Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakis miesiac podczytuje forum. Zauwazylam, ze z grubsza w co drugim 'meskim' watku opisujacym jakas relacje pojawiaja sie info o ilosci eks partnerow seksualnych kobiety. Watkotworca opisuje, ze partnerke w temacie dopytywal, dominiemywal, estymowal ect. Po czym komentatorzy powatpiewaja, mnoza. Jeszcze rozumiem gdyby to dotyczylo jakis zabiegow epidemiologicznych ale raczej jest to jakies nerwowe poszukiwanie argumentu ale w sumie na co?

 

Reasumujac wyglada na to, ze Panowie czujecie sie delikatnie mowiac niepewnie. A zdradzanie niepewnosci podsmierdza beciakiem ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Colemanka napisał:

Reasumujac wyglada na to, ze Panowie czujecie sie delikatnie mowiac niepewnie. A zdradzanie niepewnosci podsmierdza beciakiem ?

Im mniej bolców tym lepiej, nie chciałbym mieć dziewczyny, która ujeżdżała dużo kutang, problemy dnia codziennego, obawiam się, że mogłaby wrócić do tego życia, które dawało jej przyjemność.

 

Kolejna rzecz popraw literówki, dużo masz literówek.

Teraz, Ksanti napisał:

A dlaczego kobiety interesują się zasobami i pozycją społeczną faceta?

No co ty mówisz, jak tak możesz, dla kobiet liczy się romantyzm i miłość, uczuciowość, jak facet jest uczuciowy, miły :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Nie. Po prostu pani z bogatym bagażem doświadczeń jest statystycznie znacznie gorzej rokującą kobietą do związku. Natomiast przy jednorazowych przygodach kwestia sprowadza się jedynie do kwestii zdrowotnych. 

 

No dobra, a z drugiej strony mamy historie, jak ta niedawno zalinkowana o pani 'Moj Aniol', ktora miala jednego raptem partnera na krzyz - meza poznanego w podstawowce. Po 40stce zakochala sie w koledze meza, ktorego tenze przyprowadzil na urodziny. Jak relacjonowal linkujacy byla w stanie skoczyc z balkonu zeby nabic sie na kutange nagabywanego niezaiteresowanego zreszta ?

 

No i z czego to wynika? Tylko z tego, ze maz pizda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Ksanti said:

A dlaczego kobiety interesują się zasobami i pozycją społeczną faceta?

 

Zeby porownac do swojej?

 

Sama sie lapalam na tym bedac na portalu randkowym, ze mimo is swiadomie zaznaczylam w cholere szeeeerooookie widelki, to potem:

- wysztalcenie zawodowe -> out!

- blad ortograficzny -> out!

- skapy profil -> out!

- ect

 

Co innego deklarowalam w widelkach, a wg czego innego ocenialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Boromir said:

Im mniej bolców tym lepiej, nie chciałbym mieć dziewczyny, która ujeżdżała dużo kutang, problemy dnia codziennego, obawiam się, że mogłaby wrócić do tego życia, które dawało jej przyjemność.

 

Kolejna rzecz popraw literówki, dużo masz literówek.

 

 

Czyli wskazujesz, ze czujesz sie niepewnie w tym by zapewnic jej sam wystarczajaco duzo przyjemnosci by stac sie konkurencyjnym w porwnaniu z jej eks zyciem, tak?

 

Oferujesz w zwiazku porownywalny przebieg zatem?

 

Uwaga o literowkach do mnie? Nie poprawie, nie widze ich. A jesli pijesz do nieuzywania polskich liter, to informowalam w poscie powitalnym, ze ja ich nie uzywam. Przyzyczajenie i wybor. Nie podobaja mi sie fiflaki nad i pod literami, gdyz jestem pod wplywem jezykow germanskich, elegantszych w tym wzgledzie. ?

 

Jesli Ci sie zle czyta, to wybacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Ace of Spades said:

Z tego samego powodu, dla którego interesują się przebiegiem samochodu.

 

Nie jestem fanem motoryzacji ale rozumiem, ze interesuje Cie w jakim jest stanie i ile jeszcze nim pojezdzisz, tak? Ale to przeciez tak z kobieta nie dziala. Mozesz miec najnowszy model z salonu, a gowno pojezdzisz, silnik mial ciagnac, a cos sie dlawi, gasnie ? Jazda probna i tyle. No ale zaparkowany robi wrazenie, to fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kłamią, zwłaszcza kobiety.

 

Mężczyźni chwalą się podbojami   przebieg zawyżając, kobiety zaniżają, społecznie nawet największa zdzira chce uchodzić za świętą.

 

Boją się społecznego ostracyzmu,  kobiety są b.społeczne i dbają o dobre imię i image dużo bardziej niż my- mężczyźni.

 

Najprościej rzecz ujmując, racjonalny facet CHCE poznać faktyczny przebieg partnerki jeżeli chce z nią wejść w LTR - long term relationship.

 

Bzykaczy to nie interesuje np. mnie ( chyba że wskoczę w widełki wyżej, jak jakaś cipka będzie wystarczająco słodka, a kochliwy jestem coś ostatnio ;))

 

Jest to prawidłowa postawa ponieważ Panie z przebiegiem - ponad 5,6 nie mówiąc o dziesiątkach  partnerów seksualnych NIE NADAJĄ się do długich relacji; taka kobieta prawdopodobnie nigdy  nie będzie w stanie stworzyć normalnej, zdrowej relacji, nie będzie również   dobrą matką i potencjalną żoną.

 

Do długoterminowych związków nie wybiera się również - dziewczyn z tatuażami ( nawet najmniejszymi), wychowanych przez jednego rodzica, pań które bzykamy na pierwszym spotkaniu ( świadczy to zazwyczaj o ich otwartości seksualnej- rozwiązłości), w farbowanych szalonych kolorach włosach, palaczek, alkoholiczek itp. itd.

 

Czysty pragmatyzm, zero romantyzmu.

 

Jebać "miłość" - motylki w brzuchu.

 

Kochać umysł - racjonalne myślenie i spostrzeżenia.

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 18
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

Reasumujac wyglada na to, ze Panowie czujecie sie delikatnie mowiac niepewnie. A zdradzanie niepewnosci podsmierdza beciakiem ?

Podobnie jak wy czujecie sie niepewnie przy czadach-ruchaczach.

To tylko kwestia czasu kiedy kopnie Was w dupe. Wystarczy pryszcz na dupie,zmarszczka lub PMS.

Kto się bardziej maskuje ?

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, ntech said:

Podobnie jak wy czujecie sie niepewnie przy czadach-ruchaczach.

To tylko kwestia czasu kiedy kopnie Was w dupe. Wystarczy pryszcz na dupie,zmarszczka lub PMS.

Kto się bardziej maskuje ?

 Wlasnie jeszcze sie nie zapoznalam z definicja Czada (Chada? Skad to imie?) Musze to nadrobic. Czy przykladem Czada jest RENGERS, ktory przedstawil sie: "Bzykaczy to nie interesuje np. mnie"? W takim ukladzie poobserwuje go i bede wiedziala w czym rzecz.

1 minute ago, deomi said:

W ogólnym rozrachunku to nie ma znaczenia.

 

 

Deomi rozwiniesz? 

 

ps. podczytywalam Cie, jestes taka mesko-damska w wypowiedzi, trafia to do mnie.

13 minutes ago, Ace of Spades said:

;DDDDDDDDDDD

Nie wiem jak można jeździć gówno i to z salonu, no chyba, że ktoś nasra w salonie mając najnowszy model nocnika.

 No wiesz rozne wady fabryczne i takie tam ? typu, ze dla kobiet seks nie jest w topce zainteresowan, per masse oczywiscie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Colemanka napisał:

Deomi rozwiniesz? 

Facet nie będzie dla Ciebie lepszym partnerem tylko dlatego, że miałaś więcej partnerów w łóżku lub mniej. 

 

Ludzie za dużo rozkminiają, a w perspektywie krótkiego życia, to wszystko po prostu nie ma znaczenia.

10 minut temu, Colemanka napisał:

ps. podczytywalam Cie, jestes taka mesko-damska w wypowiedzi, trafia to do mnie.

XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, RENGERS said:

Jest to prawidłowa postawa ponieważ Panie z przebiegiem - ponad 5,6 nie mówiąc o dziesiątkach  partnerów seksualnych NIE NADAJĄ się do długich relacji; taka kobieta prawdopodobnie nigdy  nie będzie w stanie stworzyć normalnej, zdrowej relacji, nie będzie również   dobrą matką i potencjalną żoną.

 

Do długoterminowych związków nie wybiera się również - dziewczyn z tatuażami ( nawet najmniejszymi), wychowanych przez jednego rodzica, pań które bzykamy na pierwszym spotkaniu ( świadczy to zazwyczaj o ich otwartości seksualnej- rozwiązłości), w farbowanych szalonych kolorach włosach, palaczek, alkoholiczek itp. itd.

 

To sa przekonania (nie twierdze, ze niesluszne). Ale nie podales argumentow na ich zasadnosc. O ile jeszcze jestem w stanie wykminic argumentacje do akapitu drugiego (choc przy tatuazach wymiekam, bo co ma piernik do wiatraka? ?), tak zupelnie nie kumam dlaczego kobieta o przebiegu 6 szt. nie jest w stanie byc dobra matka?

1 hour ago, Messer said:

 

No i tu jest jakis konkret / jakas argumentacja.

 

Im wieksza goscinnosc w kroku u kobiety, tym wieksza szansa na meska inwestycje rodzicielska w nie swoje geny - twierdza. Ale to jest raczej archetyp. W dobie dzisiejszej antykoncepcji i testow DNA nie da sie tego obejsc? Tylko po co? Strzelam: zeby miec dobry seks?

1 hour ago, Kapitan Horyzont said:

Nie. Po prostu pani z bogatym bagażem doświadczeń jest statystycznie znacznie gorzej rokującą kobietą do związku. 

Znowu: brak argumentacji. Chyba, ze odsylasz do statystyki ale nie widze linka? ?

 

Przy zalozeniu, ze dla samca w zwiazku priorytetem jest seks (a tak zakladam), nalezaloby przyjac za rozsadne brac do zwiazku hot wife zamiast pania tematem nieszczegolnie zainteresowana. Pani ta dziedzina zainteresowana, ma ja ogarnieta i nie lezy odlogiem w mysl, ze czyny swiadcza, co dla kogo jest wazne, a nie deklaracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla samca priorytetem jest seks, a dla kobiety zasoby (genetyczne i materialne), co zostało już potwierdzone naukowo dawno i wiele razy.

Kultura nałożyła jednak na to swoje filtry. Po pierwsze, ludzie są mocno zakompleksieni i dużą rolę tutaj odgrywa ego, a po drugie, są jeszcze oczekiwania społeczne, które przekładają się na oczekiwania personalne. Stąd faceci chcą uprawiać dużo seksu z kobietami, które dotychczas uprawiała go mało (lub mają taki status w społeczeństwie), a kobiety chcą mieć faceta o pewnym statusie.

Edytowane przez Demon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ruchacze szukają jak największej cnotki, bo boją się że ona potraktuje ich tak jak oni traktują większość kobiet. I najzwyklej po użyciu wywalą do śmietnika. 

 

Jeśli jakiś pyta o liczbę partnerów - RUN.

 

Bo albo jest z tych wyżej albo odpowiedź będzie dozgonnie przegrzewać mu głowę: "tak mało? A jeśli ona zechce się wyszaleć?? " "to przez ile mam to pomnożyć chłopaki??" 

 

Edytowane przez Halinka
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.