Skocz do zawartości

Nowa znajomość tinder


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Już nie młody ze mnie brat i wiekowo i forum dobrze znam ale jak to z nami bywa zawsze dobrze się poradzić itp. Krótko i na temat - łaska poznana na tinderze , mieszka około 100

km odemnie ja 30lat bezdzietny kawaler firma itp ona tez wydaje się ogarnięta firma kosmetyczna itp. Wymieniliśmy się telefonami i instagramem trochę popisaliśmy dwa czy trzy dni jeden telefon itp ogolnie fajnie , ale wiadomo nie będę pisal itp chce zainicjować spotkanie dziś napisalem jej z rana na instagramie daj znać jak będziesz po pracy zadzwonię pogadamy - polubiła wiadomość i do tej chwili cisza czyli nic nie napisała. Czy coś pisać dzwonić czy czekać na jej ruch ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka odmrażana, bądź wyrozumiały. Może dziewczyna pracuje 24/7? Sprawdź na Roksie :)

A zupełnie poważnie...umawianie się na tel na insta? I pytasz się na forum czy masz pisać, dzwonić bo dziunia nie odpisała? Właśnie zdałeś test na białorycerza, od dawna siedzisz w jej ramie i właśnie wskakujesz na orbitę.. podczas gdy ona właśnie wysysa kolbę konkretniejszemu zawodnikowi.. 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Komti napisał:

Gospodarka odmrażana, bądź wyrozumiały. Może dziewczyna pracuje 24/7? Sprawdź na Roksie :)

A zupełnie poważnie...umawianie się na tel na insta? I pytasz się na forum czy masz pisać, dzwonić bo dziunia nie odpisała? Właśnie zdałeś test na białorycerza, od dawna siedzisz w jej ramie i właśnie wskakujesz na orbitę.. podczas gdy ona właśnie wysysa kolbę konkretniejszemu zawodnikowi.. 

To hu..j z nią. A niech spierdala ?spodobała mi się  jak dla małolata dlatego zalozylem

temat ?A tak poważnie - napisałem. Jej na insta daj znać jak skończysz robotę zadzwonię chyba nie ma w tym nic Bialorycerskiego 

Edytowane przez powerade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie skupiaj się na 'tej jedynej'. Bierzesz kilka na tapetę i grillujesz jak kurczaczki.. którąś w końcu skonsumujesz ;)

Inną sprawą jest, że 100 km to faktycznie trochę daleko. Jeżeli działasz z mniejszej miejscowości to zasięg 50 km wydaje się jeszcze do ogarnięcia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś jeden błąd, oddałeś jej władzę co do decyzji, kiedy masz dzwonić. Najlepiej, gdybyś następnym razem pisał (do niej czy jakiejkolwiek innej) "znajdź wolną godzinę po 20" czy coś. Jeśli akurat jej nie będzie pasowało, poda Ci inną godzinę i wtedy dzwonisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Firma kosmetyczna. Czy ona coś produkuje, czy tipsy nakłada?

Panie, a jakie to ma znaczenie? Niech chłop robi swoje jak panna mu się podoba. Później przyjdzie mu podjąć decyzję czy to coś poważne czy nie, ale najpierw musi cokolwiek zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Firma kosmetyczna. Czy ona coś produkuje, czy tipsy nakłada?

Jest kosmetyczka ?

4 minuty temu, Komti napisał:

Po prostu nie skupiaj się na 'tej jedynej'. Bierzesz kilka na tapetę i grillujesz jak kurczaczki.. którąś w końcu skonsumujesz ;)

Inną sprawą jest, że 100 km to faktycznie trochę daleko. Jeżeli działasz z mniejszej miejscowości to zasięg 50 km wydaje się jeszcze do ogarnięcia. 

Tak dokładnie małe miasto 20 tys ludzi stad ten tinder - niestety to nie Warszawa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, powerade napisał:

ale wydaje się ogarnięta własna działalnośc zapewnia ze nie baluje imprezuje itp ;) 

Hahaha kolego, skąd takie wnioski? Z insta-kalejdoskopu? Czuję swąd bialorycerskiej idealizacji... pewnie już sobie wyobrażasz jaka z niej idealna kandydatka na żonę i matkę? :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Demon napisał:

Popełniłeś jeden błąd, oddałeś jej władzę co do decyzji, kiedy masz dzwonić. Najlepiej, gdybyś następnym razem pisał (do niej czy jakiejkolwiek innej) "znajdź wolną godzinę po 20" czy coś. Jeśli akurat jej nie będzie pasowało, poda Ci inną godzinę i wtedy dzwonisz.

Czyli co już po ptokach ? Nie porucham? Haha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Komti napisał:

Hahaha kolego, skąd takie wnioski? Z insta-kalejdoskopu? Czuję swąd bialorycerskiej idealizacji... pewnie już sobie wyobrażasz jaka z niej idealna kandydatka na żonę i matkę? :D

Przez chwile tak było w mojej głowie i jestem zły sam. Na siebie bo mam 30 lat Haha , bo dobra zmieniam priorytet wobec jej liczę na to aby poruchac nie chce już aby została moją żona tylko jak to zrobić hmmm dodam jeżeli to ma jskies znaczenie ze. Na tinderze pierwsza mnie zaczepiła ona   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powerade napisał:

Czyli co już po ptokach ? Nie porucham? Haha ?

Możesz jeszcze poruchać. Po prostu nie nagabuj jej, poczekaj ze dwa dni, potem możesz o sobie przypomnieć, ale najlepiej wtedy dokonaj jakiejś rozmowy (nagraj jej się głosowo, to wzbudzi lepsze emocje, a do tego da pretekst, byś mogli się zdzwonić). No i jak emocje zostaną wzbudzone, to możesz wspomnieć o rozmowie, najlepiej podając jej dzień i godzinę, kiedy ma znaleźć dla Ciebie czas :D

Edytowane przez Demon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 23 letnia apetyczna kosmetyczka Cię zapewnia, że nie baluje, nie imprezuje.. to wiedz, że.. zdałeś test na beta-orbitera ? 

 

PS. Rozumiem o co chodzi, mała miejscowość - rzadko na takim Tinderze polajkuje Cię taki 'perspektywiczny' kąsek. No i wtedy tryb bialorycerski może włączyć się z automatu, bo to taka szansa, jak wygrana na loterii.. Byle tego nie spierdolić, być grzecznym itp.. ? 

Znam ten stan, ale! Da się z tego uwolnić. 

Popracuj nad dywersyfikacją źródeł pozyskiwania lasek, wiem czasy trudne ale! Laski mają ten sam problem :).

Edytowane przez Komti
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, powerade napisał:

Przez chwile tak było w mojej głowie i jestem zły sam. Na siebie bo mam 30 lat Haha , bo dobra zmieniam priorytet wobec jej liczę na to aby poruchac nie chce już aby została moją żona tylko jak to zrobić hmmm dodam jeżeli to ma jskies znaczenie ze. Na tinderze pierwsza mnie zaczepiła ona   ?

Na ruchanie koniecznie zabierz maseczke , musi być na legalu jakby co. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Demon napisał:

Możesz jeszcze poruchać. Po prostu nie nagabuj jej, poczekaj ze dwa dni, potem możesz o sobie przypomnieć, ale najlepiej wtedy dokonaj jakiejś rozmowy (nagraj jej się głosowo, to wzbudzi lepsze emocje, a do tego da pretekst, byś mogli się zdzwonić). No i jak emocje zostaną wzbudzone, to możesz wspomnieć o rozmowie, najlepiej podając jej dzień i godzinę, kiedy ma znaleźć dla Ciebie czas :D

A pierdole, nie przypominam się już jej jeżeli sama się nie odezwie, jak się odezwie napisze  zadzwonię o 20stej k tyle . Zobaczymy dam znać co i jak to się rozwinie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, powerade napisał:

nie odezwie

Dla niej to zabawa i atencja jeeej jakiś koleś 100 km chce jechać, ale jestem zajebista. Tyle, i tylko tyle.

Zapytaj, czy do Ciebie przyjedzie, albo czy spotkacie się w połowie drogi, na stówę usłyszysz, że to facet powinien, albo że nie ma czasu.

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SławomirP napisał:

Mój kolega w tym wieku ma własną działalność i baluje najwięcej, bo właśnie dzięki temu ma dużo czasu i pieniędzy.

Mój kumpel identyko z tą różnicą, że po 4 latach zabrali mu samochody, ściga go skarbówka i wisi 600 000 zł. 
 

To wszystko przez jego balowanie. 
 

Do brata autora. 100km to duża odległość, gadacie tylko od kilku chwil, ona nie ma przyzwyczajenia kontaktu z Tobą, zmatchowało ją z kolesiem z jej okolicy albo jej siostra wylądowała w szpitalu i opiekuje sie jej dzieckiem bo kocha dzieci i teraz marzy o Tobie jako o ojcu. 

 

Stary! Może być miliard scenariuszy, nie wiesz o tym, nie znacie sie, nie jedź po niej w myślach, nie podniecaj sie. Absolutnie nie myśl o niej, nie wiesz kto to, obecnie to tylko kilka milionów pikseli - nic poza tym. 
 

Tak jak wyżej - masz chcice na Tinderka. Grilluj kilka sztuk na raz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.