Skocz do zawartości

Nowa znajomość tinder


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, powerade napisał:

. A niech spierdala ?spodobała mi się  jak dla małolata

Słowa klucz.... Czego to się nie robi dla młodej piczki ?

Godzinę temu, powerade napisał:
Godzinę temu, Chadeusz napisał:

Zacznijmy od kluczowego pytania. Ile ma lat ta niewiasta?

23 ja 30

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Demon napisał:

Dokładnie tak, powerade. Słuchaj piekielnych braci, bo to Ci się opłaci :D

Oj bracie ja to przez to forum i przez braci to chyba starym kawalerem zostanę Haha - tylko w dzisiejszych czasach to chyba atut i wygrana sadzący i czytając forum - ps . Jeżeli was interesuje moja osoba bardziej to

poczytajcie moje wątki jak moja była się oburzyła jak intercyzę zaproponowałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że 100km to trochę spora odległość. Kwestia dojazdu zajmie Tobie czy jej około 1,5-2h. Bardziej komfortowe znaleźć kogoś kto mieszka od nas o 50km. Moją rada - zadzwoń i wyłóż kawę na ławę. Jeśli łaska się nie zgodzi na spotkanie to olej ja ciepłym moczem i już :)
Nie skupiaj się na portalach na jednej randce - pisz z kilkoma. W końcu nie jesteś w żadnej relacji to randkowac i pisać możesz z kilkoma gdyż nikogo nie ranisz. Oprócz Tindera powalcz jeszcze na fotka i Badoo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Pamiętaj, że 100km to trochę spora odległość. Kwestia dojazdu zajmie Tobie czy jej około 1,5-2h. Bardziej komfortowe znaleźć kogoś kto mieszka od nas o 50km. Moją rada - zadzwoń i wyłóż kawę na ławę. Jeśli łaska się nie zgodzi na spotkanie to olej ja ciepłym moczem i już :)
Nie skupiaj się na portalach na jednej randce - pisz z kilkoma. W końcu nie jesteś w żadnej relacji to randkowac i pisać możesz z kilkoma gdyż nikogo nie ranisz. Oprócz Tindera powalcz jeszcze na fotka i Badoo. ;)

Tak robię - i co najlepsze same mnie maczują itp a do spotkań nie do chodzi huj wie albo te baby takie głupie albo złe pisze  Haha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, powerade napisał:

a do spotkań nie do chodzi huj wie albo te baby takie głupie albo złe pisze  Haha ?

Nie pisz na portalach za długo. Maks tydzień czy dwa i jak rozmowa Ci się klei to proponuj spotkanie. Wymówka że strony kobiety oznacza, że nie jest zainteresowana. Poznając kogoś na portalach randkowych trzeba uzbroić się w cierpliwość. Znaleźć tam jakaś sensowną kobietę jest czasem ciężko. Jednak próbuj tak na luzie i już - w końcu to dziewczyny tracą możliwość poznanania takich super gości jakimi jesteśmy :D

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nowy00 napisał:

Nie pisz na portalach za długo. Maks tydzień czy dwa i jak rozmowa Ci się klei to proponuj spotkanie. Wymówka że strony kobiety oznacza, że nie jest zainteresowana. Poznając kogoś na portalach randkowych trzeba uzbroić się w cierpliwość. Znaleźć tam jakaś sensowną kobietę jest czasem ciężko. Jednak próbuj tak na luzie i już - w końcu to dziewczyny tracą możliwość poznanania takich super gości jakimi jesteśmy :D

A ja już mam dość rok czasu po rozstaniu a ja dalej niczyji hahaha , i jeszcze na dodatek

jest złość do mojej byłej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.