Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

Luz @Colemanka. Szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam, czy to było (również) do Ciebie, hahaha.

7 minut temu, Zgredek napisał:

Jeśli Panna mówi coś o złym seksie w związku, co najważniejsza długoletnim to dlaczego opiera winę tylko na mężczyźnie?

Ha! Wreszcie ktoś to napisał. Lajki mi się skończyły. Bardzo trafna obserwacja.

 

To trochę tak jakby ktoś chodził dzień w dzień do tego samego baru z chińszczyzną, a po roku tego zaniechał i rozpowiadał wszem i wobec, jaki to jest poszkodowany przez tego chińczyka-kucharza.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka Pewnie masz na myśli, że leży jak kłoda. Możemy przerobić wszystkie pozycje kamasutry i co to zmienia? Co to ma wspólnego z samą naturą aktu seksualnego? Realizacja swoich preferencji seksualnych też nie ma z tym nic wspólnego. Moja partnerka może wyjść z inicjatywą, ale jest to tylko doza wszechobecnej aktywności w związku.

 

Technicznie rzecz biorąc: kobieta czeka aż przyjdzie samiec i ją zapłodni. Potem czeka aż urodzi dziecko. Potem czeka na alimenty, zasiłki, zasoby samca, zwał jak zwał. Potem chowa dziecko (o aktywność!) i ewentualnie wychowuje. 

 

Oczywiście możemy mówić o charakterach i o kobietach wysoce aktywnych, zawodowo, bądź sportowo. Nie zmienia to jednak natury kobiecości i męskości. Zresztą, aktywność kobieca w tej samej dziedzinie jest ułamkiem aktywności męskiej. Kobiety w świecie biznesu, lub polityki, to ułamek aktywności, którą generują mężczyźni. Wystarczy porównać tenis, albo piłkę nożną kobiet i mężczyzn, by zrozumieć gdzie leży różnica.

Edytowane przez orkest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, alicja95 said:

No nie wierzę, zalogowałam się tu od bardzo dawna bo znów ten sam chory temat, nie wierzycie w przebiegi... Jak dziewczyna miała 0 lub 1 partnera i na sex trzeba by było czekać np 3,5,6 miesięcy to byście już 10 innych przelecieli w tym czasie, bo sex ma być max na 3 spotkaniu, a tu jakieś teorie o przebiegach. Jak chcecie mieć dziewczynę o małym przebiegu jak chcecie sexu od razu? Ja jako dziewica byłam i jestem przez wielu krytykowana. Ale oczywiście jak ktoś się nie pruje od razu to manipuluje. Widzę podwojne standardy tylko u kobiet są złe. 

 

 

Tez o tym myslalam. Z jednej strony nagonka, ze jak na trzeciej randce nie da, to wypad, a z drugiej jak ma na koncie paru, to juz za duzy przebieg do zwiazku ? Jaki z tego wniosek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alicja95 napisał:
3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

pytamy o przebieg bo jesteśmy słabi i obawiamy się dużego ale chcemy mieć tylko kobiety z dużymi przebiegami. 

Zapytałbym, czy widzicie w tym sprzeczność, no ale chyba nie, więc nie ma sensu pytać ;) 

Nie no. chcecie z małym... ale ile jest tu wypowiedzi że jak na 3,4 spotkaniu nie ma seksu, to pyk szukać następnej bo ta manipuluje i pewnie pruje się z chadem na boku. A to że ktoś chce z małym to akurat nie ma nic wspólnego z jakąś słabością. 

Słuchaj, ale jak dziewczyna powie, że alfa-ruchacza nie chce to...- ona również boi się alfa-ruchacza, konkretnie tego, że go nie zmanipuluje mocą owej zakazanej groty (bo on już wie, z czym to się je)

Także, te tłumaczenia o "lękach i obawach" - nie stosują tylko kobiety.

Generalnie niby obie płcie "chcą dużych przebiegów" :D 

 

Mnie tylko zastanawia skąd brać tyle dziewic, kiedy już na trzeciej randce się rozdziewicza :D 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej dziwi mnie to co dzieje się ostatnio na forum.

 

Tym razem mamy ośmiostronicową, na tę chwilę, dyskusję z moim zdaniem trollem. Gadamy z laską, która ma za nic zasady panujące tu na forum i arbitralnie sobie stwierdziła, że nie będzie ich stosować "bo tak". Także to typowa Polka, której zasady się nie tyczą, ale inni oczywiście mają się do nich stosować, jak w przypadku skreślania gości robiących błąd ortograficzny. Racjonalizacja oraz podwójne standardy jak zwykle w normie.

 

Odpowiadamy również pani, która jak to zwyczajne panie mają w pakiecie, nie potrafi czytać ze zrozumieniem lub sobie coś zwyczajnie wymyśla. Otóż chyba czytamy inne forum, ponieważ odkąd je czytam, nie zauważyłem aby w co drugim, męskim wątku pojawiał się temat przebiegu jakiejś kobiety czy może bardziej generalnie kobiet. Temat owszem przewija się od czasu do czasu, ale nie jest to na bank co drugi wątek. Zapewne najczęściej temat przebiegu pojawia się w dziale o motoryzacji, lecz nie jest to przebieg kobiety tylko samochodu co może mieć wpływ na jego stan. Jeśli weźmiemy pod uwagę tematy z zakresu polityki czy ekonomii, to tam temat przebiegu kobiet pewnie pojawia się częściej niż w tematach o doświadczeniach ze związków;)

 

Ustosunkowując się nomen omen jednak do zadanego w temacie pytania, to odpowiedzi znajdują się już w tematach poświęconych przegiegowi, doświadczeniu czy przeszłości partnerek lub też partnerów w innych wątkach, a sam fakt, że jeszcze raz zadaje się tego typu pytanie, tworzy dodatkowy temat dowodzi tylko, że ten troll nie czyta ze zrozumieniem, ma problem z zapamiętaniem lub przyswojeniem przeczytanej treści lub też ma na celu wzniecenie gównoburzy. Proponowałbym przejrzeć raz jeszcze forum i owe tematy i czytać aż zatrybi.

 

Szanujmy się:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wielokropek napisał:

Mnie tylko zastanawia skąd brać tyle dziewic, kiedy już na trzeciej randce się rozdziewicza :D 

Do większości dziewic jest trudny dostęp - często są introwertyczne, nie lubią imprez i nie wychodzą za dużo z domu :P Mówię to opierając się o obserwację moich znajomych - jakoś ponad połowa z nich to 19-20 letnie dziewice. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wielokropek napisał:

Słuchaj, ale jak dziewczyna powie, że alfa-ruchacza nie chce to

Ona zawsze chce :D 

21 minut temu, Wielokropek napisał:

boi się alfa-ruchacza, konkretnie tego, że go nie zmanipuluje mocą owej zakazanej groty (bo on już wie, z czym to się je)

A może ona jest inna niż wszystkie i zobaczy, że źle jadł całe życie?

22 minuty temu, Wielokropek napisał:

Mnie tylko zastanawia skąd brać tyle dziewic, kiedy już na trzeciej randce się rozdziewicza :D 

Zostają jeszcze mentalne dziewice, ponoć ich liczba jest nieskończona niczym piasek na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:
32 minuty temu, Wielokropek napisał:

Słuchaj, ale jak dziewczyna powie, że alfa-ruchacza nie chce to

Ona zawsze chce :D 

No tak, zapomniałam :D 

Ruchacz marzeniem każdej kobiety :D 

 

Zasadniczo, to jakże bezsprzeczne stwierdzenie zamyka sprawę :D 

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zostają jeszcze mentalne dziewice, ponoć ich liczba jest nieskończona niczym piasek na niebie.

Ale tytuł mentalnej dziewicy mają jedynie te które mają rzeczywisty przebieg, prawda? Jak to jest z tymi kryteriami?

To dyskredytuje dziewice fizyczne :P 

 

@melody Ja to wiem :) 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wielokropek napisał:

No tak, zapomniałam :D 

Ruchacz marzeniem każdej kobiety :D 

No a nie? bad boy, chad, szczęka i....murzyn!

2 minuty temu, Wielokropek napisał:

Zasadniczo, to jakże bezsprzeczne stwierdzenie zamyka sprawę :D 

 

Widzisz w końcu doszliśmy do jakiś wniosków.

2 minuty temu, Wielokropek napisał:
10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zostają jeszcze mentalne dziewice, ponoć ich liczba jest nieskończona niczym piasek na niebie.

Ale tytuł mentalnej dziewicy mają jedynie te które mają rzeczywisty przebieg, prawda? Jak to jest z tymi kryteriami?

To dyskredytuje dziewice fizyczne :P 

Dziewica mentalna, fizyczna, psychiczna, eteryczna, astralna obojętnie ważne by dziewica :D 

Jednak najważniejsza jest dziewica mentalna, bo ona jest samoodnawiająca się (wieczna dziewica)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, melody napisał:

Do większości dziewic jest trudny dostęp - często są introwertyczne, nie lubią imprez i nie wychodzą za dużo z domu

To co zrobić, należy chodzić po domach i się pytać czy tu mieszka może dziewica?

Jakieś rady Panie?

1 minutę temu, melody napisał:

tylko pannę z przebiegiem stosownym do wieku :)

24 letnia kobieta, jaki powinna mieć przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka gdzieś w jakimś temacie pisałam, odeszłam w okolicy 30tki. Ciężko opisać w skrócie, poza tym nie o tym temat ? ale ogólnie teraz jestem szczęśliwa, wtedy tylko tak mi się wydawało, sądziłam że to normalne że nie ma się już tej nastoletniej radości życia. A tu się okazuje że będąc dobrze po 30 można mieć skrzydła jak za dzieciaka ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To co zrobić, należy chodzić po domach i się pytać czy tu mieszka może dziewica?

Jakieś rady Panie?

Generalnie to ciężka sprawa, co prawda już się nie kwalifikuję, lecz jeszcze niedawno byłam tą opisaną przez @melody dziewicą introwertyczką, co nigdy na imprezie nie była, a jej życie to w większości nauka, osobiste zainteresowania oraz spacerki, więc no. Choć dziś nie zgadza się ta niewinna dziewica, pozostałe dziwnym trafem się ostały. 

 

Gdzie takie spotkać? Może internet? Niekoniecznie portale randkowe (choć też), ale jakieś grupki na zamierzchłym facebook'u, pojawiamy się też czasem na wydarzeniach kulturalnych. W przedziale 19-23 to i tereny uniwersyteckie, przemykamy w cieniu budynków, aby tylko jak najszybciej wrócić po ostatnim nieobowiązkowym wykładzie do miejsca zamieszkania, biblioteki, punktu ksero lub sklepu z jedzonkiem. Niektóre lubią muzea, inne lubią kawiarnie. A ogólnie to nie wiem. Mnie można spotkać w lesie. Lub moim domu. Ale no jednak lepiej w lesie. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit

A więc studentki, teraz wiem przynajmniej, jak taka osoba wygląda - czekam becky :D 

 

A co powiedzieć "bolało jak spadłaś z nieba"? czy "akurat (Po stalkowaniu jej) tędy przechodziłem i zauważyłem Ciebie i, że masz fajne buty i rękawiczki może chcesz pójść na burgera z wołowiną 100%?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To co zrobić, należy chodzić po domach i się pytać czy tu mieszka może dziewica?

Jakieś rady Panie?

Poznawaj jak najwięcej kobiet (nie na aplikacjach randkowych!) i grzecznie pytaj. Czy miała facetów, czy czeka z seksem do ślubu, czy ma doświadczenie. Można zapytać o wszystko, tylko trzeba najpierw trochę posłodzić i zachować klasę.

Choć zawsze mogę się mylić, bo choć jestem dziewicą, to cholernie perwersyjną. Ja bym się jako facet nie pitoliła jakbym polowała na dziewicę, tylko trochę pobajerowała i kawa na ławę. Jakby jej się nie spodobało i by uciekła - to dla mnie rokowałoby to na to, że na seks trzeba by było czekać latami. Jakby odpowiedziała to fajnie, to dobrze rokuje :)

31 minut temu, SzatanKrieger napisał:

24 letnia kobieta, jaki powinna mieć przebieg?

To najcięższe pytanie jakie w życiu dostałam. Myślę, że 1-3 jest ok. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger od podstaw- taką to prawdopodobie przerazi bycie zaczepioną. I będzie unikać kontaktu zwrokowego. I spieszyć, bo żelazka nie wyłączyła. I ogólnie to pa, miłego dnia hahah.

 

Ale jak tak o tym pomyślę, to zwolennicy Becky mają doprawdy ciężkie zadanie, tak poza światem wirtualnym. Może grupa znajomych? To chyba najprostsza opcja. Ale też Becky niekoniecznie będzie chciała być swatana, raczej nie pojawi się na domówce. Nie mam kurde pojęcia jak podrywać takie jak ja, tylko, że z aktualną błoną dziewiczą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.