Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Personal Best napisał:

Rozumiem, że po raz kolejny robisz tu za clickbajtowego clowna. Powodzenia!

Może zamiast argumentum ad personam porozmawiasz normalnie?

 

Napisałem, że faceta który chce się wiązać z kobietą powinno interesować przy przypadkiem nie miała zbyt wielu bolców.

Co jest rzadkością nie miała bo większość miała ale się nie przyzna.

 

Wiesz niektórych to brzydzi.

Mnie np takie kobiety brzydzą - nie fizycznie tylko psychicznie - bo nawet uczciwie prawdy nie powie. Tak mam 20 lat i miałam 19 bolców. I wtedy spoko a jak kłamie, że jeden, dwa, dziewica... ta...

 

I zrozum - jak ktoś czyli beciak będzie chciał się z jakąś związać a ona mu skłamie, że miała 2 partnerów (18 pominie bo ich nie kochała tak naprawdę a poza tym to sobie wybaczyła) to taki związek się szybko rozpadnie bo pancie swędzi za przeproszeniem psiocha i pójdzie do kolejnego.

Taka brutalna prawda...

 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miraculo napisał:

Mam informację z pierwszej i drugiej ręki jeśli bardzo Cię to interesuje. Miasta do 50tyś, do 200 i wojewódzkie. Poza tym temat był już wałkowany w wielu innych wątkach włącznie ze skrinami z komunikatorów, fejsbuka. Zakładam, że na wsiach sytuacja wygląda "lepiej", ale nie łudziłbym się zbytnio. 

Człowieku nic mnie to nie obchodzi co jakiś randomowy user napisze. To było retoryczne stwierdzenie. Mam córkę w tym wieku chodzi do jednego z najlepszych ogólniaków w Warszawie. Może interesują ją chłopaki ale jako obiekt westchnień. Z jej klasy żadna nie ma chłopaka, interesują je różne rzeczy ale one nawet nie chodzą na balangi. Szczególnie ich pod tym względem nie trzeba nawet pilnować.
Oczywiście jeden z drugim osioł może tu zaraz napisać co chce,  że np. rozbiera się na kamerkach albo daje w szatni na dużej przerwie.....
Rozmawiałem kiedyś z nią o tych screenach jak dzieciaki chwaliły się ilością zaliczeń  bo dość to hulało na fb- powiedziała, a traktuję ją serio, że młodzież sobie teraz robi jaja z boomerów i że my starzy dajemy się bardzo łatwo wkręcać.
Cenię Forum za roztropność userów ale widzę że poprzez rozstrzał wiekowy często nie jest możliwe porozumienie się.

  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Może zamiast argumentum ad personam porozmawiasz normalnie?

 

Napisałem, że faceta który chce się wiązać z kobietą powinno interesować przy przypadkiem nie miała zbyt wielu bolców.

Co jest rzadkością nie miała bo większość miała ale się nie przyzna.

 

Wiesz niektórych to brzydzi.

Mnie np takie kobiety brzydzą - nie fizycznie tylko psychicznie - bo nawet uczciwie prawdy nie powie. Tak mam 20 lat i miałam 19 bolców. I wtedy spoko a jak kłamie, że jeden, dwa, dziewica... ta...

 

I zrozum - jak ktoś czyli beciak będzie chciał się z jakąś związać a ona mu skłamie, że miała 2 partnerów (18 pominie bo ich nie kochała tak naprawdę a poza tym to sobie wybaczyła) to taki związek się szybko rozpadnie bo pancie swędzi za przeproszeniem psiocha i pójdzie do kolejnego.

Taka brutalna prawda...

 

Szanuję Cię za to co robisz dla sprawy Forum  i wspierania Marka Kotońskiego, wielu z nas nie ma czasu, energii być może odwagi żeby być na tych wszystkich korytarzach sądowych ale poprzestańmy już bo chyba wszyscy wiemy, że Twoje doświadczenie życiowe jest dość mizerne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Personal Best said:

Człowieku nic mnie to nie obchodzi co jakiś randomowy user napisze. To było retoryczne stwierdzenie. Mam córkę w tym wieku chodzi do jednego z najlepszych ogólniaków w Warszawie. Może interesują ją chłopaki ale jako obiekt westchnień. Z jej klasy żadna nie ma chłopaka, interesują je różne rzeczy ale one nawet nie chodzą na balangi. Szczególnie ich pod tym względem nie trzeba nawet pilnować.
Oczywiście jeden z drugim osioł może tu zaraz napisać co chce,  że np. rozbiera się na kamerkach albo daje w szatni na dużej przerwie.....
Rozmawiałem kiedyś z nią o tych screenach jak dzieciaki chwaliły się ilością zaliczeń  bo dość to hulało na fb- powiedziała, a traktuję ją serio, że młodzież sobie teraz robi jaja z boomerów i że my starzy dajemy się bardzo łatwo wkręcać.
Cenię Forum za roztropność userów ale widzę że poprzez rozstrzał wiekowy często nie jest możliwe porozumienie się.

Retorycznie musiałeś mnie zacytować?  Po co się do mnie zwracasz w ogóle?  EOT i nie pisz do mnie. 

Edytowane przez Miraculo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Personal Best napisał:

Rozmawiałem kiedyś z nią o tych screenach jak dzieciaki chwaliły się ilością zaliczeń  bo dość to hulało na fb- powiedziała, a traktuję ją serio, że młodzież sobie teraz robi jaja z boomerów i że my starzy dajemy się bardzo łatwo wkręcać.

Tak i Ty bezkrytycznie przyjmiesz wszystko to co ona Ci powie?

 

5 minut temu, Personal Best napisał:

Człowieku nic mnie to nie obchodzi co jakiś randomowy user napisze.

Skoro nie obchodzi Cię zdanie innych to po co my mamy z Tobą dyskutować?

 

5 minut temu, Personal Best napisał:

Może interesują ją chłopaki ale jako obiekt westchnień.

Tak - może. Co ona ma 8 lat? Skoro w liceum to już bździągwa swędzi i potrzeba bolca. A... to inna niż wszystkie - wałkowane 895345 razy.

 

5 minut temu, Personal Best napisał:

Z jej klasy żadna nie ma chłopaka

Młodzi ludzie preferują ONSy raczej.

 

5 minut temu, Personal Best napisał:

Szczególnie ich pod tym względem nie trzeba nawet pilnować.

Skoro nie pilnujesz to jest Jeszce łatwiej. To nie Auschwitz gdzie nie pilnowani więźniowie nie uciekali. To inne realia.

 

1 minutę temu, Personal Best napisał:

wszyscy wiemy, że Twoje doświadczenie życiowe jest dość mizerne.

Tak ale praktycznie. A teorię mam opracowaną. 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

A chcesz się założyć, że można? I każda statystyka będzie poprawna. Bo to już tak jest, że każda statystyka jest poprawna. Szkopuł polega na takim doborze zmiennych, aby zleceniodawca był zadowolony lub żeby wyniki pasowały do z góry założonej lub oczekiwanej tezy. Dla przykładu: każdy DuchAnalityk z tego forum rozważa zakup dmuchanej lalki:PMam nadzieję, że czaisz już o co chodzi. Nie bez przyczyny kiedyś w branży było takie powiedzenie: pokaż mi kto zlecił badanie, a powiem od razu jakie są wyniki;)

 

 Nie "warjancja" tylko WARIANCJA - kwadrat odchylenia od średniej. 

 

Skąd wiadomo, że jest niewielka? Jakieś źródło/źródła? Lepszym wyznacznikiem tu moim zdaniem będzie odchylenie standardowe;)

Zwykła literówka, nie czepiaj się, "j" i "i" są blisko na klawiaturze, wszedł nie ten klawisz, który miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Personal Best napisał:

młodzież sobie teraz robi jaja z boomerów i że my starzy dajemy się bardzo łatwo wkręcać

Ciekawe kto z definicji jest starym boomerem? Odpowiedź jest zawarta w cytacie.

1337243942_by_addiago_600.jpg

 

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Egregor Zeta napisał:

 

Ciekawe kto z definicji jest starym boomerem? Odpowiedź jest zawarta w cytacie.

Boomer to moralizator narzekający na dzisiejszą młodzież mimo że sam za młodu ćpał w Jarocinie. 

Większość boomeów w USA to pokolenie Flower Power

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Tak - może. Co ona ma 8 lat? Skoro w liceum to już bździągwa swędzi i potrzeba bolca. A... to inna niż wszystkie - wałkowane 895345 razy.

W liceum chłopaka też ptak swędzi i trzeba gniazdka, takie są prawa natury, nie rozumiem podejścia. 

 

Kobite to swędzi, a chłopa to nie xD. Takie są prawa młodości chce się rżnąć i tyle czy jedna czy druga strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 22:00, cst9191 napisał:

Bo chcą wiedzieć z kim mają do czynienia. Czy dana pani nadaje się na coś więcej, czy tylko na krótką przygodę.

 

Bo przebieg akurat jest tego wyznacznikiem? To powodzenia  Amigo ?

2 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Kobite to swędzi, a chłopa to nie xD.

Nie bo chłopów to Reymont napisał ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Gdzie się nie pojawisz to siejesz psychiczne spierdolenie i sączysz swoją toksynę umysłową na innych. Próbujesz za wszelką cenę dopasować świat do swojego życia wg normika, przegrywa. Jesteś szkodnikiem. 

 

Ciekawe skąd ty się wziąłeś na forum. Dosyć szybko zaangazowaleś się w wojny hejterow, sprawy Marka. To nawet podejrzane jest. W sensie o twoją stabilność psychiczną chodzi. Wydajesz się być materiałem na oddanego żołnierza dla swojego guru. 

 

U nikogo nie widziałem tyle wrogości i uprzedzeń do kobiet co w twoich wypowiedziach. Czysty incel - mizogin. 

 

Miej honor i zbanuj się sam. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

W liceum chłopaka też ptak swędzi i trzeba gniazdka, takie są prawa natury, nie rozumiem podejścia. 

 

Kobite to swędzi, a chłopa to nie xD. Takie są prawa młodości chce się rżnąć i tyle czy jedna czy druga strona.

Ta - ale jednak... kto się umie powstrzymać a kto nie...!?

 

Większość licealistek jest już ruchana ale nie przez licealistów bo dla nich (prawie) wszyscy to zera.

 

Co oznacza tyle - że większość czyli prawie wszyscy - czyli mało kto rucha w liceum kiedy u kobiet jest odwrotnie - bo ruchanko mają na wyciągnięcie ręki.

 

6 godzin temu, RealLife napisał:

Ciekawe skąd ty się wziąłeś na forum. Dosyć szybko zaangazowaleś się w wojny hejterow, sprawy Marka. To nawet podejrzane jest.

Załóż sobie temat tu czy na arenie albo pytaj pw bo tu nie będę offtopu robił.

 

6 godzin temu, RealLife napisał:

nie widziałem tyle wrogości i uprzedzeń do kobiet co w twoich wypowiedziach

Sorry - fakty to uprzedzenia?

Wiadomo - w tym temacie każda zaprzeczy by nie wyjść na rozwiązłą.

Odpowiedz sobie na pytanie - jakbyś był kobietą 20 lat to przyznałbyś się do kilkudziesięciu bolców? Lub 30, 40 lat i prawdopodobnie powyżej 100 i do tego Murzyni? Przyznałbyś się by być skończonym w społeczeństwie?

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie. Mnie to interesuje z ciekawości. Nie postrzegam licznika jako czynnika wyrokującego o czymkolwiek. O wiele bardziej cenię wyznawane wartości i to jaki kto jest względem mnie

Godzinę temu, Analconda napisał:

Ta - ale jednak... kto się umie powstrzymać a kto nie...!?

Wśród kobiet są szlaufy. Wśród mężczyzn jest masa szlaufów które nie mogą zrealizować swej szlaufowatości. Większość z nas w wieku gimnazjalno licealnym by się dymało jak króliki. Ale zwyczajnie poza penisem nie mamy nic do zaoferowania. Nawet samochodu czy odrobiny prywatności w mieszkaniu. 

Cytat

Większość licealistek jest już ruchana ale nie przez licealistów bo dla nich (prawie) wszyscy to zera.

A jakbyłbyś licealistką to byś się nie ruchał? Albo jako licealista mając możliwość ruchania się, to byś tego nie robił? 

Cytat

Co oznacza tyle - że większość czyli prawie wszyscy - czyli mało kto rucha w liceum kiedy u kobiet jest odwrotnie - bo ruchanko mają na wyciągnięcie ręki.

A czemu tak jest? Bo jest masa chłopów którzy ciągle pierdolą o pierdoleniu i o tym co oni by nie zrobili licealistce że ona w końcu ulega pokusie. 

Cytat

sorry - fakty to uprzedzenia?

Wiadomo - w tym temacie każda zaprzeczy by nie wyjść na rozwiązłą.

Odpowiedz sobie na pytanie - jakbyś był kobietą 20 lat to przyznałbyś się do kilkudziesięciu bolców? Lub 30, 40 lat i prawdopodobnie powyżej 100 i do tego Murzyni? Przyznałbyś się by być skończonym w społeczeństwie?

Jakbym był kobietą to bym się przyznał. Z prostego powodu. By wiedzieć czy on bierze mnie jako całość, czy po prostu mam być pucharem na szafce pompującym jego ego. 

 

Pytanie o licznik jest jak pytanie o zarobki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

Większość z nas w wieku gimnazjalno licealnym by się dymało jak króliki. Ale zwyczajnie poza penisem nie mamy nic do zaoferowania. Nawet samochodu czy odrobiny prywatności w mieszkaniu. 

Dlatego mówię - większość licealistek jest już bolcowana w mieszkaniu u wiadomo kogo.

I tera co - kobiety zostają tak rozwiązłe do końca życia przez co jak ktoś chce stworzyć z nimi związek to potem trafia tu na forum bo okazał się tylko betacuckiem.

 

9 minut temu, Libertyn napisał:

A jakbyłbyś licealistką to byś się nie ruchał? Albo jako licealista mając możliwość ruchania się, to byś tego nie robił? 

Ta tylko, że:

9 minut temu, Libertyn napisał:

Jakbym był kobietą to bym się przyznał.

No właśnie byś się nie przyznał tak jak żadna tu się nie przyzna do dziesiątek bolców z tego względu, że żadna się nie przyznaje - bo większość facetów gardzi szlaufami a po za tym na logikę - kto by chciał być z tak przebolcowaną kobietą?

 

Mi tam wisi bo ja nie chce mieć z żadną nic wspólnego.

 

Ale to jest w interesie kobiet - nie przyznawanie się.

 

A zwalanie winy na jakaś pokusę... haha!

 

W drugą stronę to tak nie działa już.

 

Nie oszukujmy się - skrajna rozwiązłość kobiet to fakt.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hatmehit napisał:

Nie, nie dlatego. Po prostu większość nie ma dziesiątek bolców na koncie. 

33 minuty temu, Analconda napisał:

żadna tu się nie przyzna

No... haha! Mówiłem!

 

Wiadomo - każdy dba o swój interes i jakbym ja był kobietą to bym się także nie przyznała do rżnięcia się z "kim popadnie".

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia ewolucyjna udowodniła, że posiadanie własnego mieszkania jest istotne dla seksu, samica musi mieć gdzie chować dziecko i gdzie je urodzić, dlatego instynktownie szuka samca z własnym terytorium, dlatego facet bez mieszkania o ile nie jest chadem ma praktycznie zerowe szanse na seks.

 

Posiadanie własnego mieszkanie przez samca jest więc istotne, bo facet musi mieć gdzie ten seks uprawiać.

 

Oczywiście Oskar Deweloperski ma bogatych rodziców, którzy na dobry start w życiu kupili mu całe mieszkanie w Warszawie za duże pieniądze na strzeżonym osiedlu deweloperskim.

 

HARLEKINY SPIN-OFF - ODCINEK 1 MAJÓWKA U... - okrim - Wykop.pl

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Analconda napisał:

No... haha! Mówiłem!

Widzisz. Gdybym tak dbała o swój interes, to bym grała kompletną dziewicę co przed mężczyzną fragmentu bladej łydki nie odkryła. Otwiercie przyznałam, iż z mego grona znajomych mam przebieg największy, bo podwójny (z czego jeden samiec aktualnie aktywny i oby w przyszłości). Powiem Ci wręcz, że w moim i innych Rezerwatek interesie byłoby stwierdzenie, że młode kobiety to kurewki z przebiegiem 10+, dałoby to całkiem korzystne porównanie.

 

Jednak nie powiem tego, gdyż tak po prostu nie jest, a wydaje mi się, że znam znacznie więcej pozaekranowych młodych dość atrakcyjnych babek niż Ty. Po prostu większość ludzi jest przeciętna. Przeciętnej urody, przeciętnej inteligencji i o przeciętnego przebiegu. Oczywiście, że zdarzają się osoby bardzo rozwiązłe, lecz to zdecydowana mniejszość. Przynajmniej w moim środowisku, ale takie sobie po prostu wybrałam:) 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DuchAnalityk napisał:

Posiadanie własnego mieszkanie przez samca jest więc istotne, bo facet musi mieć gdzie ten seks uprawiać.

Sąsiad koło którego mieszkałem nie dość, że wprowadził się do kobity, to jeszcze przez 15 lat małżeństwa nie pracował, zdradzał ja na prawo i lewo, pił i tłukł swojego synka... Nie był i nie jest chadem, wysuszony koleś z temperamentem i dobrą bajerą i tyle. Gdybyś nie rył sobie głowy w koło tym szajsem, tylko robił coś w kierunku tego, żeby być ciekawszym człowiekiem, to nie jedną panienkę był wyrwał, która byłaby wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Masz wrażliwe serduszko i oburzasz się, że nie dostajesz niczego za darmo, nie da się tego policzyć i wydaje się to niesprawiedliwe.... Smutno się na to patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Sąsiad koło którego mieszkałem nie dość, że wprowadził się do kobity, to jeszcze przez 15 lat małżeństwa nie pracował, zdradzał ja na prawo i lewo, pił i tłukł swojego synka... Nie był i nie jest chadem, wysuszony koleś z temperamentem i dobrą bajerą i tyle. Gdybyś nie rył sobie głowy w koło tym szajsem, tylko robił coś w kierunku tego, żeby być ciekawszym człowiekiem, to nie jedną panienkę był wyrwał, która byłaby wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Masz wrażliwe serduszko i oburzasz się, że nie dostajesz niczego za darmo, nie da się tego policzyć i wydaje się to niesprawiedliwe.... Smutno się na to patrzy.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni to raz, a dwa ja na wszystko zapracowałem sobie sam i nigdy nie powiedziałem, że chce mieć coś za darmo. Inna sprawa twoja sytuacja to już wręcz mit internetu, teraz każdy "ma" mitycznego kolegę 2/10 z kobietą.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Analconda napisał:

Mnie np takie kobiety brzydzą - nie fizycznie tylko psychicznie - bo nawet uczciwie prawdy nie powie. Tak mam 20 lat i miałam 19

 

Tylko nie każda kłamie :) Mam 23 l i tylko jednego partnera od 18 roku życia oraz mam koleżanki w moim wieku, które są dziewicami i wcale nie brzydkie dziewczyny. Nie wiem skąd tutaj nie którzy faceci biorą te bzdurne informacje, że wszystkie kobiety są rozwiązłe. Faktycznie znam kobiety bardzo rozwiązłe z dwucyfrowym licznikiem ale nie jest to większy przekrój społeczeństwa. Rożni ludzie, różne potrzeby. Nie rozumiem też pogardy, kobieta to tylko człowiek, jak któryś się nie chcę wiązać to tego nie robi. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.