Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?


Colemanka

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, ViolentDesires said:

Weź pod uwagę to, że kobiety się malują i bardziej o siebie dbają. Zobacz w sieci zdjęcia celebrytek z makijażem i bez. Zwyczajne kobiety bez makijażu też wyglądają gorzej. Za to przeciętny facet jest niezadbany i wygląda dużo gorzej, niż mógłby wyglądać. 

Uważam, że dzisiaj mężczyźni są bardzo zadbani. Rzadko kiedy widzę kogoś niezadbanego (pomijam sebixów, oni mają swój styl).

 

Co do kobiet to zgoda, bez makijażu niektóre wyglądają dużo gorzej.

 

Natomiast to dalej nie zmienia faktu, że od kobiet bardzo rzadko słyszę, że ktoś jest przystojny a tak jak mówię, zadbanych mężczyzn jest dzisiaj dużo, niektórzy poświęcają wiele czasu na ogarnianie fryzurek i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, self-aware said:

Jak Ty się musisz "narobić" żeby mieć seks taki, jaki lubisz (odnośnie posta powyżej)?

‘Narobić się’ żeby znaleźć osobę, która zaoferuje mi seks na warunkach, jakie mnie interesują lub w innym ujęciu: spełni moje potrzeby.

 

 

Btw zanim się zalogowałam to podczytywałam twój watek o predyspozycjach. Potem z regulaminu dowiedziałam się, ze nie mogę się tam wpisać wiec odpuściłam. Teraz jest okazja.

 

 

Przede wszystkim zgadzam się z Toba z 3k za wiele nie odłożysz. Jeśli jednak masz w miarę ustabilizowany styl życia, to jest taki próg po przekroczeniu którego zauważa się znaczący, satysfakcjonujący skok w możliwościach oszczędzania. U mnie on nastąpił w przeszłosci po przeskoczeniu z 4k na 5k. Wiec z braku innego rozwiązania można zwyczajnie piąć się powolutku tysiak po tysiaku w górę ale najłatwiej nie w tej samej firmie tylko zmieniając.

 

 

I teraz przejdę do twoich predyspozycji. Nawet nie wiesz a jedna masz niezaprzeczalna: jesteś ekstrawertykiem. Tak, tak, to jest twoja naturalna predyspozycja, której nie doceniasz. I teraz co z nią robisz. Ano szukasz lepszej pracy w tym co już robisz. Wiem nie kreci Cię to aż tak, jesteś przeciętny, standard. Nie przejmuj się tym na ten moment.

 

 

Co to znaczy ‘szukasz w pracy’ w praktyce? Ano przeczesujesz neta pod względem ofert pracy (teraz ciężej, wiem wiec odczekaj najwyżej aż to gównowirus się uciszy), dopieszczasz CV, podkoloryzujesz je z lekka, aplikujesz na te oferty odpowiadające twojemu poziomowi wiedzy/doświadczeniu a najlepiej na te trochę wyżej, chodzisz na rozmowy kwalifikujące, przygotowujesz się do nich i teraz BUM używając swojej ekstrawertyczności czarujesz pracodawcę pewnością siebie ale w sposób uroczy, dostępny, oczekiwany (jak kobietę). Po prostu po części ściemniasz.

 

 

Lapiesz robotę i uczysz się od współpracownika/ów. Najlepiej do korpo na początku. Tam musza Cię wszystkiego nauczyć, takie maja prikazy. Nawet nie będą wiedzieli, ze po części uczą Cię czegoś, czego wcześniej nie wiedziałeś. Pamiętaj ekstrawertyzm nie polega na tym, ze wszystko dookoła o sobie mówisz, gęba Ci się nie zamyka, tylko używasz jej do swoich celów, gdzie trzeba milczysz, gdzie trzeba się rozgadujesz, ważysz, dawkujesz.

 

 

Szybko się w miarę uczysz nowych rzeczy? Jeśli tak to ten plan jest dobry, szybko złapiesz co Ci tam pokażą, czego nie kumasz w domu ćwiczysz.

 

 

Tak samo z angielskim. Nie uczysz się w domu żeby potem dostać po roku nauki prace, tylko najpierw dostajesz prace, znowu dzięki odpowiedniej strategii i ekstrawertyczności, a potem uczysz się języka w pracy. Inaczej niż pisałeś w wątku, ze 2 godziny dziennie, tylko teraz uczysz się w pracy po 8 godzin dziennie, rozumiesz?

 

 

Po zastosowaniu tego o czym mówię wychodzi, ze być może nie robisz tego, co kochasz ale umówmy się i tak nie wiesz co to by miało być ale wciąż się uczysz z ta różnicą ze jeszcze Ci za to płacą, bo robisz to w robocie.

 

 

Tak to widzę.

Edytowane przez Colemanka
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, self-aware napisał:

Uważam, że dzisiaj mężczyźni są bardzo zadbani. Rzadko kiedy widzę kogoś niezadbanego (pomijam sebixów, oni mają swój styl).

 

Litości, nie. :)

 

1 minutę temu, self-aware napisał:

zadbanych mężczyzn jest dzisiaj dużo, niektórzy poświęcają wiele czasu na ogarnianie fryzurek i tak dalej.

 

To że poświęcają, nie oznacza, że robią to dobrze. Często faceci poświęcający uwagę wyglądowi ubierają się tak, że wypadają jak lalusie lub hipsterzy. Albo chłopaczyna się wystroił na weekend, ale po ubiorze i minie widać, że jest chłopaczyną, który wystroił się na weekend. :)

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Colemanka napisał:

ja niczego NIE wymagam

Wymagasz, wymagasz.

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Trzeba się starać o uzyskanie dostępu do seksu dobrej jakości, a nie o wątpliwej jakości pseudo nagrody w postaci wystawienia dupy.

Wymagasz...

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Ja tylko rozwijam myśl prof. Starowicza jak wzbudzić pożądanie u kobiet na poziomie bardziej nieświadomym przez polaryzacje (czyli jak rozumiem na poziomie chad’owym). A nie na poziomie świadomej chłodnej damskiej kalkulacji co się babie lepiej opłaca.

To jest jak najbardziej prawdziwe i masz rację w tej kwestii. Pełna zgoda.

 

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Na przykładzie cech które podałeś. Jaka polaryzacja ‘męskie – kobiece’ występuje w odpowiedzialności, pracowitości, zaradności, majątku, statusie, oparciu emocjonalnym i finansowym?

 

- mężczyzna jest męski gdy jest odpowiedzialny versus kobieta jest kobieca gdy jest nieodpowiedzialna (?)

- mężczyzna jest męski gdy jest pracowity versus kobieta jest kobieta gdy jest leniwa (?)

 

- mężczyzna jest męski gdy ma majątek versus kobieta jest kobieca gdy majątku nie posiada (?)

 Reasumując: jeżeli jesteś odpowiedzialny, pracowity, majętny i empatyczny to nie wzbudzasz w kobiecie pożądania tylko co najwyżej kalkulacje z wynikiem ‘kandydat pozytywnie zakwalifikowany na stanowisko wola roboczego’ ?

Rozpatrujesz to wszystko tylko na jednej płaszczyźnie - seksualności, i jeżeli tak, to masz rację, ale to nie jest całe życie człowieka, tylko jedna z wielu potrzeb. Polaryzacja: dla kobiety przeżywanie jej seksualności to zazwyczaj szczyt ambicji, stąd ta konsternacja.

 

Tak, moglibyśmy to podciągnąć pod polaryzację. Większość kobiet jest nieodpowiedzialna i leniwa i ile kobiet SAMODZIELNIE zapracowała na swój majątek?

 

Jednak wcześniej zacytowałaś gotowy przepis jak stać się 'prawdziwym' mężczyzną. Seksualność to tylko pierwiastek życia mężczyzny (polaryzacja: kobieta bardziej przeżywa swoją seksualność). By to zrozumieć możesz obejrzeć poniższy dokument.

 

W końcu, tak, jeżeli mówisz tylko o seksualności, to masz rację.

 

---

Reporter: " Do you think women understand what it is like being a man"

Nora:" not at all, no clue"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, orkest said:

Rozpatrujesz to wszystko tylko na jednej płaszczyźnie - seksualności, i jeżeli tak, to masz rację, ale to nie jest całe życie człowieka, tylko jedna z wielu potrzeb. Polaryzacja: dla kobiety przeżywanie jej seksualności to zazwyczaj szczyt ambicji, stąd ta konsternacja.

 

Tak, moglibyśmy to podciągnąć pod polaryzację. Większość kobiet jest nieodpowiedzialna i leniwa i ile kobiet SAMODZIELNIE zapracowała na swój majątek?

 

Jednak wcześniej zacytowałaś gotowy przepis jak stać się 'prawdziwym' mężczyzną. Seksualność to tylko pierwiastek życia mężczyzny (polaryzacja: kobieta bardziej przeżywa swoją seksualność). By to zrozumieć możesz obejrzeć poniższy dokument.

Krucze masz racje. Za bardzo zafiksowałam się na tym, co mnie najbardziej teraz gniecie, co świadczy tylko o tym, ze za każdym razem gdy człowiek otwiera usta, to opisuje właściwie siebie.

Po prostu inne dziedziny życia mam ogarnięte, kasa jest. Chyba kwarantanna mi nie służy. Chce do domu (utknęłam poza Polska).

 

Zaraz look’ne na filmik, dzięki.

"

Polaryzacja: dla kobiety przeżywanie jej seksualności to zazwyczaj szczyt ambicji, stąd ta konsternacja." - rozwiniesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Colemanka napisał:

Polaryzacja: dla kobiety przeżywanie jej seksualności to zazwyczaj szczyt ambicji, stąd ta konsternacja."

Cytat: "U młodej kobiety wrażliwość seksualna jest stosunkowo słaba, zaczyna wzrastać dopiero ok. 20-23 roku życia i osiąga swój szczyt około 40 roku, aby słabnąć w następnych latach. U mężczyzn szczyt pobudliwości przypada około 21 roku życia a już w wieku 40 lat zaczyna się stopniowo zmniejszać. Widać więc wyraźnie, że w okresie kiedy mężczyzna pragnie intensywnego współżycia z racji swojej pobudliwości kobieta dopiero rozbudza się w tej sferze życia. Gdy zaś mężczyzna zaczyna tracić już swoje siły witalne kobieta dopiero osiąga największe zadowolenie ze współżycia seksualnego".

 

Seksualność kobiety rozwija się powoli i stanowi ważną sferę życia przez długi okres czasu. Oczywiście, że kobieta może mieć ambicje w innych dziedzinach i może zostać lekarzem, adwokatem, albo sędzią. 

 

 

Edytowane przez orkest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ViolentDesires napisał:

To że poświęcają, nie oznacza, że robią to dobrze. Często faceci poświęcający uwagę wyglądowi ubierają się tak, że wypadają jak lalusie lub hipsterzy. Albo chłopaczyna się wystroił na weekend, ale po ubiorze i minie widać, że jest chłopaczyną, który wystroił się na weekend. :)

Oj prawda z tym ubiorem.
Ze mną znajomi (i partner) uwielbiają chodzić na zakupy, bo jak wybiorę coś to rzeczywiście ich atrakcyjność w oczach kobiet podskakuje:P.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Colemanka said:

‘Narobić się’ żeby znaleźć osobę, która zaoferuje mi seks na warunkach, jakie mnie interesują lub w innym ujęciu: spełni moje potrzeby.

No tak... chłop myśli jak mieć seks w ogóle, baba jak mieć taki, żeby było fajnie.

 

Co do tematu o predyspozycjach to jak chcesz się odnieść do jakiegoś męskiego to zakładasz tutaj w dziale dla kobiet coś w stylu "dotyczy: nazwa tematu". No ale skoro już tu napisałaś to odpowiem. Zwiększenie zarobków z 3k do 5k to nie jest hop siup. A przynajmniej nie dla mnie, nie widzę możliwości żeby zrobić to jakoś szybko. Chyba, że wyjazdem za granicę. Co do bycia ekstrawertykiem to oczywiście jestem tego świadomy i na rozmowach to wykorzystuję, trzymam odpowiedni humor, gadkę i tak dalej. Natomiast, aby dostać się do dobrej firmy nie wystarczy być przekonywującym, trzeba mieć twarde skille. I wtedy jest tak jak piszesz, mogę się uczyć w pracy przy dobrych w temacie współpracownikach. Wtedy sytuacja wygląda inaczej bo uczysz się rzeczywiście dużo i można co jakiś czas zmienić pracodawcę lub liczyć na podwyżki. Obecnie jestem w miejscu, gdzie niestety nie nauczę się zbyt wiele, ale posada jest póki co pewna, więc się jej trzymam bo finansowo bywało już bardzo źle i bałbym się teraz cokolwiek zmienić.

 

Co do angielskiego to dostanie się do pracy gdzie rozmawia się tylko w tym języku (a zatem można ćwiczyć przez 8h dziennie w pracy), wymaga w IT naprawdę dobrego poziomu.

 

@ViolentDesires - Przecież jak laski ubierają chłopaków to prawie zawsze tak, że wyglądają jak cipeczki. Wszystko odpicowane, ciałko wydepilowane, fryzurka ideolo.

 

W ogóle Ty chyba jesteś bardzo atrakcyjną kobietą to po prostu logiczne, że Tobie mało kto się podoba. Seksów miałaś pewnie pełno z najlepszymi to jasne, że poziom niżej to już dla Ciebie lipa. Ja mówię o przeciętnych kobietach, które twierdzą, że mało jest przystojniaków. To pewnie przez te portale randkowe im odwaliło. Usłyszały 1000 razy, że są przepiękne i zaraz im podskoczyły wymagania.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Colemanka napisał:
4 godziny temu, self-aware napisał:

Jak Ty się musisz "narobić" żeby mieć seks taki, jaki lubisz (odnośnie posta powyżej)?

‘Narobić się’ żeby znaleźć osobę, która zaoferuje mi seks na warunkach, jakie mnie interesują lub w innym ujęciu: spełni moje potrzeby.

Ale przecież w przypadku kobiet to nie chodzi o seks na ich warunkach xd. Coś, co możesz sobie ogarnąć w ciągu tygodnia, po kilku próbach, raczej nie ma dużej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ViolentDesires napisał:

My obgadujemy naszych facetów i wymieniamy opinie, podchodząc do tego praktycznie.

Nigdy nie zrozumiem jak można być w związku i jednocześnie obgadywać tą osobę w towarzystywie obcych ludzi. 

 

3 godziny temu, self-aware napisał:

Uważam, że dzisiaj mężczyźni są bardzo zadbani. Rzadko kiedy widzę kogoś niezadbanego (pomijam sebixów, oni mają swój styl).

Również rzadko widuję niezadbanych mężczyzn na ulicach. Pewnie kwestia miejsca zamieszkania. W mniejszych miastach pewnie wyglada to nieco inaczej.

 

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

 

To że poświęcają, nie oznacza, że robią to dobrze. Często faceci poświęcający uwagę wyglądowi ubierają się tak, że wypadają jak lalusie lub hipsterzy. Albo chłopaczyna się wystroił na weekend, ale po ubiorze i minie widać, że jest chłopaczyną, który wystroił się na weekend. :)

Mężczyzna nie musi dbać szczególnie o wygląd, aby podobać się topowym kobietom 10/10. Liczy się przede wszystkim wzrost, budowa ciała i męska energia. To co taki mężczyzna ma na sobie nie ma żadnego znaczenia, oczywiście w granicach rozsądku. Przesadne dbanie o siebie może natomiast przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

 

Pizda style 1:

1525-moda-meska.jpg

 

Pizda style 2:

magnificient-men-fashion-ideas-to-look-e

 

Pizda style 3:

Men-Fashion-Vogue.jpg

 

Pizda style 4:

Outfit-men-style.jpg

 

Pizda style 5:

5-jpg.jpeg

 

 

Real man style:

main-qimg-fa06f124c8679e739bd713ae275edc

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, leto napisał:

Podpaski też chodzą z Tobą kupować? :D (sorry, nie mogłem się powstrzymać)

Niestety nie :( Z własnych obserwacji mogę zdradzić, że największy problem jaki mężczyźni mają na zakupach jest z rozmiarem. Więc jakby przyszło nam kupować podpaski, to aż włos mi się na głowie jeży jaki rozmiar by mi zaproponowali.
No ale jakby jakiś trafił. O kurka. To musiałby być ten jedyny:wub:.

Edytowane przez melody
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, self-aware napisał:

@ViolentDesires - Przecież jak laski ubierają chłopaków to prawie zawsze tak, że wyglądają jak cipeczki. Wszystko odpicowane, ciałko wydepilowane, fryzurka ideolo.

 

Masz rację, ale co ma z tego wynikać? 

 

Tak, wiele kobiet doradza facetom w taki sposób, aby ci ubierali się na "lalusi". To są oczywiście złe porady. To jest podobna kategoria, jak mówienie facetom, że powodzenie u kobiet zapewnia ciekawa osobowość i zainteresowania. Bez powiedzenia im o tym, że bardziej liczy się wygląd, pieniądze i dobry seks. 

 

Ja Ci napisałam jasno, że robienie z siebie lalusia lub hipstera to niewłaściwa droga. Nie odpowiadam za zachowanie innych kobiet. 

 

Godzinę temu, self-aware napisał:

W ogóle Ty chyba jesteś bardzo atrakcyjną kobietą to po prostu logiczne, że Tobie mało kto się podoba. Seksów miałaś pewnie pełno z najlepszymi to jasne, że poziom niżej to już dla Ciebie lipa.

 

Jestem bardzo atrakcyjna i przyzwyczajona do wysokich standardów, ale to nie znaczy, że nie widzę błędów zwyczajnych facetów. Prędzej jest odwrotnie i widzę je przez to wyraźniej. 

 

Godzinę temu, self-aware napisał:

Ja mówię o przeciętnych kobietach, które twierdzą, że mało jest przystojniaków. To pewnie przez te portale randkowe im odwaliło. Usłyszały 1000 razy, że są przepiękne i zaraz im podskoczyły wymagania.

 

Litości, wiele przeciętnych kobiet jest w związkach z przeciętnymi facetami, a Ty szukasz dziury w całym. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Chadeusz napisał:

Nigdy nie zrozumiem jak można być w związku i jednocześnie obgadywać tą osobę w towarzystywie obcych ludzi. 

 

Jeżeli Ci to przeszkadza, to polecam celibat i trzymanie się z dala od kobiet. 

 

Cytat

Również rzadko widuję niezadbanych mężczyzn na ulicach. Pewnie kwestia miejsca zamieszkania. W mniejszych miastach pewnie wyglada to nieco inaczej.

 

Ja mieszkam w dużym mieście i widzę to cały czas. 

 

Cytat

Przesadne dbanie o siebie może natomiast przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

 

Masz rację co do przykładów "przesadnego dbania o siebie". Natomiast przykład, jaki podałeś jako "real man style" jest błędny, on wygląda obrzydliwie. 

 

 

Edytowane przez ViolentDesires
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NoName napisał:

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz pizdowatość. Jak dla mnie klasa. Sam się tak lubię ubrać jak jest odpowiednia okazja ku temu. 

Co kto lubi ? dla mnie koleś wygląda nieco lalusiowato, ale z tego co wiem część Pań lubi taki typ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chadeusz napisał:

Real man style:

main-qimg-fa06f124c8679e739bd713ae275edc

 


W takim wdzianku można na ryby jechać co najwyżej.

To, co podałeś jako pizda style to są fajne, normalne stylizacje (chociaż samemu chodzę ubrany inaczej). Może ta kurtka skórzana tak średnio pasuje.. ale stylizacja #1 i #2 na dobrze zbudowanym facecie wygląda GENIALNIE. Ja akurat ćwiczę już parę lat, siłownia i sztuki walki, i idąc przez miasto w takim właśnie ubraniu zgarnąłem tyle uśmiechów i badawczych spojrzeń co wręcz nigdy w życiu. Właśnie dzięki takiemu ubiorowi, który przełożył się na mój najlepszy wygląd jaki mogłem prezentować, zostałem zaczepiony z dużą bezpośredniością przez dziewczynę, która jest 8+ co najmniej. Żeby było śmieszniej, kiedy wywiązała się między nami rozmowa, nigdy nie widziałem aż tak speszonej dziewczyny, która aż się jąkała i miała problem z mówieniem bardziej złożonych zdań. Dopiero wprowadzenie przeze mnie większej delikatności i poczucia humoru ją rozruszało.

Więc nie, to nie są "pizda style" (poza #4, bo to wygląda odrobinę śmiesznie, w mojej opinii).

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego mężczyźni interesują się przebiegiem kobiety?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.