniedbana kobieta też do końca nie ukryje fajnego tyłka z wąska talią i przyciągnie wielu chętnych. 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło: MHC-dependent mate preferences in humans.

 

tl;dr: zapach noszonej przez mężczyznę 2 dni koszulki oceniany przez kobiety jako najbardziej atrakcyjny jest odwrotnie skorelowany z podobieństwem głównego układu zgodności tkankowej mężczyzny do kobiety, ale tylko w przypadku kobiet nie będących na antykoncepcji hormonalnej. U tych "na pigułach" jest dokładnie odwrotnie.

 

Z innego badania wiadomo, że zapach noszonych koszulek nie jest skorelowany z tym, jak kobiety oceniają wizualnie mężczyzn, za jednym wyjątkiem... kobiet w czasie owulacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wielokropek napisał:

Dla takiego nawet Stacy to za mało ;) 

Ale podejrzewasz @SzatanKrieger o biseksualizm i wtedy potrzebowałby i Stacy i Chada, czy bigamię z dwoma Stacy? ?

 

10 minut temu, thyr napisał:

Jej nie przeszkadza syf i smród tylko to że chłop nie jest zainteresowany. 

Jak się "pochwalił"(?) fujarką XXL, to miałam przez chwilę właśnie obawy, że niestety jest ?

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bullshit faceci który mają powodzenie ekstremalnie dbają o wygląd, ten jest przypadkiem jeden na milion. Opisujesz przykład skrajnej patologii wyciągasz z niej jakieś kiepskie wnioski typu „Chad nie musi się myć bo jego pot to afrodyzjak dla kobiet” przecież jest chadem.  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nigdy bym takiej Stacy sobie nie wziął, buty jak Konefki, po solarium czyli pomarańczowa, cycki zrobione, tona tapety, nie miałbym z nią żadnego połączenia, na żadnym poziomie, oprócz tego że tymi cyckami mógłbym się chyba zakryć jakby było zimno w zimie albo jakbym się zaczął topić to bym się ich chwycił, niczym koło ratunkowe.

 

Taka Stacy nie przeczę podoba się facetom, może i nawet dużej części ale dla mnie to jest zupełnie przeciwieństwo tego co szukam. Absolutnie bym takiej Stacy nie wziął do związku, a na tzw "1" raz, jak to się potocznie mówi również nie, totalnie nie. Ja i takie babki to się odpychamy, ale mówię są faceci, dla których to kanon piękna i ideału kobiety, dla mnie absolutnie nie. 

 

Wiem, że niektórym może się to wydać, że ściemę walę ale naprawdę, tak jak dla niektórych z was pójście do takiego faceta na randewuu byłoby niemożliwe, tak samo dla mnie taka Stacy :D 

 

 

 

Jedyne co jest dla mnie must have z takiej stacy to duży cyc, ale z drugiej strony nie trzeba być stacy żeby mieć duży biust. :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fizzmm123 napisał:

Co za bullshit faceci który mają powodzenie ekstremalnie dbają o wygląd, ten jest przypadkiem jeden na milion. Opisujesz przykład skrajnej patologii wyciągasz z niej jakieś kiepskie wnioski typu „Chad nie musi się myć bo jego pot to afrodyzjak dla kobiet” przecież jest chadem.  

Nie mówię, że tak musi być. Co więcej, sama jestem tym zaskoczona! Mam nadzieję, że większość kobiet chodzi do łóżka z zadbanymi mężczyznami i to faktycznie jest patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KrólowaŁabędzi said:

I tu z pomocą przychodzi forum. Oświecenie. Ten gość jest Chadem. Wzrost jest, symetryczna twarz jest, zarost jest, pewność siebie wystrzelona w kosmos, gadka, choć nędzna, jest.

No i taki bieda-Chad wyrywa takie bieda-Karyny. Wszystkie te dziewczyny były z Polski, bo po obcemu to on nie panimaju, wszystkie pracowały w jakichś zawodach typu sprzątaczka hotelowa albo w ogóle nie pracowały tylko żyły w jakiejś komunie w opuszczonym budynku, ale wszystkie dość normalne, to znaczy nigdy nie widziałam żadnej zachlanej narkomanki.

Ten "bieda-Chad" to w moim mniemaniu Chadlite, gość który nie jest prawdziwym Chadem, czyli brakuje mu oczko, max dwa na skali atrakcyjności. Ktoś kto od niechcenia ma do dypozycji mnóstwo dziewczyn od 7 w dół gotowych dać mu ... szansę. Gdyby to był prawdziwy Chad to byłby utrzymankiem jakiejś bogatej starszej pani i nie musiałby wynajmować pokoju z nikim tylko mieszkałby sobie na salonach. Poziom rozmowy oraz jego wiedza o świecie nie miałyby znaczenia. Bariera językowa również. Język ciała jest uniwersalny. Gdyby się jednak znudził to inna koleżanka tej pani już miałaby na niego chrapkę i tak wpadałby z jednego układu w inny dopóki nie dosięgnąłby go wiek i nie straciłby częsci swoich atutów (sylwetka, włosy, skóra).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Sąsiadki?! xd Czy jak rozumieć te "next door" u mnie next door, to jest kobieta 78 letnia pracująca na polu, żona mafioza 45 lat, żona podrzędnego leszcza mafioza 38 lat około i kobieta 62 letnia - ulubienica, która mi nie zapłaciła, za drobą usługę i jej syn to samo, wiec są u mnie na czornej liście, także "Women next door" to chyba nie w moim wypadku hahaah ?

 

Ja lubię takie zwykłe, no nie wiem jak określić co znaczy dla mnie "zwykła", po prostu dla mnie zwykła jest niezwykła, niektórzy je nazywają ciche myszki co siedzą w kącie i coś czytają, no taka wiecie - co często jest "przeoczona" no i by miała dłuższe włosy to już super, po prostu musi być możliwe najbardziej naturalna, zwykła dziewczyna bez udziwnień jak Pani Bóg ją stworzyła i ja jestem prze szczęśliwy, bez tych dzisiejszych mód, jak doczepiane rzęszy, nos, usta czy poduszki powietrzne w piersiach :D 

 

Kiedyś był temat, to wysyłałem przykłady i, za każdym razem wybierałem tą teoretycznie gorzej wyglądającą naturalnie, po prostu mi się takie podobają i ni cholerę takej "Stacy" bym nie przetrawił, serio ja i one są odpychamy.

21 minut temu, Wielokropek napisał:

To samo miałam mu napisać, teraz wybrzydza a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów :P 

 

No ja mam przeogromne standardy co do kobiet - nie może być Stacy ale faktycznie człowiek się zmienia, jednak obstawiam, że jeśli ten pogląd mi się zmieni to o zgrzytaniu zębów nie będzie mowy, bo nie będzie czym zgrzytać ? (chociaż czekaj, sztuczne szczęki się liczą ale ona chyba nie zgrzytają? :P )

 

16 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:
21 minut temu, Wielokropek napisał:

Dla takiego nawet Stacy to za mało ;) 

Ale podejrzewasz @SzatanKrieger o biseksualizm i wtedy potrzebowałby i Stacy i Chada, czy bigamię z dwoma Stacy? ?

No jak wy możecie mnie podejrzewać o Stacy a gdzie dwie Stejsi, czat was opuścił chyba :D i jeszcze bisekualizm, dajcie żyć ?

 

(Akurat sobie wyobraziłem dwie takie Stejsi blondyny w domu, jak mi męczą bułę, że mam z nimi jechać na zakupy i po nową torebkę, ej mi się nawet buty nie podobają jakie noszą ? A naprawdę jestem bardzo mało wymagający w tej kwestii, kobieta może nosić nawet kalosze, trampki, ale nie w takich papciach bo mi się właśnie z typem "Stacy" kojarzą :D 

 

Niech babka w takich przyjdzie to się pośmiejemy ale, nie stejsowe itemki pliz :P 

outdoor-kalosze-damskie-38.jpg

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mac napisał:

Zobaczysz, że i ty dasz mu dupki, bo będziesz chciała się przekonać, w czym tkwi magia gościa. Taki z ciebie wielki mędrzec, a skończysz, jak te karyny i jeszcze mu posprzątasz ?

Wiesz, że to nie jest zabawne? Znam Panią, która rozsunęła nogi tylko po to, by "przekonać się co one w nim widzą". Później żaliła się wszystkim, że seks był słaby i ma moralniaka (aż chciałem jej współczuć).

 

Wróć... To jest zabawne. 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:
27 minut temu, Wielokropek napisał:

Dla takiego nawet Stacy to za mało ;) 

Ale podejrzewasz @SzatanKrieger o biseksualizm i wtedy potrzebowałby i Stacy i Chada, czy bigamię z dwoma Stacy? ?

 

Bigamia z dwiema Stacy. Spójrz sama:

 

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Akurat sobie wyobraziłem dwie takie Stejsi blondyny w domu, jak mi męczą bułę, że mam z nimi jechać na zakupy i po nową torebkę, ej mi się nawet buty nie podobają jakie noszą ? A naprawdę jestem bardzo mało wymagający w tej kwestii, kobieta może nosić nawet kalosze, trampki, ale nie w takich papciach bo mi się właśnie z typem "Stacy" kojarzą :D 

Niby na poziomie świadomym dyskredytuje, ale podświadomość swoje robi ;) 

 

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:
27 minut temu, Wielokropek napisał:

samo miałam mu napisać, teraz wybrzydza a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów :P 

 

No ja mam przeogromne standardy co do kobiet - nie może być Stacy ale faktycznie człowiek się zmienia, jednak obstawiam, że jeśli ten pogląd mi się zmieni to o zgrzytaniu zębów nie będzie mowy, bo nie będzie czym zgrzytać ? (chociaż czekaj, sztuczne szczęki się liczą ale ona chyba nie zgrzytają? :P )

Nie dość, że w ogóle się nie kryjesz z wymaganiami, to na dodatek otwarcie piszesz, że co najwyżej na starość łaskawie zmienisz zdanie :P 

Co za bezczelny typ :P  

22 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:
34 minuty temu, thyr napisał:

Jej nie przeszkadza syf i smród tylko to że chłop nie jest zainteresowany. 

Jak się "pochwalił"(?) fujarką XXL, to miałam przez chwilę właśnie obawy, że niestety jest ?

Kłamiesz i tyle, na pewno jest tak jak panowie piszą.  :D 

Nawet nie próbuj dyskutować ;) 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.