Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
modiastwin

Zejść 5 minut na 3km w 4tygodnie

Recommended Posts

Cześć!

Proszę o pomoc
Coś o sobie:
-> WIEK: 22
-> MASA CIAŁA: 97kg
-> WZROST: 164cm

3km biegam w 19 minut. Limit zaliczenia to 15 minut. Zostały mi 4 tygodnie do poprawy swojego rezultatu. Nie jestem osobą aktywną fizycznie. Zależy mi, aby się poprawić, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam

Nie ma szans. Wojsko nie potrzebuje takich kalek. Taki wynik w takim wieku. Tfu!

Posted (edited)

@modiastwin nie będzie łatwo. Wg mnie powinieneś priorytetowo zadbać o zrzucenie zbędnych kilogramów. Masz bardzo dużą nadwagę. Taką, która bardzo poważnie zagraża zdrowiu. Powinieneś zrzucić min. 30kg, i tu nie chodzi o żadne tam wyglądanie, tylko po prostu Twoje zdrowie. Z Twoją wagą odradzam Ci intensywne bieganie, zanim nie schudniesz - jest bardzo duże ryzyko kontuzji.

Trzymam kciuki, sam kiedyś zrzuciłem ponad 25kg, da się i warto, dla zdrowia i samopoczucia!

Edited by leto
  • Like 1

Na szybko jak chcesz się poprawić znacznie to wsiądź w samochód i przejedź te 3 km to jedyna opcja. W 4 tygodnie z twoim otłuszczeniem nic nie poprawisz najpierw zabierz się na znaczną redukcje wagi i nie biegaj bo kolana i stawy dostają wpierdol od przezucania twojej masy na lewo i prawo. Nie będę ci rozpisywał planu treningowego jak masz kase to idź do trenerów personalnych oni ci wszystko rozspisza łącznie z dietą a do wojska się nie pchaj  to nie miejsce dla osób z nadwagą.

Wpierw warto zapoznać się z Regulaminem. Poza tym proponuję biegać z górki o solidnym kącie nachylenia. Pozdrawiam.

I takich będziemy mieć obrońców narodu.

A ja mam 150 kg i chcę służyć ojczyźnie w policji a za mną w patrolu 40 kg kobieta z tipsami. 

W serialach to przecież działa....

• Haha 1

Posted (edited)

Najłatwiej poprawisz czas  i km zrzucając wagę, żaden trening nie da Ci tyle co zrzucenie z 20,30 kg.

Zobrazuje Ci to na swoim przykładzie :

Ważąc 100 kg mając koło 15 -17 % bodyfatu biegam 10,15 km i czuję się zmęczony, płuca dają radę, ale to nie to, męcze się, jestem ewidentnie za ciężki.

Aktualnie ważę 85 - lepiej, szybciej, żwawiej, mniej do noszenia - 10,15 km wchodzi gładko, 20, 30 weszło by z problemami.

Waga biegacza- 3 lata temu 72,73 kilo - chuj kurwa 40 km na raz, podejście do maratonu po paru treningach biegowych, jeden z lepszych czasów- do tego dobry gen do biegania, silne płuca, długie nogi, dobra

psycha, czułem się jak afrykański murzyn- maratończyk, kondycja boga.

PS: Wstaw avatar byku...

Edited by RENGERS
  • Like 1

@RENGERS nie wiedziałem, że z Ciebie taki biegowy freak :) Pozdro!

@modiastwin jeśli złożyłaś wniosek o powołanie to go wycofaj. Popracuj nad zrzuceniem wagi 2 miesiące samą dietą. W trzecim miesiącu zacznij stopniowo ćwiczyć zakładając że zbijesz wagę do jakichś 83 kg. W 3 miesiącu spokojnie i leciutko. Rozruszanie stawów, lekka poprawa motoryki pierwsze truchty bez szaleństw. 4 miesiąc bierzesz się za robotę. Jeśli genetyka pozwoli powinnaś wtedy zrzucić wagę do 75 kg. To jest ten moment żeby zacząć się brać za ćwiczenia na poważnie. Miałem na kompanii gościa co ważył 140 kg. Biegał ćwiczył razem ze wszystkimi i był nawet nie taki zły. Problem w tym że obciążenie (wystarczył plecak i wyposażenie osobiste - razem koło 20-czasem 30 kilo - nasz pluton dostał specjalizację PKM) zmiażdżyło mu stawy i musiał odejść. 

Jak chcesz do sprawy podejść na poważnie to wycofaj wniosek, i złóż go za pół roku jak ogarniesz sprawę z dietą i wagą. Inaczej czeka cię piekło z którego i tak nic nie będzie.

Panowie, wstyd! Tyle razy prosiliśmy, żeby nie wpisywać się w wątkach, gdzie ktoś nie ma avatara ani się nie przywitał z nami...

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.