Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, leto napisał:

Chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, na jakim świecie żyjesz :D

I vice versa, bo tych puszczalskich ludzi w moim otoczeniu też nie znam zbyt wielu, czy to facetów czy kobiet. A takie tematy z założenia są dla jaj i nie jedna dziewica, mogła tam napisać 10, bo nikt tego nie traktuje serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko panowie nie zagalopujcie się, jak dziewczyna jest ogarnięta, to wasze grzeszki też bierze pod uwagę. W ogóle bawi mnie jak płeć męska, żeńska oskarża drugą o zło całego świata. Jak mi koleżanka mówi, że wiecznie trafia na złych mężczyzn, a facet, że wszystkie kobiety są złe to wiem, że sam na to jakoś pracuję i jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam. Mogą być wyjątki ale to rzadko. Rozumiem, że 4,5,6 związków nie wypali czasem. No ale kurde 5 związków w ciągu roku, trzeba się nad sobą czasem zastanowić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SSydney napisał:

aby przez załóżmy przedział 18-40 aktywności seksualnej babka miała nawet 10 partnerów seksualnych

Właśnie sobie uświadomiłam, że dwóch kolesi nie pamiętam, jak oni się nazywali. Nie mogę sobie nazwisk przypomnieć. Ostatnio z ciekawości sobie postanowiłam na fejsie przeszukać, ale potem sobie uświadomiłam, że pomyliłam nazwiska i dopasowałam nie do tych imion. Dlatego się dziwiłam, że nie mogę ich odszukać w Internecie.  

Zawsze liczę na palcach, co jakiś czas, żeby nie wypadli z obiegu. Ta pamięć taka ulotna. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiająca jest gloryfikacja dziewictwa u kobiet, przynajmniej dla mnie.

Na dziewictwo się nie pracuje, jest darmowe od natury.

Trochę jak kieszonkowe od rodziców.

Zachowanie dziewictwa kojarzy mi się z niewydawaniem darmowych pieniędzy.

Reprezentuję starą szkołę, c***a nie jest z mydła, nie wytrze się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alicja95 napisał:

Jak dziewczyna miała 0 lub 1 partnera i na sex trzeba by było czekać np 3,5,6 miesięcy to byście już 10 innych przelecieli w tym czasie, bo sex ma być max na 3 spotkaniu, a tu jakieś teorie o przebiegach. Jak chcecie mieć dziewczynę o małym przebiegu jak chcecie sexu od razu? Ja jako dziewica byłam i jestem przez wielu krytykowana. Ale oczywiście jak ktoś się nie pruje od razu to manipuluje. Widzę podwojne standardy tylko u kobiet są złe. 

Dokładnie, podpisuję się pod tym rękami

i nogami. Tak zwana męska hipokryzja. :) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Claudianne napisał:

to byście już 10 innych przelecieli w tym czasie, bo sex ma być max na 3 spotkaniu

Yhy. To wcale nie jest generalizacja. Tak, byśmy tylko przelatywali w tym czasie, od razu. Takich kobiet wszyscy mężczyźni pragną do LTR. Bezdyskusyjnie. Niech daje jak najwięcej i jak najczęściej, każdemu z kim idzie na randkę. To każdy mężczyzna ceni. 

 

Czyli pytamy o przebieg bo jesteśmy słabi i obawiamy się dużego ale chcemy mieć tylko kobiety z dużymi przebiegami. 

Zapytałbym, czy widzicie w tym sprzeczność, no ale chyba nie, więc nie ma sensu pytać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

pytamy o przebieg bo jesteśmy słabi i obawiamy się dużego ale chcemy mieć tylko kobiety z dużymi przebiegami. 

Zapytałbym, czy widzicie w tym sprzeczność, no ale chyba nie, więc nie ma sensu pytać ;) 

Nie no. chcecie z małym... ale ile jest tu wypowiedzi że jak na 3,4 spotkaniu nie ma seksu, to pyk szukać następnej bo ta manipuluje i pewnie pruje się z chadem na boku. A to że ktoś chce z małym to akurat nie ma nic wspólnego z jakąś słabością. 

 

Powiem jasno chcecie z jak najmniejszym przebiegiem, tylko jak ma mieć mały skoro ma zrobić to tak szybko. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95

 

To tak samo jak teorie, że kobieta ma pracować, wychowywać dzieci, rodzić, być piękna i młoda wiecznie zadowolona, gotowa na seks, realizująca pasje, inteligetna i co tam jeszcze :D 

Innymi słowy, włożyć takie opowieści tam gdzie ich miejsce czyli do bajek Andersena. 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@alicja95tam gdzie ich miejsce czyli do bajek Andersena. 

Czytałam tutaj kiedyś taki wątek, że facet ma dosyć prozy życia i przeszkadza mu, że kobieta nie maluje się siedząc w domu. Chyba już nic mnie nie zdziwi na forum BS. Podobno to my mamy wymagania z kosmosu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, leto said:

Zabawne.

Doceniam zrownowazenie dlatego odpowiem tu dla wlasnego komfortu, jesli pozwolisz.

 

Tak odrzucalam kandydatow na portalu randkowym za blad ortograficzny czy wyksztalcenie zawodowe, jak i mnie ukarano za brak polskich liter wiadomoscia w jezyku angielskim ( = bez polskich liter ?)

 

Dla innych mniej oganietych i mniej sklonnych do refleksji tlumacze co autor mial na mysli: tak naprawde odrzucalam ich z innego powodu. Selekcja nastepowala podswiadomie w trybie blyskawicznym, na co swiadomosc nadkladala rzekomy powod w postaci wyzej wymienionych. Tak naprawde nie wiem czym sie kierowalam w rzeczywistym wyborze gdyz nie mam dostepu do swojej podswiadomosci. Wazne jednak jest uswiadomienie sobie tego mechanizmu, a jeszcze wazniejsza (tu przydatne dla mezczyzn w szczegolnosci tych odrzucanych przez kobiety) jest swiadomosc, ze to nie ma nic wspolnego z umiejetnoscia logicznego myslenia, glupota, ksiezniczkowaniem ani zla wola kobiety. Proces selekcji nie odbywa sie na poziomie swiadomosci. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:

Tak naprawde nie wiem czym sie kierowalam w rzeczywistym wyborze

Dywanowe bombardowanie odpowiedziami braci w stylu "typowa kobieta" za 3...2...1...

 

Żeby nie było, ja rozumiem, dużo decyzji podejmujemy w życiu nieświadomie, bez względu na płeć.

 

Ale i tak typowa kobieta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.