Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Tylko ten brak wiedzy nie wynika z tego, że mężczyźni są "głupi" a z kobiet za to takie biegłe naturalne psycholożki, bo taki przekaz zdaje się zawierać wypowiedź @ViolentDesires. Całe tematy są temu na forum poświęcone i mnóstwo tekstu. W skrócie - socjalizacja całych pokoleń, wychowywanie ich w przeświadczeniu, jak się powinno robić, które to "powinno" jest o 180 stopni różne od tego, co działa na kobiety.

 

2 godziny temu, self-aware napisał:

Koleżanka ViolentDesires przyzwyczajona do wysokich standardów po prostu nie dostrzeże prawie nigdy dobrego ubioru u przeciętniaka, zawsze będzie "czegoś" brakowało.

Ja na te wypowiedzi patrzę z przymrużeniem oka ;) Pomijając to, że w tym temacie znów widzę taki w miarę elegancko i dyskretnie ale nieustannie wrzucany feminizm podszyty pogardą do mężczyzn - a to nie znają kobiet, a to się nie umieją ubrać i takie tam. Już na to zwracałem uwagę w innym temacie i tutaj schemat się powtarza. Mam swoje zdanie na ten temat, które już wyrażałem. 

Święte słowa. 

A z ta Panią nie ma co się wdawać w dalsza polemikę. Chyba jakaś zaginiona siostra braci Grim, albo ki diabeł. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, znowu zdjęcia modeli i przywiązywanie uwagi do ubioru czyli babskie sprawy. :o

 

Róbcie se ciałko, siłownia, praca fizyczna, pan pizda style 4 ze strony 13 ma extra łapę, ten biceps, mniaaam. :P

 

Nie widzę tego zaniedbania mężczyzn, częściej widzę u mężczyzn brak pewności siebie co widać już po chodzie, czasem odwracaniu wzroku, czy tam aurze jaką roztacza wokół siebie i przez to jesteście niewidzialni, mam wrażenie że to polskie kobiety są pewniejsze siebie. Kiedyś jeden facet niższy ode mnie przeszywał mnie wzrokiem przez dłuższy czas i od razu mnie tą pewnością siebie zaciekawił, a ubrany był nie pamiętam dokładnie, zwykłe krótkie dżinsy jakiś t-shirt i sportowe buty.

 

To my kobiety nie musimy pracować nad ciałami i pewnością siebie od młodych lat, a Wy raczej tak (tak, generalizuję). Oczywiście jak ktoś chodzi jak niechluj to niech się ogarnie, ale to inna sprawy.

 

Zapuszczeni ubraniowo ludzie to byli w latach 90-tych i początkach 2000, jak przyszedł youtube to wszyscy zaczęli się odstawiać i zaczęto to naśladować, dopasowane ciuchy itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bruxa napisał:

Boże, znowu zdjęcia modeli i przywiązywanie uwagi do ubioru czyli babskie sprawy

No próbowałem znaleźć stylówkę z moją gębą, ale okazało się to niemożliwe : )

A i tak rządzi Tom Hardy, nawet w sweterku - właśnie po to noszę brodę.

 

0004ASE70VFJFKJY-C125-F4.jpg

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruxa:

"To my kobiety nie musimy pracować nad ciałami i pewnością siebie od młodych lat, a Wy raczej tak (tak, generalizuję)."

 

Nie musicie, takie macie przekonanie.

Zawsze znajdzie się chętny na cipkę i to jest prawda.

Właśnie dlatego całkiem sporo kobiet przypomina szafy.

 

Bruxa:

"mam wrażenie że to polskie kobiety są pewniejsze siebie"

 

Są.

Do momentu gdy zaczyna się okazywać, że mimo tej pewności i tysiąca innych zalet za cholerę nie mogą znaleźć męża.

Wtedy pojąć nie mogą o co chodzi, ale i tak niczego się nie uczą.

Siostry trwale programują im mózg każdego dnia a głos facetów jest wołaniem na puszczy.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bruxa napisał:

Nie widzę tego zaniedbania mężczyzn, częściej widzę u mężczyzn brak pewności siebie

Dokładnie, jakoś niewielu widuję mężczyzn przed 40. typowo zapuszczonych. Coraz mniej piwnych brzuchów, dziwnych fryzur, niedopasowanych ubrań. Mieszkam co prawda w dużym policentrycznym ośrodku metropolitarnym:Dwięc nie wiem jak jest w mniejszych miastach, acz naprawdę nie wierzę w jakąś plagę zaniedbania. Ostatnio większy kicz panuje wśród kobiet z tymi wszystkimi sztucznościami i świeceniem ciałem. 

 

To nad czym panowie powinni popracować to zdrowie, jakaś aktywność fizyczna, dobra dieta, dbanie o uzębienie i skórę. Po tym widać naprawdę wiele i ubrać się można w (co moim zdaniem wygląda najlepiej, ale nie wiem) po prostu w dobre jeansy, koszulkę. Wszystko czyste, wyprasowane i da się żyć! 

 

No i ta pewność siebie, tak. Niektórzy tym emanują, acz taka przesadna jest lekko komiczna, graniczy z arogancją. Oby większej ilości mężczyzn udało się nad tym pracować, zająć sobą jako indywiduum, a nie nadskakiwaniem. 

20 minut temu, JoeBlue napisał:

Nie musicie, takie macie przekonanie.

Tak, i to jest błędne przekonanie kobiet. Niby wystarczy być szczupłą, ale jednak fajnie jest wypracować ładniejsze kształty, ogarnąć skórę, włosy, dobrać ubiór do sylwetki i okazji. Natura nie daje ludziom emanowania pięknem, tego trzeba się jakoś nauczyć. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Obliteraror napisał:

No próbowałem znaleźć stylówkę z moją gębą, ale okazało się to niemożliwe : )

Przynajmniej czuć, że masz do tej 'gęby' dystans. xD ;)

 

25 minut temu, JoeBlue napisał:

Właśnie dlatego całkiem sporo kobiet przypomina szafy.

Zrzucają to szybko jak idą łowić następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, self-aware said:

Ja kobietom doradziłbym dobrze w kontekście butów (fetyszysta stóp :D) i pomógłbym wybrać takie, żeby faceci ślinili się do jej n

 

Self-aware wstaw proszę parę fotek damskich butów, takich na co dzień. Załóżmy ze dziewczyna (biurwa) chodzi do pracy na pieszo, czasem podjedzie samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jestem prymitywem i mam wywalone na modę. 

 

A tak naprawdę to żartuję ubieram się tylko tak jak główne trendy każą i nie inaczej, bo muszę się podobać i być idealnym jakim mi każą. W ogóle to nienawidzę kobiet i nimi gardzę żyję dla siebie ale tak naprawdę to ubieram się tylko tak by się kobietom podobać ;) 

 

W 2019 tak się ubierałem bo tak mi kazali, po czym wywaliłem wszystkie ciuchy i w nowym roku są już nie modne, więc ubieram się inaczej, bo Zinedin Zidane się tak ubiera i ma powodzenie, wiec ja też tak się ubieram. No i on jest łysy wiec ja też muszę być łysym. Pamiętajcie mam wywalone na kobiety ale zaraz się spytam o ich opinię ?

Moda-m%C4%99ska-lato-2019-%E2%80%93-tren

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Obliteraror napisał:

A i tak rządzi Tom Hardy, nawet w sweterku - właśnie po to noszę brodę.

 

0004ASE70VFJFKJY-C125-F4.jpg

 

 

Dobry aktor.

Meski film taki co zagral glowna role to - Gangster. Jak dla mnie to byl typowy bad boy, chad i facet z jajami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan Batory Bardzo lubię czytać Twoje odpowiedzi. Przekazujesz wszystko jasno, rzetelnie, z klasą i zdecydowanie więcej wynoszę z jednej odpowiedzi Twojego autorstwa niż kilku stron tekstu samców, którzy na pierwszy ogień wysuwają przytyki co do kwestii wieku, domniemanych doświadczeń, stereotypów itd.

Nigdy nie widziałam poszukania kobiety z takiej perspektywy i nie wiedziałam, że motywem zawarcia małżeństwa może być taki powód. Wzbogaciłeś moje "wydaje mi się" o kilka istotnych kwestii. Dzięki :)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Colemanka said:

Self-aware wstaw proszę parę fotek damskich butów, takich na co dzień. Załóżmy ze dziewczyna (biurwa) chodzi do pracy na pieszo, czasem podjedzie samochodem.

To zależy od kobiecej nogi i stopy. Natomiast atrakcyjne buty rzadko kiedy łączą się z samochodem, gdyż są to często buty na obcasach, więc prosisz o trochę niemożliwe. W aucie to buty mają być wygodne, jakieś trampki i tylko tyle, ale spróbuję potem poszukać jakichś fotek jak będę miał czas, które mi jako fetyszyście się mega podobają.

2 hours ago, SSydney said:

Ja tam mam wyjebane na całą tą modę. Ubieram się w miarę schludnie i na luzie. Chociaż do pracy noszę ciuchy od pracodawcy. ?

Mi tam się nie chce bawić w przypodobywanie się samicom ubiorem. Z resztą jak pod szmatami jest to co trzeba to można zapierdalac w dresach i koszulce do bicia żony. ;>

Tak jak napisałem, podstawa to dla mnie dobrze się czuć. Dzisiejsza moda wymuskanych kolesi to nie dla mnie. Rozumiem dopasowane ciuchy i tak dalej, ale np. ja mam brodę i strzygę ją "dobrze", ale tylko dobrze... Nie robię tego wręcz laserowo bo to wygląda mega dziwnie i nie pasowałoby mi. Czyli dla mnie jest ważne, aby ubiór był w miarę ładny ale męski, @Obliteraror podał nawet spoko przykłady, chociaż brak mi tam stylu typowo na lato, takiego lajtowego, krótkie spodenki i cieniutka koszulka.

1 hour ago, Bruxa said:

mam wrażenie że to polskie kobiety są pewniejsze siebie.

No, są... Byłoby dziwnie, gdyby nie były. Od dziecka chłop słyszy, że na kobietę musi zasłużyć (czyli jest gorszy) i kobieta to samo ale, że na nią trzeba zasłużyć (czyli jest lepsza). W gimnazjum rówieśnicy widzą, że kobiety nie są nimi zainteresowane za to kobiety widzą masę atencji. Facebooki, portale randkowe i tak dalej to już wręcz lawina atencji i komplementów w stronę kobiet. Można o tym gadać i gadać, ale przy takiej ilości komplementów, atencji i ogólnie kulturze w jakiej żyjemy i tak dalej to zaryzykuję stwierdzenie, że dzisiaj być kobietą i nie mieć pewności siebie to niezłe mamejstwo (chyba, że jest się mało atrakcyjną to wtedy jest ciężko bo w gimnazjum same pociski).

 

Jakby facet dostawał tyle pozytywnych tekstów i informacji od świata na swój temat od dziecka to by był gladiatorem pewności siebie.

 

Weź pierwszą lepsza z brzegu dziewczynę, która ma chujowy wygląd. U niej tej pewności siebie nie zobaczysz bo ona od dziecka nie miała już tak fajnie. Masa kompleksów i pocisków od innych, brak atencji jaką mają koleżanki, nikt o nią nie walczy, musi tak jak facet wszystko w życiu ogarnąć własną pracą, nikt za friko nie da, wszystko to = chujowa samoocena.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Claudianne napisał:

Znam kilka nawet takich transformacji typu chłopiec z czasów liceum "nieatrakcyjny", na studiach zmienił garderobę, nałożył perfum, zaliczył fryzjera, ćwiczenia na dobre zagościły u niego w codziennym grafiku - zaczął wyglądać przez to wszystko bardzo atrakcyjnie, czuł się ze sobą dobrze i pewnie, lada moment nie mógł się opędzić od kobiet. 

 

No właśnie. Ja też znam takie przypadki i ci faceci bywali zaskoczeni tym, jak bardzo im to pomogło. 

 

4 godziny temu, Stefan Batory napisał:

Dlatego każdy facet, który  chce zawrzeć umowę cywilno- prawną zwaną potocznie małżeństwem , szczególnie, gdy ma ponadprzeciętne dochody jest idiotą. Jest za duże ryzyko, że żle oceni sytuację (tak było min. w moim przypadku). Ale mam już wiedzę.

 

Zgadzam się. To nic nie daje facetowi, a stanowi ryzykowne zobowiązanie. Ja odradzam to swoim kolegom, a doradzam koleżankom. Sama też mam zamiar założyć "smycz małżeńską" odpowiedniemu facetowi, oczywiście niebiednemu. :) 

 

2 godziny temu, self-aware napisał:

I pokaż nam w takim razie ten zajebisty styl. Ten wysoki standard, który jednocześnie nie jest lalusiowaty. Tylko błagam, bez wysokiego, umięśnionego z ryjem 10/10 bo tacy goście mogą gównem się obsmarować i wygląda to dobrze. Foty zwykłych gości z dobrym ciuchem, ale nie lalusiowatym poproszę bo tak to można gadać sobie po próżnicy bez sensu.

 

Nie chce mi się szukać. Druga fotka wrzucona przez @Obliteraror jest moim zdaniem dobra:

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/28525-dlaczego-mezczyzni-interesuja-sie-przebiegiem-kobiety/page/15/&tab=comments#comment-606267

 

Do pozostałych mam zastrzeżenia, ale mimo wszystko pokazują one, jak można wyglądać dobrze, a bez bycia lalusiem czy hipsterem.

 

2 godziny temu, self-aware napisał:

Laski uwielbiają takich odpicowanych, idealnych, metroseksualnych kolesi.

 

Ja nie cierpię metroseksualnych facetów. 

 

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Ja na te wypowiedzi patrzę z przymrużeniem oka ;) Pomijając to, że w tym temacie znów widzę taki w miarę elegancko i dyskretnie ale nieustannie wrzucany feminizm podszyty pogardą do mężczyzn - a to nie znają kobiet, a to się nie umieją ubrać i takie tam. Już na to zwracałem uwagę w innym temacie i tutaj schemat się powtarza. Mam swoje zdanie na ten temat, które już wyrażałem. 

 

Masz na myśli ten temat, gdzie wymądrzałeś się na temat seksu, a było widać, że tak naprawdę masz o tym niewielkie pojęcie? 

 

Mam wrażenie, że pozujesz na forum na faceta bardziej doświadczonego z kobietami, niż naprawdę jesteś. 

 

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

Pizdowatość w przypadku zdjęcia nr 1 nie wynika z samej stylizacji, tylko zbyt dużego wymuskania mężczyzny. Nie ma tu miejsca na żaden błąd czy spontan. To tak jak z brodą. Jak przytniesz ją z niemal laserową precyzją będziesz po prostu wygląd dziwnie, nienaturalnie. Reszta mężczyn ze zdjęć również jest przesadnie wymuskana np. farbowane włosy lub po prostu mają pizdowaty styl i wygląd. Nie ma tu męskiej energii.

 

Ja się zgadzam, mnie to drażni. Moim zdaniem jest w tym coś oślizgłego, jakby facet był ślimakiem. 

 

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

Wystarczy wybrać do związku normalną kobietę bez zaburzeń, na pewno nie po psychologii, i która wie co to jest intymność. Natomiast żeby poruchać nie muszę wchodzić w związek, od tego jest Tinder, więc z tym celibatem trochę przesadzasz.

 

Skąd wiesz, że taka "normalna kobieta bez zaburzeń" nie obgaduje Cię z koleżankami? :) 

 

Co do Tindera, to najprawdopodobniej w dalszym ciągu jesteś obgadywany, tylko poza związkiem. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Stefan Batory said:

Moje pytanie: dlaczego w takim razie wyszła za mnie za mąż?

Odpowiedż: Jej ojciec był bardzo przystojny i ciągle zdradzał jej matkę, a ja jestem tak brzydki, że na pewno tego nie będę robił ?, bo to niemożliwe, żeby jakaś mnie zechciała. Nie bez znaczenia oczywiście była moja bardzo wysoka pensja. te tzw. zasoby.  Tacy jak ja niesłychanie łatwo pakują się w chore związki, bo niby jaką my mamy skalę porównawczą na początku naszej przygody z kobietami?

To prawdziwy cud, że nie doszło do zbrodni w afekcie, ale doceniłem szczerość małżonki. Miałem ogromne szczęście, że szambo wybiło na początku małżeństwa, gdy nie było dzieci i żyliśmy w wynajmowanym kwadracie. 

Na szczęście dla takich jak ja są takie fajne miejsca, gdzie "każdej się podobam i każda chce iść ze mną do łóżka". Co więcej, w niektórych portach  takie miejsca tworzą całe dzielnice.

Jaka szczera? ?

No dobra ale jest córa, to z tego związku?

 

Dzielnice rozkoszy, potwierdzam. Parę lat temu jak łaziłam po Red Light District w Amsterdamie sama nie mogłam się nadziwić jak zjawiskowo piękne i zgrabne dziewczyny tam pracują. No ale teraz kwarantanna, pozamykane do września. To jak to ogarniasz? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, self-aware napisał:

Dopiero teraz doszło do mnie jak bardzo "normalnie" się ubieram, zdjęcia zwykłych kolesi są mega trudne do znalezienia. Same wylaszczone ziomki w koszulach, dziurawych spodniach podwiniętych itd.

Mam podobne odczucie :D 

Czarna bluza z kapturem bez większych logo albo wcale, jeansy, teraz mam czarne Vansy do kostki, czarny G-Shock z retro serii. 

Chociaż mam kilka rzeczy z Levisa z dużym logo, ale nie są to kolorowe ciuchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ViolentDesires napisał:

Masz na myśli ten temat, gdzie wymądrzałeś się na temat seksu, a było widać, że tak naprawdę masz o tym niewielkie pojęcie? 

To jest stwierdzenie na poziomie dziecka i poparte podobnymi argumentami, a jak będę miał ochotę przekomarzać się z dziećmi, to na pewno nie będę w tym celu zaglądał na forum BS ;) 

 

17 minut temu, ViolentDesires napisał:

Mam wrażenie, że pozujesz na forum na faceta bardziej doświadczonego z kobietami, niż naprawdę jesteś. 

Twoje wrażenie dotyczące czegokolwiek związanego ze mną nie mieści się kompletnie na liście moich zainteresowań, nawet na najdalszych pozycjach. Natomiast jeśli już przy pozowaniu na kogokolwiek jesteśmy, to ja gdy zarzucam komuś brak znajomości jakiegoś tematu posiadam na to argumenty, czego o Tobie nie można powiedzieć. Jak już Ci wskazałem, do wszystkich którzy nie zgodzili się tam z Tobą napisałaś "nie znacie się, nie macie pojęcia, nie macie doświadczenia" i to było na tyle, nawet nie byłaś w stanie tego uzasadnić. Nie można poważnie traktować tego sposobu dyskusji. 

 

Zarówno w tamtym temacie jak i w tym a także wcześniejszych czytam z Twojej strony wypowiedzi niby brzmiące mądrze, ale przemycające wszędzie tezy typu mężczyźni nie znają kobiet, a kobiety mężczyzn tak (w domyśle - bo są takie zajebiste same z siebie), mężczyźni nie potrafią się ubierać (w domyśle - a kobiety tak, co jest samo w sobie zabawne), mężczyźni są słabi w łóżku (w domyśle - kobiety są dobre, po prostu nie mogą czerpać satysfakcji przez to, że mężczyzna jest słaby i nie zaznały dobrego). 

 

W istocie Twoje wypowiedzi w tych tematach to ładniej i w bardziej zawoalowany sposób przedstawiony ten mem:

 

Różnica między facetem a kobietą - Memy.pl

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, ViolentDesires said:

Sama też mam zamiar założyć "smycz małżeńską" odpowiedniemu facetowi, oczywiście niebiednemu. :) 

Oczywiście, że bogaty ;] A powiesz mu prawdę dlaczego chcesz mu tą smycz założyć czy ściema wleci? Bo ja np. kobiecie powiem, że nie oświadczę się ze względów finansowych, będę szczery. Ty też czy wlecą kawałki o wielkiej miłości? :) Pytam z ciekawości gdyż deklarujesz, że wiesz iż małżeństwo dla faceta to chujnia. Mniemam też, że kombinować nie musisz bo jako bardzo atrakcyjna kobieta to właściwie wiesz, że gościu sam klęknie i odda naiwnie wszystko i nie będziesz musiała nawet pstryknąć palcem na to, ale może się mylę?

 

21 minutes ago, ViolentDesires said:

Nie chce mi się szukać. Druga fotka wrzucona przez @Obliteraror jest moim zdaniem dobra:

Czyli garniak lub jego pochodne. Kto tak chodzi na codzień? W lato masakra (pod względem wygody).

 

21 minutes ago, ViolentDesires said:

Ja nie cierpię metroseksualnych facetów. 

Średnio w to wierzę. Już nie raz pisałem, każda gada, że Cristiano Ronaldo blee, że tamten blee, że ten blee. Potem się pojawia i rucha co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prod1gybmx napisał:

Święte słowa. 

A z ta Panią nie ma co się wdawać w dalsza polemikę. Chyba jakaś zaginiona siostra braci Grim, albo ki diabeł. 

 

Niezła bezczelność. 

 

Wymądrzałeś się na temat seksu, nie mając o tym podstawowego, elementarnego pojęcia. Potem zarzuciłeś mi bycie prostytutką. 

 

Gdyby ktoś nie widział poziomu merytorycznego i kultury dyskusji w wykonaniu tego użytkownika: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/28297-dlaczego-czytacie-to-forum-kobiety/page/8/&tab=comments#comment-602939

 

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

Dokładnie, jakoś niewielu widuję mężczyzn przed 40. typowo zapuszczonych. Coraz mniej piwnych brzuchów, dziwnych fryzur, niedopasowanych ubrań. Mieszkam co prawda w dużym policentrycznym ośrodku metropolitarnym:Dwięc nie wiem jak jest w mniejszych miastach, acz naprawdę nie wierzę w jakąś plagę zaniedbania.

 

Ty mówisz o "dużym" zaniedbaniu, a ja mówię o takim, które jest "małe", ale bardzo rozpowszechnione. Przy czym ono wydaje się być małe, ale gdy się je poprawi, to efekty potrafią być naprawdę duże. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taboo napisał:

Kurna, chciałem dodać coś na temat przebiegu kobiet, ale wleciał już Tom Hardy w zwykłym podkoszulku i już nie wiem o co kaman ;)

Taboo, patrząc na Twój nick to faktycznie Hardy musiał mocno wejść ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, self-aware said:

to czuję, że w świecie homoseksualnym to ja bym ich wszystkich ruchał w dupska. Czasem pytam dla beki czy mają celownik namalowany na tyłku.

 

Dla mnie rurki u mężczyzny to gejostwo w ch*j. To samo na siłowniach faceci w leggi(n)sach. Potem wyciska na płaskiej, a ty patrzysz jak mu się fiut układa hehe

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.