Skocz do zawartości

Wojna małżeńska i męska konsekwencja


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

No tak, tylko odpowiedz zatem na pytanie czy w ogóle wolno czegokolwiek oczekiwać od kobiet?

No ba. Oczekiwać wypełniania zobowiązań można od każdego. Inna sprawa, czy ten ktoś zechce ich dotrzymywać. 

1 godzinę temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Bo mam wrażenie, że ten autyzm i znudzenie szanownych pań wynika właśnie z ogólnej życiowej indolencji.

Zgadzam się, ale są również inne czynniki. Ogólne społeczne przyzwolenie na brak odpowiedzialności jest jednym z nich. 

1 godzinę temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Chwała tym, którzy mają aktywne i ambitne partnerki.

To zależy, czego oczekujesz. Ambicja i aktywność może objawiać się nie w tych w dziedzinach, w których mógłbyś chcieć. Np. jeśli kobieta wbrew tobie chce być jak najlepszą matką i poświęca temu swoje wysiłki, to jest ambitna i aktywna, czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twoją historie @Shit test odbiłem rozwodem można dojść do wniosku, że związałeś się z osobą niekompatybilną wględem siebie.

Zignorowałeś czerwone lampki i dałeś sobie wejść na głowę.

Wszedłeś w małżeństwo bez świadomości jak to wygląda od kuchni, jak wielu innych braci.

 

Najważniejsze, że teraz to widzisz i możesz świadomie kierować resztą swojego życia wyciągając wnioski z dotychczasowych doświadczeń.

Dołożyłeś również cegiełke do uświadamiania młodszych braci, może nie popełnią Twoich błędów.

 

Daj znać jak wygląda sytuacja, pozew rozwodowy i alimenty już dostałeś?

 

Trzymaj się, jeszcze będziesz szczęśliwy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.05.2020 o 09:52, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Dom wybranki poprawny, matka nosi spodnie, tato i brat pantofel.

Dla ciebie to normalne??

W tym momencie powinna była zapalić się tobie czerwona lampka ostrzegawcza.

Naprawdę myślałeś, że z takiego domu kobieta będzie inna niż jej matka?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Update :)

Wiecie co tak sobie poczytuję to nasze forum i wielu, wielu z nas po związku szuka kolejnych wrażeń z płcią przeciwną. Sam też tkwiłem w takim stanie, żeby z marszu coś zahaczyć i poczuć się lepiej. Nic bardziej mylnego i zdrożnego. Przede wszystkim przepracowałem siebie. Czuję się znacznie lepiej, jestem miły dla ludzi, śmieje się z byle powodu, oczywiście sport cały czas na tapecie, ale dbam również o obecność. Na każdym kroku dosłownie łapie się na tym jak mózg z automatu posługuje się schematami i staram się na bieżąco to kasować z głowy. Przebudzenie przyszło samo ot tak któregoś wieczora, nagle wszystkie sprawy wydały się łatwe i zrozumiałe. Zdecydowanie cisza w tym pomaga.

 

Nie kolejny samochód, nie jakieś zbytki łaski tylko praca nad sobą i rozwój duchowy, dla mnie to jest kierunek i światło na przyszłość. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że człowiek do takiego wniosku dochodzi przy czterdziestce i jak spojrzy wstecz to ile trudu włożył w tzw szarpanki z życiem to kwituje to teraz tylko uśmiechem z politowania dla samego siebie :D

 

 

Edytowane przez Shit test odbiłem rozwodem
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.