Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

 

8 minut temu, _oliv2407 napisał:

BS. Podobno to my mamy wymagania z kosmosu.

Wy nie istniejecie. Jesteście zaledwie projekcją zbolałej psyche.

 

Ty istniejesz, Hatmehit istnieje. Każda jednostka istnieje. Ale zbiory o tych samych parametrach? Gdzieżby tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Halinka napisał:

 

Ruchacze szukają jak największej cnotki, bo boją się że ona potraktuje ich tak jak oni traktują większość kobiet. I najzwyklej po użyciu wywalą do śmietnika. 

 

Jeśli jakiś pyta o liczbę partnerów - RUN.

 

Bo albo jest z tych wyżej albo odpowiedź będzie dozgonnie przegrzewać mu głowę: "tak mało? A jeśli ona zechce się wyszaleć?? " "to przez ile mam to pomnożyć chłopaki??" 

 

Jakieś dowody?

PS. Przypuszczenia, opinie i przykłady anegdotyczne to nie dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ona istnieje?! Kobieta z rybą na głowie?!

 

Kurrrrłaaaa, jadę do egpitu :D 

Hetep neb Isefet.

 

^trochę do dupki, bo bym to musiała lecieć hieroglifami, a nie mam klawiaturki odpowiedniej, zgubiłam w odmętach internetu. W każdym razie Żyj w pokoju panie chaosu. 

 

Edit- a jednak trzymaj! Sprzed chwili!

https://zapodaj.net/261ff2814a4b3.jpg.html

 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, ntech said:

Dwa razy  już trafiłem na kobiety z zaburzeniami. Z jedną mam dziecko i zmarnowałem 10 lat życia. Z drugą udało się ewakuować po roku bez strat.

Jedna NIE miała partnerów seksualnych pomimo wieku ok 30 , druga miała wielu i zdradzała ich namiętnie z kolejnymi.

Obie wariatki ze skrajnych biegunów.

A z ktora z nich masz dziecko, jesli moge zapytac? Obstawiam: z ta pierwsza.

7 hours ago, Łucja said:

 

@Colemanka

myślisz, że gdy facet ma też wysoki przebieg to się nadaje do LTR? No nie. Duża liczba partnerów seksualnych u mężczyzny też świadczy o tym, że nie potrafi stworzyć dłuższej relacji. 

Moze nie tyle nie potrafi, co nie chce z jakiegos powodu w danym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, tytuschrypus said:

A jak nie chcesz z dziwką to znaczy że jesteś słaby, niepewny siebie i masz kompleksy :D

Wiadomo :D Tylko najtwardsi kolesie Alpha (vel Alf) będą w stanie stworzyć dla takiej dom, opiekować się, czule pieścić, uwielbiać i całować :D Cała reszta jest zbyt mierna i słaba.

Ależ jestem miękką fają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Laryssa said:

@prod1gybmx ale czemu sobie dopowiadasz jakieś instagramy. Nie mam tam konta, nie mam toksycznych koleżanek. Miałam za to kiedyś męża, z którym związałam się będąc młoda i niedoświadczona, gdzie nie tylko seks był kiepski. Odeszłam, odżyłam, odkryłam radość życia i też później okazało się jak świetny jest seks, a przez tyle lat myślałam że po prostu to jest beznadziejna rzecz.

 

Laryssa opisywalas gdzies swoja historie moze? Chetnie bym przeczytala. W jakim wieku odeszlas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Rozwaliłaś mnie z tym "Arch jest wielkim bogiem" ?

 

@leto nie chciałam tworzyć zwrotu bogiem wszystkich bogów, gdyż wolałam skorzystać z oficjalnej tytulatury teologicznej, zamienniki się odnalazły :) 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

I masz ładne pismo :D 

Dziękuję bardzo Neb Isefet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, SSydney said:

Oczywiście ja już wypadam z rynku, wielki incel spuścił na mnie (haha) ducha incelizmu. 

Seks dla mnie nie istnieje.

A teraz wracam do piwnicy bo słońce świeci. 

Moge zapytac ile masz lat?

5 hours ago, zychu said:

To ciekawe, bo to samo robię z panienkami, które puszą się z powodu dyplomu z europeistyki/zarządzania/kulturoznawstwa/hotelarstwa/rachunkowości/administracji etc.

Nigdy nie slyszalam zeby ktos "sie puszczal z powodu dyplomu". Chyba, ze to jakis skrot myslowy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Hatmehit said:

Może jestem hipokrytką, nie wiem. Mój ex miał wiele kobiet w przeszłości, wizyty u prostytutek też zaliczył. Powiedział mi o tym z własnej woli, bardzo doceniłam szczerość i nie zniechęciło mnie to. Wszystko zależy. 

Zalezy od czego? Rozumiem, ze twoj facet Cie nie obrzydza, tak? (wczesniej pisalas, ze nie dziwisz sie, ze duzy przebieg obrzydza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Colemanka napisał:

Zalezy od czego? Rozumiem, ze twoj facet Cie nie obrzydza, tak?

Nie, mój facet mnie nie obrzydzał. Doceniłam to, że sam się przyznał do swych niezbyt chlubnych podbojów.  A zależy od perspektywy. Mi za bardzo nie przeszkadza wysoki męski przebieg, natomiast dla użytkowniczki, której odpowiadałam byłoby to trudne do zaakceptowania. Gusta są tutaj różne.

 

Natomiast nie dziwię się mężczyznom, których spory przebieg u kobiety może obrzydzać. Mi jest to czysto obojętne, gdyż nie gustuję romantycznie w kobietach, ale rozumiem perspektywę mężczyzn, którzy chcą z daną panią ułożyć sobie życie, założyć rodzinę. W takim wypadku wiele zaliczonych penisów nie poprawia sytuacji. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stop-sign-icon-with-hand-stock-vector-ve

 

Zastanówmy się kim może być @Colemanka. Nazwa konta pochodzi od amerykańskiego nazwiska emerytowanego już kulturysty Ronniego Colemana co potwierdza także zdjęcie dodane w avatarze. Nie oszukujmy się, jaka normalna w miarę młoda kobieta przed 30-tką utworzyłaby konto o takiej nazwie i w jakim celu? Takie konto mógł założyć jedynie mężczyzna po 30-tce, w dodatku entuzjasta kulturystyki z początku 21 wieku, który prawdopodbnie sam coś trenuje i ma IQ w przedziale 80-90. 

 

@Colemanka czekam na wyjaśnienia.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, leto said:

Mam wrażenie, że niektóre z komentujących tu pań patrzą na tą sprawę przez filtr własnych doświadczeń/sympatii/antypatii i są kompletnie głuche na to, że zarówno badania naukowe, jak i opinie ludzi, którzy mieli doświadczenie z różnymi "rodzajami kobiet" mówią to samo, mianowicie to, że (bardzo) dużo partnerów = podwyższone ryzyko.

 

Obawiam się, że może być tak jak pisze @tytuschrypus, ktoś tu robi dobrą minę do złej gry, a racjonalizacja jest w Was mocna.

 

Piszesz miedzy innymi o mnie? Halo halo ja jeszcze tutaj o sobie nic nie opowiedzialam, skad te obawy, prrrr szalony ?

''Kompletnie gluche zarowno na badania naukowe jaki i opinie ludzi, ktorzy mieli doswiadczenie z roznymi rodzajami kobiet"? A po czym wnosisz? Gdybym nie interesowala sie Waszymi opiniami, to bym nie zadawala pytan.

Jestem tu po to, zeby sie uczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem w pełni wcześniejszych komentarzy - lekko tylko coś kątem oka zwróciłem uwagę. 

 

Jeśli Panna mówi coś o złym seksie w związku, co najważniejsza długoletnim to dlaczego opiera winę tylko na mężczyźnie? Nie rozumiem - okej, każda kobieta inaczej reaguje na różne bodźce, aczkolwiek jeśli facet ma problemy (od tych najprostszych czyli zbyt wczesny wtrysk po problemy z erekcją) to wysyła się go do lekarza, ewentualnie trenuje się z nim i próbuje różnych nowych rzeczy. Wierność to nie tylko fakt, że jesteś w jednym związku i się nie puścisz. Fakt, może mój 24 letni światopogląd jest trochę utopijny, jednak uważam, że jeśli się z kimś jest i coś tworzy - to obie strony w każdym aspekcie życia muszą dołożyć starań.

 

Pamiętam jak się tutaj rejestrowałem, to panowała tendencja do "nigdy nie pytaj o przeszłość". No a ja już byłem po tym pytaniu.

 

Czy żałuję? Trochę tak, troche nie. Ze swojej perspektywy, gdzie miałem więcej partnerek seksualnych niż moja ex, mimo wszystko pojawiała się z mojej strony hipokryzja - z drugiej trochę mogłem coś z tego wyciągnąć. 

 

Bo puszczenie się dlatego, że jej były ją zdradził było po prostu słabe. Fakt, że później mu "wybaczyla" i dalej się spotykała jeszcze gorszy. Później ciąża z nim, którą poroniła ze względu na problemy hormonalne (zajść może tylko w "planowaną" ciąże z tego tytułu, bo musi coś tam przyjmować, nie wnikałem) kiedy na przemian miała boya FWB, który się później zakochał. Ogólnie te historie zmieniły mój światopogląd, obudziły obrzydzenie. 

 

Dlaczego? Dla mnie przygodne numery na raz były przygodnymi numerami na raz. Nie miały podłoża historii, emocji - w zasadzie każda była mniej więcej taka sama: "poznana na imprezie Panna, której imienia nad ranem nie pamiętałem". Nie było w tym nic złożonego. W końcu pękłem po jakimś czasie i powiedziałem jej, że nic do niej nie mam, nawet szacunku i będzie lepiej jeśli urwiemy kontakt. 

 

Zapaliła mi się lampka, że jest mściwą manipulantką, szczutą i egoistką, która myśli o sobie i swoich korzyściach (wnioski nie z tego powyżej a głębszych historii). 

 

Z jednej strony żałuję, że się dowiedziałem a z drugiej nie, dlaczego? Jak to ujęła, każdy z nas ma prawo do prywatności i własnych mrocznych historii i liczy się jak będzie Ciebie szanowac. Z drugiej strony jeśli całą przeszłość kogoś w jakiś sposób nie szanowała, to ciężko liczyć żeby akurat z Tobą było inaczej. Pozdrawiam ciepło wszystkie poukładane Panie :)

Edytowane przez Zgredek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.