Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma opcji by 16-17 latka miała już mniej niż 10 a nawet 15.

Dajcie se spokój z manipulacjami. Przeciętna 20latka ma już myślę koło 20 bolców przebiegu...

A co dopiero takie z wysokim smv... - szczerze nie wiem, 50 bolców w wieku 20 lat? Nie mam pojęcia.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

Nie ma opcji by 16-17 latka miała już mniej niż 10 a nawet 15.

Dajcie se spokój z manipulacjami. Przeciętna 20latka ma już myślę koło 20 bolców przebiegu...

A co dopiero takie z wysokim smv... - szczerze nie wiem, 50 bolców w wieku 20 lat? Nie mam pojęcia.

Hahaha mam 25 lat, na koncie 0... Mogłam już mieć to dawno za sobą xd niektórym internet robi krzywdę, ba mam koleżankę która z chłopakiem czekali aż do ślubu 4 lata, i dopiero mając 26, to zrobiła. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Nie ma opcji by 16-17 latka miała już mniej niż 10 a nawet 15.

Skąd taka teoria? Zdecydowana większość znanych mi 18-20 latek miała jednego partnera lub jest dziewicami. Ja sama dwóch (sporo na mój wiek, przyznaję) i mam nadzieję, że na takiej ilości 'przebieg' się skończy. Nie ze względów społeczno-moralnych, ale chęci spędzenia życia i założenia rodziny z danym facetem. Powiedziałabym, że nastolatki z większą niż 5 parterów seksualnych to margines. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, alicja95 napisał:

mam koleżankę która z chłopakiem czekali aż do ślubu 4 lata, i dopiero mając 26, to zrobiła

  • czekał
  • z nim zrobiła

 

W międzyczasie pewnie niezłe rżnięcie na boku odchodziło. Biedny facet ale cóż... beciak skoro tyle czekał.

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

Skąd taka teoria?

Z obserwacji. Z tego co mówią inni. Z internetu.

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

Zdecydowana większość znanych mi 18-20 latek miała jednego partnera lub jest dziewicami.

Ja jeżdżę Bentleyem. Ta - sorry ale wiadomo, że żadna się nie przyznaje bo wyjdzie na puszczalską. A jaka jest prawda... wie każdy...

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

Powiedziałabym, że nastolatki z większą niż 5 parterów seksualnych to margines. 

Właśnie odwrotnie... było już udowadniane. Były grupy na FB gdzie jakieś tam kobiety się chwaliły przebiegiem. Sorry 17 lat 20 typa to normalka.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Ja jeżdżę Bentleyem.

Życzę Ci, abyś kiedyś jeździł:) 

6 minut temu, Analconda napisał:

Były grupy na FB gdzie jakieś tam kobiety się chwaliły przebiegiem

Są pewne grupy młodych nastolatek, dla których bycie zaliczoną przez wielu chłopów jest potwierdzeniem atrakcyjności i wyróżnia wśród rówieśniczek. A na fb każde naciąganie prawdy przejdzie, tam bym spokojnie dziekiła liczby przez 3;) 

 

Nie znam ani jednej kobiety przed 20rż, która byłaby aż tak rozwiązła. Wiele z nas ma spore problemy z zaufaniem, kompleksy, chcą stałej relacji. Nie ma aż takiego kurewstwa jak sądzisz, naprawdę. Są rozrywkowe 15 latki i są dziewice 25 latki. Obie opcje to mocne skrajności, ale nie jest tak źle z młodzieżą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:
  • Właśnie odwrotnie... było już udowadniane. Były grupy na FB gdzie jakieś tam kobiety się chwaliły przebiegiem. Sorry 17 lat 20 typa to normalka.

Hahaha, przecież tam to wszystko było pisane dla beki... nie wiem kim trzeba być, żeby tego nie ogarniać xd

9 minut temu, Analconda napisał:
  • czekał
  • z nim zrobiła

Hahaha, tak bo robiłeś za materac xd dziewczyna była jest mega religijna, po uczelni zawsze chodziła do domu, chłopak mieszkał dom dalej. Współczuję rozumowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DuchAnalityk napisał:

Przeciętny wiek inicjacji seksualnej dla kobiety to około 16-18 lat.

Tego nikt nie wyklucza, sama miałam 18. Z najbliższych mi znajomych (tak, anegdotka) tylko ja nie jestem dziewicą. Dwie pozostałe są ze swiim pierwszym parterem seksualnym. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Analconda napisał:

Właśnie odwrotnie... było już udowadniane. Były grupy na FB gdzie jakieś tam kobiety się chwaliły przebiegiem.

Nawet na forum ktoś kiedyś to wstawił. 

 

14 minut temu, Hatmehit napisał:

Skąd taka teoria? Zdecydowana większość znanych mi 18-20 latek miała jednego partnera lub jest dziewicami.

Już w moich czasach kobiety w tym przedziale wiekowym, były już dawno po.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patton napisał:

Już w moich czasach kobiety w tym przedziale wiekowym, były już dawno po.

Zależy od charakteru. Trzymam się z bardzo spokojnymi dziewczynami o mocnych wzorcach z domu. Z całej naszej piątki jestem tą 'najbardziej rozwiązłą', a jestem ze swoim 2 parterem seksualnym, nie 20. I mam szczerą nadzieję, że na tej dwójce zostanie aż umrę i zgniję. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hatmehit napisał:

Są pewne grupy młodych nastolatek, dla których bycie zaliczoną przez wielu chłopów jest potwierdzeniem atrakcyjności i wyróżnia wśród rówieśniczek.

Jakby nie patrzeć - to standard i tak samo jest wśród mężczyzn.

Ilość bolców / zaliczonych = wartość kobiety / mężczyzny. Ewentualnie sama możliwość lub samo powodzenie.

 

9 minut temu, Hatmehit napisał:

Wiele z nas ma spore problemy z zaufaniem, kompleksy, chcą stałej relacji.

Przyzwyczajone tym, że wiadomo kto xd się zleje i pójdzie po kolejną chcą stałej relacji z betabankomatem...

 

10 minut temu, Hatmehit napisał:

Są rozrywkowe 15 latki i są dziewice 25 latki. Obie opcje to mocne skrajności, ale nie jest tak źle z młodzieżą.

Są skrajności ale jest jakaś średnia - mediana czy jakoś tak czyli to co jest najczęściej. I najczęściej to kobieta mająca 20 lat to jest już przebolcowana we wszystkie dziury i przez wszystkie kolory (oprócz żółtych xd).

 

11 minut temu, alicja95 napisał:

Hahaha, tak bo robiłeś za materac xd dziewczyna była jest mega religijna

MK właśnie mówił... że te najbardziej religijne to są już najbardziej przebolcowane i tylko takie ciche... udają.

 

10 minut temu, Maya napisał:

Proste 0x3 to i tak zawsze 0. Dziewice górą?

Dziewice - ciekawe gdzie - chyba jedynie w podstawówce xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hatmehit napisał:

Zależy od charakteru.

Kto wie.

 

14 minut temu, alicja95 napisał:

Hahaha, przecież tam to wszystko było pisane dla beki...

Nie ujmując nikomu, ale nie rób z kurtyzany logiki.

 

7 minut temu, alicja95 napisał:

Takie towarzystwo dobierałes 

Z reguły unikam takiego.

 

5 minut temu, Analconda napisał:

Dziewice - ciekawe gdzie - chyba jedynie w podstawówce xd.

W Polsce łatwiej zobaczyć ufo, niż znaleźć 18-20 letnią dziewicę.

 

7 minut temu, Analconda napisał:

te najbardziej religijne to są już najbardziej przebolcowane i tylko takie ciche... udają.

Typowa fatamorgana.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Są skrajności ale jest jakaś średnia - mediana czy jakoś tak czyli to co jest najczęściej.

I na pewno nie jest nią 10+... W takie bzdety nie uwierzę. 

11 minut temu, Analconda napisał:

I najczęściej to kobieta mająca 20 lat to jest już przebolcowana we wszystkie dziury i przez wszystkie kolory

Kurde, to jakaś niedorobiona chyba jestem:D Niedość, że 'dziury' nie wszystkie, to jeszcze kolor tylko jeden- rasizm chyba!

11 minut temu, Analconda napisał:

MK właśnie mówił...

Nie podważając autorytetu MK, ale... Każdy dużo mówi, nie zawsze prawdę. Na religijnych pannach sama się nie znam i ciężko mi o takich wydać osąd.

 

Podsumowując- są męskie kurewki z dużym przebiegiem i są damskie kurewki z dużym przebiegiem. Ilość to już kwestia subiektywna, lecz degeneracja nie jest tak wielka jak sądzisz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hatmehit napisał:

Trzymam się z bardzo spokojnymi dziewczynami o mocnych wzorcach z domu.

Z tego co zauważyłem, to jeśli te spokojne dziewczyny wyjeżdżają gdzieś dalej od rodziny/znajomych, to jakoś dziwnie zapominają o tych mocnych wzorcach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton oczywiście, takie też są. Lecz to nie typ 'cnotek niewydymek', ale chyba są kompletnie pozbawione potrzeb seksualnych. Tak mi się przynajmniej wydaje, jedna z pewnością jest aseksualna. I dobrze- o wiele prościej jej w życiu towarzyskim:) 

 

Generalnie kobietki jakie Ty i @Analconda opisujecie bardziej mi się kojarzą z jakimiś wixowymi klimatami czy bardzo radykalnie lewicowym aktywizmem, a nie zwykłymi licealistkami czy studentami. A wątpię, abyście uczęszczali na warszawkie wixapole.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zdobysław napisał:

Dziwne, bo przysiągłbym, że pisałaś, że obecny Twój partner jest Twoim trzecim partnerem w życiu, a masz... 19 lat :D

I masz rację Arch! Aktualny jest trzecim o charakterze romantycznym, a drugim seksualnym. Maksimum intymności z mym pierwszym ukochanym było przypadkowe zobaczenie mnie bez stanika:D Pierwszy chłopak nie dotknął mnie nigdzie w okolicach erotycznych. Drugi- już owszem, seks był i dzięki temu nie jestem tak nieznoszonym przez aktualnego typem cnotki przestraszonej cielesnością. Choć racja, czasem wolałabym być dla niego dziewicą, to dość romantyczne. 

 

Cokolwiek o mnie napiszesz, a chłop przeczyta, to i tak zna prawdę;) 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest to że w dzisiejszych czasach rozwiązłość jest lepiej opisana, kiedyś po prostu było trudniej o dowody, ale nie uważam i wręcz wiem z doświadczenia że nie jest aż tak strasznie jak się gdzie niegdzie opisuje.

 

@Analconda i @Patton opierają swe teorie na opowiadaniach z internetu, nie mając żadnego doświadczenia w tym, więc proszę to brać miedzy palce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Co Twoim zdaniem składa się na taką faktyczną umiejętność? Co wchodzi w skład? m.in. trzymanie ramy?

U pana: trzymanie ramy, chęć budowania rodziny, wybranie takiej partnerki, która naprawdę kręci, chęć wracania do domu mimo różnych przygód, duża wartość pana w oczach pani, umiejętne demonstrowanie tej wartości pani aby się nie znudziła, była prawie stale w emocjonalnej huśtawce, itd...

 

U pani: chęć bycia w tym domu, chęć bycia partnerką tego pana na wyłączność, zapatrzenie w pana, dobre zajmowanie się panem i jego potrzebami, podążanie za nim, nie szukanie wiecznie lepszej gałęzi, uczucie, że "gałąź, na której siedzę jest najlepsza na jaką mnie stać".

 

Tak pokrótce, w skóconym skrócie.

2 godziny temu, alicja95 napisał:

Kolejna posrana teoria,

Może posrana, może nie, ale w miarę spoko estymator statystyczny, można sobie wysnuć wnioski co do określonej pani.

 

2 godziny temu, alicja95 napisał:

a co z tymi co faktycznie miały 0,1,2.

Nic z nimi, a co ma być?

 

Mówi 0, miała może 0 może 1, może 10.

Mówi 1, miała może 1 może 3.

Mówi 2, miała może 6, może 9.

 

No zgaduj Pan.

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

Hahaha mam 25 lat, na koncie 0... Mogłam już mieć to dawno za sobą xd

No i co Cię powstrzymało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zdobysław napisał:

Chyba mnie z kimś mylisz

Racja Kolego, tęskniłam❤️

 

Ah co ja Ci udowadniać będę skoro i tak nie uwierzysz... Nie było między nami intymności, gdyż byłam młodziutka (ciut przed moimi 16 urodzinami się związaliśmy), on też, oboje bardzo baliśmy się ryzyka ciąży, ja wtedy w zasadzie nie miałam żadnego libido, a kiedy zdecydowałam się na ten krok i zdobyłam tabletki antykoncepcyjne- on już mnie zdradzał, tak mi się opłaciło czekanie na 'ten moment':D 

 

Kiedy pisałam o znikomym doświadczeniu seksualnym mój przebieg wynosił 1. Teraz mam większe, bo 2 i chcę z tym facetem być i założyć rodzinę;) Uciekłby jakbym miała 5 przed nim, a był 1.

 

Nie będę się już Panu Arch'iwi tłumaczyć, bez odbioru. Chyba że mi z innego konta odpiszesz XD

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@bassfreak

I będziesz miał tą laskę i co staniesz się szczęśliwym? :) 

Dziury w sobie drugą osobą nie wypchasz.

Całe życie sprzedawać bajery lasce by z nim chciała być?

Jak niską samo wartość względem siebie trzeba odczuwać by do takich tricków się posuwać. 

 

Bajerę mam na myśli że delikatnie próbował coś działać wtedy jak byli podpici a nie o wciskanie bajek. Odpowiadając na twoje pytanie tak w pewnym sensie bym był nic na to nie poradzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zdobysław napisał:

TY to chyba ogólnie masz taką tęskniącą naturę, może za tymi trzema zapinaczami seksualnymi też tak tęskniłaś :D

To prawda, juz taka jestem. Za zdradzającym nie tęsknię, za staruszkiem też już nie. A aktualny mi cholera wyjechał i tęsknię! Ale zawsze najbardziej za Tobą, skrycie się uwielbiamy przecież :wub: 

7 minut temu, zdobysław napisał:

w wieku 19-lat przerobiła już trzech chłopa

Dwóch, z czego jednego przerabiam. I chciałabym aż umrę i zgniję.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.