Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Colemanka napisał:

A przepraszam tak z ciekawości zapytam: Pan w ilu językach mówi i pisze? 

Jestem "fiflakiem".

"Umlautowa" Pani.

Wyedukuj się trochę. To tyle. Wrzucam cię do szuflady: Tokarczuk, Szczuka, Olejnik, Spurek, i kilka innych, których nawet nazwisk nie chce mi się przypominać.

Chociaż dla ciebie pogarda polskości, jaką prezentują "te" ... jest nobilitacją. Tego się trzymaj. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ATE50 said:

Jestem "fiflakiem".

"Umlautowa" Pani.

Wyedukuj się trochę. To tyle. Wrzucam cię do szuflady: Tokarczuk, Szczuka, Olejnik, Spurek, i kilka innych, których nawet nazwisk nie chce mi się przypominać.

Chociaż dla ciebie pogarda polskości, jaką prezentują "te" ... jest nobilitacją. Tego się trzymaj. Szkoda czasu.

Pogarda polskości? Ależ ja kocham tej kraj.

 

Pozdrawiam serdecznie, kłaniam się nisko!

9 minutes ago, Imbryk said:

Taa, ja wiem, czuję się niepewnie w mojej męskości :D 

Daj jakiś prawdziwy argument ;) 

Sformułowanie ‘wygląda na to’ zostało użyte w mojej wypowiedzi jako podsumowanie, nie twierdze ze zgrabne ani trafne, pewnego kontentu. Jeśli czujesz się pewnie w swojej męskości, to brawo Ty, bez szydery ?

BTW to nie Ty pisałeś może, ze straciłeś cały dorobek swojego życia przez kobietę? Jak to wpłynęło na twoja pewność siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 07:28, Bullitt napisał:

Natomiast ważne jest to, że ustalenie takiego przebiegu jest w zasadzie niemożliwe. Moim zdaniem nie ma sensu się nad tym głęboko zastanawiać. 

 

Dokładnie. 

 

To jest ogólnie rzecz biorąc temat, na który ludzie kłamią. Najczęściej kobiety zaniżają ilość partnerów, tak aby wyjść na bardziej cnotliwe i "świeże". Za to panowie często chcą wyjść na większych "samców", niż naprawdę są i zawyżają swój poziom seksualnego doświadczenia. Co też jest formą oszustwa, próbą "sprzedania" kobiecie faceta, którym się nie jest.  Panowie lubią za to "zapominać" o korzystaniu z usług prostytutek. 

 

Mężczyźni z reguły nie mają pojęcia o tym, że kobiety najczęściej mówią TYLKO o stałych partnerach, czyli inaczej o chłopakach i ewentualnie mężach. Większość z nas nie opowiada o "wakacyjnych miłościach", niezobowiązujących romansach w pracy, czy też o seksie z facetem poznanym na imprezie. Szczególnie, jeżeli chodzi o jednorazowe przygody z Włochami czy Hiszpanami z Erasmusa. Zdarzają się też ostrzejsze rzeczy, jak "2 facetów i 1 kobieta", czy też akcje sponsoringowe ze starszymi facetami. 

 

Znam dziewczynę, którą można chyba nazwać nimfomanką. Ona wychodziła do klubu po to, aby wyjść z niego wspólnie z przystojnym facetem. Nie raz na rok, nie raz na kilka miesięcy, tylko bardziej co tydzień, jeżeli nie częściej. Ładna twarz, bardzo zgrabna. Ja widziałam po jej twarzy, że jest "specyficzna", ale znajomi mężczyźni tego nie dostrzegali. Jak to się skończyło? Poznała wysokiego, przystojnego i bogatego mężczyznę. Zaprezentowała mu się jako spokojna, romantyczna dziewczyna. Na myśl o tym, zaczynam się śmiać. :)    Facet był mało imprezowy, poukładany, zajęty sprawami zawodowymi, itd. Więc ona zaprezentowała mu się jako taka dziewczyna, jaką chciał. :)  Teraz są małżeństwem, mają dziecko. Czy ona go zdradza? Nie wiem, pewnie jest zajęta dzieckiem. Może ono ją zmieniło, a może nie. Za to jestem przekonana, że jej mąż nigdy by nie uwierzył w to, jakie jego ukochana żona ma "bogactwo doświadczeń".  :)

 

W dniu 22.05.2020 o 07:28, Bullitt napisał:

Kobiety, to podobnie jak my, seksualne dziwki. To, że któraś może być dobra w łóżku wcale nie oznacza, że miała wielu partnerów. Może mieć naturalny talent. 

 

Naturalny talent istnieje, sama to mam, tylko należałoby się zastanowić, jak często kobieta z talentem do seksu go nie używa. :) Szczególnie, jeżeli do tego dobrze wygląda. 

 

W dniu 22.05.2020 o 07:28, Bullitt napisał:

To, że z nami robi wyuzdane rzeczy nie oznacza wcale, że z innymi/poprzednimi zachowywała się podobnie. 

 

Lub odwrotnie. To że z jakimś facetem zachowuje się jak dama, nie oznacza, że z innymi nie była wyuzdana.

 

W dniu 22.05.2020 o 07:28, Bullitt napisał:

Większość powyższych zachowań kobiety zależy nie tyle od jej przebiegu, co od tego na ile my ją pociągamy fizycznie i podniecamy. Na ile umiejętnie ją "obracamy". 

 

Tak. To się też wiąże z zamiarami kobiety, jej planami względem faceta. 

 

W dniu 22.05.2020 o 06:59, StatusQuo napisał:

Im kobieta ma więcej partnerów, tym ma większą bazę wiedzy do porównań bieżącego partnera z każdym poprzednim. (...) Ogólnie kobieta wie, czy jej partner jest "lepszy, czy gorszy i na ile"..

 

Oczywiście. 

 

Ja do tego dodam, że nierzadko kobieta miała jednego lub więcej "rozrywkowych" partnerów, którzy dobrze wyglądali i byli nieźli w łóżku, ale to nie byli partnerzy do stałego związku. Później, gdy dobiera sobie "związkowego" faceta, kandydata na męża, to ten spokojny facet wypada słabo w porównaniu z tymi rozrywkowymi. Szczególnie ładne dziewczyny, które mają duże powodzenie, często mają doświadczenia z "mocnymi" facetami, którzy podnoszą ich standardy, "psują" je jeżeli chodzi o związki z przeciętnymi facetami. 

 

W dniu 22.05.2020 o 06:59, StatusQuo napisał:

Jak ma ich dużo więcej, to może sobie zbudować obraz ideału w głowie, który zawiera zalety wszystkich poznanych facetów, i bez

wad wszystkich poznanych facetów.. To może powodować różnego rodzaju konflikty, spowodowane tym, do jakich dobrych rzeczy

się przyzwyczaiła, lub luksusów, jakie inni jej zapewniali. 

 

Tak, ja to mam. Mój problem to "jak znaleźć wszystkie zalety w jednym facecie". 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires - Fajnie, że jakaś babka w końcu to opisała bez ściemniania. Dzięki.

 

Dlatego ustalanie przebiegu jest bez sensu, jest niemożliwe. I wiara w pierdolenie, że ona nikogo nie miała albo jednego gościa i wszystko było "po Bożemu" to jakieś totalne nieporozumienie. Denerwujące jest to gadanie, że tylko chłopy patrzą na wygląd a potem pojawia się jakiś przystojniak i laski od razu klękają do miecza. Prawda jest taka, że one jeszcze bardziej patrzą na wygląd niż my, tyle że mają mega wymagania w tej kwestii i po prostu wchodzą w związki ze zwykłymi kolesiami bo pula tych najlepszych jest ograniczona. Ile razy ja słyszałem od koleżanek, że mało jest przystojnych mężczyzn, oczywiście to były dziewczyny zwykłe, przeciętne. Ani brzydkie, ani ładne, takie o. A przeciętny chłop to powie, że co trzecia laska jest ładna.

3 hours ago, melody said:

Bardziej chodzi mi o mentalność jaką w trakcie podrywu i poznawania panien zachowała

Tylko, że mając kosza za koszem trudno jest utrzymać jakiekolwiek postanowienia bo szybko wjechałyby emocje i zaczęłabyś postępować inaczej niż teraz sobie myślisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Colemanka napisał:

BTW to nie Ty pisałeś może, ze straciłeś cały dorobek swojego życia przez kobietę? Jak to wpłynęło na twoja pewność siebie?

"Przez kobietę" nie, ale przez decyzje podjęte bazujące na bzdurnych ideałach, że "celem życia jest bycie razem z tą jedyną", "w prawdziwym związku wszystko jest wspólne" oraz "kobieta rozsądna jest bo dorosła i wykształcona i mówi mądre rzeczy". 

 

Pozwoliłem dać się nabrać no to kurwa teraz mam.

 

Przed związkiem z tą panią miałem bardzo niską pewność siebie, w czasie związku z nią, moja pewnośc siebie była chyba nawet ujemna ;)

 

A teraz jest wielokrotnie wyższa, trudno mi obiektywnie określić czy ma już zdrowy poziom, bo odbijała się od totalnego dna, przebijając się przez metry mułu.

 

Czasem jeszcze sobie musiałem tłumaczyć: "stary, nie jesteś winien tych przestępstw które Ci się zarzuca, nie, nie zasługujesz na wszystkie kary świata, nie nie krzywdzisz nikogo".

A wierzyłem i w to, skoro ukochana druga połówka tak mówiła - to tak było. Idiotyzmi masochizm.

 

Takim gościom, miłym, ciepłym, kochającym, nieasertywnym, nieba przychylającym "najs gajom" grozi realne niebezpieczeństwo. Sprawdzone info. Sami są sobie winni.

 

Tylko mówimy o ścisłym związku z zaburzoną osobą, bo zwykła wściekła baba pewnych akcji nie odwala.

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

kobiety najczęściej mówią TYLKO o stałych partnerach, czyli inaczej o chłopakach i ewentualnie mężach. Większość z nas nie opowiada o "wakacyjnych miłościach",

Dlatego domyślnie należy mnożyć przez współczynnik 3, minimum. I wtedy spokojnie masz wartość szacunkową.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Mój problem to "jak znaleźć wszystkie zalety w jednym facecie". 

Nie no, wiadomo że nie znajdziesz.

Jeden będzie od emocji, drugi od utrzymania, trzeci od wielbienia itd... albo będzie jeden i będzie "coś w nim wiecznie nie pasowało, nie wiem co".

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 01:04, RENGERS napisał:

Jest to prawidłowa postawa ponieważ Panie z przebiegiem - ponad 5,6 nie mówiąc o dziesiątkach partnerów seksualnych NIE NADAJĄ się do długich relacji; taka kobieta prawdopodobnie nigdy  nie będzie w stanie stworzyć normalnej, zdrowej relacji, nie będzie również   dobrą matką i potencjalną żoną.

 

Do długoterminowych związków nie wybiera się również - dziewczyn z tatuażami ( nawet najmniejszymi), wychowanych przez jednego rodzica, pań które bzykamy na pierwszym spotkaniu ( świadczy to zazwyczaj o ich otwartości seksualnej- rozwiązłości), w farbowanych szalonych kolorach włosach, palaczek, alkoholiczek itp. itd.

Dałem puchar, ponieważ to podstawy o których nie wiedzą albo zapominają miliony mężczyzn wokół nas. Warto o tym przypominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Ona wychodziła do klubu po to, aby wyjść z niego wspólnie z przystojnym facetem. Nie raz na rok, nie raz na kilka miesięcy, tylko bardziej co tydzień, jeżeli nie częściej

Ja byłem z taką dziewczyną, jak w przeszłości była rok na obczyźnie to właśnie co tydzień po baletach z nowym typem lądowała w łóżku.

 

Będąc ze mną bardzo długo była wersja o 4 partnerach seksualnych. Pod koniec związku jej się język rozwiązał. Łatwo w przybliżeniu można obliczyć przebieg, obok 4 to to nie stało ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ufo napisał:

Dałem puchar, ponieważ to podstawy o których nie wiedzą albo zapominają miliony mężczyzn wokół nas. Warto o tym przypominać.

A potem zostawiajmy takie wierne matki, żony dla ufarbowanych, wytatuowanych i otwartych seksualnie lasek ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, self-aware napisał:

Tylko, że mając kosza za koszem trudno jest utrzymać jakiekolwiek postanowienia bo szybko wjechałyby emocje i zaczęłabyś postępować inaczej niż teraz sobie myślisz.

Trochę tych koszy w życiu też dostałam i jednak udało mi się przejść z załamki i analizowania relacji miesiącami do "No trudno" i życia dalej, jakby nic się nie stało.
No, ale jednak różnimy się od siebie. To co działa na mnie niekoniecznie zadziała na innych, w szczególności mając na uwadze fakt, że nasze płcie są przeciwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maggienovak napisał:

A potem zostawiajmy takie wierne matki, żony dla ufarbowanych, wytatuowanych i otwartych seksualnie lasek ?

  1. Nie wszyscy mają wiedzę i wybierają dobrze. 
  2. Tzw wierne matki i żony, często ukrywają swoje prawdziwe przebiegi i przygody. Gdy uderzają w ścianę, szukają beciaka.
  3. Gdy mężczyzna nie może najeść się w domu, musi zacząć stołować się na mieście, żeby nie umrzeć z głodu. A wystarczyło by często tylko nie kupczyć tyłkiem...
  4. Mąż może pomarzyć o tym, co dostaje kochanek, wielu tzw. wiernych myszek, innych niż wszystkie. ?

@maggienovak Wiem, że pijesz do swojej sytuacji, gdzie masz większe libido od partnera. Przykro mi, ale tak wybrałaś... Jednak patrząc na związki wokół nas, to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

Zauważ, że większość klientów prostytutek, to żonaci mężczyźni. Nie mający seksu w domu albo moczący kij tylko po wypłacie.

Edytowane przez ufo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ufo napisał:
  1. Nie wszyscy mają wiedzę i wybierają dobrze. 
  2. Tzw wierne matki i żony, często ukrywają swoje prawdziwe przebiegi i przygody. Gdy uderzają w ścianę, szukają beciaka.
  3. Gdy mężczyzna nie może najeść się w domu, musi zacząć stołować się na mieście, żeby nie umrzeć z głodu. A wystarczyło by często tylko nie kupczyć tyłkiem...
  4. Mąż może pomarzyć o tym, co dostaje kochanek, wielu tzw. wiernych myszek, innych niż wszystkie. ?

@maggienovak Wiem, że pijesz do swojej sytuacji, gdzie masz większe libido od partnera. Przykro mi, ale tak wybrałaś... Jednak patrząc na związki wokół nas, to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

jak na nowego użytkownika jesteś nieźle zorientowany w mojej sytuacji, choć nie do końca :)
Chciałabym wykazać, że na forum jest czasem popularyzowana jakaś pokrętna logika, dość mocno niekonsekwentna, a tym bardziej brakuje jej samokrytycyzmu. Męska pierś powinna też dostać uderzenie ze swojej ręki w ramach konstruktywnej samokrytyki. Gdyby kobiety tak dawały upy na prawo i lewo... to byłoby więcej masy ludzkiej :) 
Panowie mają milion powód, by kopulować, kobieta nie powinna mieć tylu powodów. ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires Ty akurat to pewnie wiesz, ale kobietom z łatwością przychodzi owijanie sobie facetów wokół palca.

Im dziewczyna ładniejsza tym większe ma pole do popisu. 

 

6 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Zaprezentowała mu się jako spokojna, romantyczna dziewczyna. Na myśl o tym, zaczynam się śmiać.

Clou programu. 

Też znam kilka ostrych imprezowiczek, teraz przykładnych matek, fotki na fejsie z dzieckiem i takie tam. 

 

Cytat mi się skojarzył.

Jest wiele rzeczy, których nie chcemy wiedzieć o ludziach, których kochamy.

 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Znam dziewczynę, którą można chyba nazwać nimfomanką. Ona wychodziła do klubu po to, aby wyjść z niego wspólnie z przystojnym facetem. Nie raz na rok, nie raz na kilka miesięcy, tylko bardziej co tydzień, jeżeli nie częściej. Ładna twarz, bardzo zgrabna. Ja widziałam po jej twarzy, że jest "specyficzna", ale znajomi mężczyźni tego nie dostrzegali. Jak to się skończyło? Poznała wysokiego, przystojnego i bogatego mężczyznę. Zaprezentowała mu się jako spokojna, romantyczna dziewczyna. Na myśl o tym, zaczynam się śmiać. :)    Facet był mało imprezowy, poukładany, zajęty sprawami zawodowymi, itd. Więc ona zaprezentowała mu się jako taka dziewczyna, jaką chciał. :)  Teraz są małżeństwem, mają dziecko. Czy ona go zdradza? Nie wiem, pewnie jest zajęta dzieckiem. Może ono ją zmieniło, a może nie. Za to jestem przekonana, że jej mąż nigdy by nie uwierzył w to, jakie jego ukochana żona ma "bogactwo doświadczeń".  :)

Zjawisko jest stare i ma wielowiekową tradycję:

 

Jan KochanowskiFraszki, Księgi pierwszeNa matematyka

Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma kurwę w domu. 
Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, self-aware napisał:

Dlatego ustalanie przebiegu jest bez sensu, jest niemożliwe. I wiara w pierdolenie, że ona nikogo nie miała albo jednego gościa i wszystko było "po Bożemu" to jakieś totalne nieporozumienie.

Może czytałem nieuważnie, ale w tym temacie za bardzo nie pojawiały się sugestie, że to jest możliwe. 

 

Mowa była o tym, dlaczego taki przebieg ma lub nie ma znaczenia, jeśli już się go "mniej więcej" zna. To są dwie różne sprawy. Niemożliwym jest ustalenie faktycznego przebiegu i to jest truizm, zastanawiam się dlaczego stwierdzenie tego truizmu uchodzi tu za jakąś rewelację. To jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę w dalszym kształtowaniu się dyskusji. 

 

Druga zaś - warto pamiętać, że o przebieg wcale nie trzeba pytać wprost. Często da się go wywnioskować z innych wypowiedzi, zachowań itd. To znaczy, można potrafić jeśli ktoś umie odczytywać pewne sygnały. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Teraz są małżeństwem, mają dziecko. Czy ona go zdradza? Nie wiem, pewnie jest zajęta dzieckiem. Może ono ją zmieniło, a może nie. Za to jestem przekonana, że jej mąż nigdy by nie uwierzył w to, jakie jego ukochana żona ma "bogactwo doświadczeń".  :)

 

Jako dobra koleżanka nie poinformowałaś beciaka w co stąpa?

Nie ładnie ;).

7 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Naturalny talent istnieje, sama to mam, tylko należałoby się zastanowić, jak często kobieta z talentem do seksu go nie używa. :) Szczególnie, jeżeli do tego dobrze wygląda. 

 

Nigdy jeszcze nie słyszałam/widziałam, żeby naturalny talent się nie ujawnił, chyba że masz na myśli te 90% ciężkiej pracy, ale to wiadome, że trening czyni mistrza :).

7 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Szczególnie ładne dziewczyny, które mają duże powodzenie, często mają doświadczenia z "mocnymi" facetami, którzy podnoszą ich standardy, "psują" je jeżeli chodzi o związki z przeciętnymi facetami. 

 

żaden facet o "mocnych (co to znaczy ogóle, jest jakieś uniwersalne określenie?) cechach w łóżku nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia żeby wpłynąć na moje standardy życiowe.

Coś mi się wydaje, że za dużo cosmopolitana Panie tu czytają.

7 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Tak, ja to mam. Mój problem to "jak znaleźć wszystkie zalety w jednym facecie". 

 

Już dawno się poznałam tych baśniowych marzeń o księciu. Nigdy nie jest łatwo w relacji z drugim człowiekiem. Nigdy nie będzie pięknie, bo naprzeciw stoi drugi człowiek odeminnie myślący ode mnie (o ile jest płci przeciwnej, w takich celuje) i nawet jak byłby niesamowity w seksie to może poleć na zwykłej prozie życia.

Proporcje są ważne. Co ja od siebie mogę dać, co on od siebie. Tylko tyle i aż tyle. 

Czekać można wiele lat, ale ciało więdnie, a szanse nikłe.

Lepiej wziąć dupe w troki i samemu być panną na wydaniu "najlepszą z możliwych".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, melody said:

Trochę tych koszy w życiu też dostałam i jednak udało mi się przejść z załamki i analizowania relacji miesiącami do "No trudno" i życia dalej, jakby nic się nie stało.
No, ale jednak różnimy się od siebie. To co działa na mnie niekoniecznie zadziała na innych, w szczególności mając na uwadze fakt, że nasze płcie są przeciwne.

Nie no, @melody... :P Serio chcemy się licytować na ilość odrzuceń? Kobieta z mężczyzną? Ile ich miałaś? 3? 5? 10?:D Z racji płci, różnica jest w tej kwestii tak kolosalna, że ciężko mi nawet jakoś znaleźć sens dyskutowania :) Ale cieszę się, że sobie poradziłaś ;)

1 hour ago, tytuschrypus said:

Może czytałem nieuważnie, ale w tym temacie za bardzo nie pojawiały się sugestie, że to jest możliwe.

Owszem, nie pojawiały się ;) Napisałem to dlatego, że mam wielu kumpli, którzy taki przebieg chcieliby ustalić i wydaje im się, że to kwestia zapytać się kobiety i gotowe! Na pewno i tu są tacy, dla nich mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, melody napisał:

Trochę tych koszy w życiu też dostałam i jednak udało mi się przejść z załamki i analizowania relacji miesiącami do "No trudno" i życia dalej, jakby nic się nie stało.

O mój Boże, porównywać odrzucenie na randkę mając niespełna 19 lat to jak porównywać wyrwanie zęba do bólu porodowego. Ja wiem, że boli, ale to taki wiek. W późniejszej perspektywie jest to bardziej obciążające, relacje mają inną dynamikę. 

No dobrze że sobie radzisz z kryzysami nastoletnimi, to zawsze jakoś punkt wyjścia;)

Edytowane przez Melinda Warren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 00:50, Colemanka napisał:

Uwaga o literowkach do mnie? Nie poprawie, nie widze ich. A jesli pijesz do nieuzywania polskich liter, to informowalam w poscie powitalnym, ze ja ich nie uzywam. Przyzyczajenie i wybor. Nie podobaja mi sie fiflaki nad i pod literami, gdyz jestem pod wplywem jezykow germanskich, elegantszych w tym wzgledzie. ?

Cytat

19. Użytkownik zobowiązany jest do zachowania poprawności gramatycznej i ortograficznej w treściach postów.

Ktoś wprowadził jakąś listę osób wyjętych spod regulaminu forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.