Skocz do zawartości

Tinder z perspektywy kobiety udającej faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

na wykopie widziałem wrzucony ciekawy film, o tym jak koleś poprosił znajomą o to, żeby w jego imieniu założyła profil na tinderze z jego zdjęciami i podzieliła się wrażeniami.

 

 

Tldw:

- Facet jest psychologiem w Lisbonie z wyglądem 7/10 jak dla mnie, czyli warunki sprzyjające, wykształcony, ciekawy, przystojny, duże miasto.

- Koleżanka wcielająca się w rolę to prawdopodobnie historyczka, dobrze mówiąca po angielsku, wykształcona, czyli też jesteśmy ponad przeciętną

- Na początku algorytm sprzyjał i profil miał po kilkanaście matchów dziennie, ale potem już nawet tylko 1 match dziennie

- Mimo, że wiedziała co kobiety chcą usłyszeć to i tak nie mogła tego wykorzystać, bo wszystkie konwersacje urywały się po 0-2 odpowiedziach, co w ogóle nie zdarzało jej sie gdy sama używała tindera

- Była w lekkim szoku i polecała innym kobietom spróbować, bo to zupełnie inna perspektywa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dałem do ręki telefon koleżance, która powiedziała, że panny są tak naiwne, że gdyby byłą facetem, to by ruchała na potęgę.

Dałem jej konto z listą kilkunastu kobiet, bo mi się odechciało już używać tej apki.

 

Kilka uciekło, kilka na początku coś pisało, ale potem przestało się odzywać, kilka nie odpowiedziało w ogóle, nie 'wyrwała' żadnej :D 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMV jego na video to mi trudno ocenić, ale takie średnie raczej. Zdjęcie można podrasować albo wybrać takie ze wygląda na dużo więcej zawsze

Ogólnie ziomek nie jest jakiś odpychający ale tez nie jest chadem.

Można napisać, że ona dostała tinderowego "raka"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Morskiczlowiek napisał:

takie średnie raczej

To chyba dobrze, że średnie. CHAD to nawet ryja nie musi strzępić... a przecież wszyscy nam mówią, że liczy się gadka a nie wzrost, twarz i 6pak :P

 

edit:

Cytat

i pobawiłem się trochę na fejk koncie jako laska. To są dwie różne bajki. Dwa różne światy... 

Podejrzewam, że nawet hetero a homo ? to są 2 różne światy. I gejowski tinder to takie wash and go.... 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chochlik napisał:

Jeśli już to 2x, nie żadne 10.

"In the US, Tinder users skew heavily male. As of December 2019 it was estimated that 78.1% of Tinder users were male, compared to 21.9% female, according to stats published on Statista." (https://www.businessofapps.com/data/tinder-statistics/)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, self-aware napisał:

"I was so confident" - ojej! Pewność siebie nie pomogła... :)

Niestety aplikacje randkowe i portale społecznościowe nie angażują wszystkich zmysłów, bazują tylko na wyglądzie najczęściej wyidealizowanym i sprzedawaniu wizji stylu życia. 

 

Nie działa tam wiele rzeczy, które przy realnych spotkaniach działają. 

 

I dodatkowo kobiety korzystające z takich rozwiązań są jeszcze mocniej przewartościowane. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, somsiad said:

 Warto zwrócić  uwagę, że pod koneic laska przyznała, że ostatecznie udało się jej umówić na randkę z 7 matchami co chyba nie jest złym wynikiem na parę dni szukania.

W międzyczasie mówiąc, że dużo/większość matchy ma z kobietami 35+.  Te 7 matchy to może być po prostu 7 przechodzonych milfów z bagażem w postaci bombelka lub dwóch.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną uwagę:

- tytuł filmiku: 18 Yr old Woman,

- skrót zrobiony przez autora: Koleżanka wcielająca się w rolę to prawdopodobnie historyczka, dobrze mówiąca po angielsku, wykształcona, czyli też jesteśmy ponad przeciętną.

 

18 Yr old i prawdopodobnie historyczka, wykształcona.

Szybko poszło :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

Mam jedną uwagę:

- tytuł filmiku: 18 Yr old Woman,

- skrót zrobiony przez autora: Koleżanka wcielająca się w rolę to prawdopodobnie historyczka, dobrze mówiąca po angielsku, wykształcona, czyli też jesteśmy ponad przeciętną.

 

18 Yr old i prawdopodobnie historyczka, wykształcona.

Szybko poszło :P 

Tytuł dopiero potem zauważyłem, ale z wyglądu dałbym lasce dużo więcej niż 18 lat. Prędzej dał bym jej ponad ponad 30 lat niż 18.

Edytowane przez TomZy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.