Skocz do zawartości

Szybki lodzik w aucie ? co sadzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Załozyłem temat związany z opcją szybkiego lodzika u panienek do 25 lat ogłaszają się za 100-150 zł. Nie było by w tym nic dziwnego ,ale zastanawia mnie czy to nie śmierdzi jakąś wyjebką. Niby zna miejscówki (w moim mieście) podaje adres gdzie podjechać, ale mam wrażenie że to jakaś grubsza mina. Jak sądzicie warto iść w takie coś czy lepiej do divy na relaksie? Mieliście jakieś hujowe akcje z plenerem i obcą panną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Niko89 zmienił(a) tytuł na Szybki lodzik w aucie ? co sadzicie

Nie miałem takich akcji z kobieta na usługi i lodzikiem w plenerze. Bardziej wygodniej i komfortowo za taka stawkę można się wybrać do divy do mieszkania. Akcje z szybkim lodzikiem miałem ze swoją dziewczyna w szatni na basenie :D

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tez bym z tego skorzystał a wogole panowie jak już jesteśmy w temacie korzystacie z div mam 30 lat już od roku brak partnerki stałej ruchalem od tego

czasu może ze 3 razy bo to wiadomo trzeba się starać itp nie chce mi się ? a tak poszedlby zrobiła loda i tyle . I jak to wyglada pod względem bezpieczeństwa bo szczerze bałbym się ruchac prostytutkę te hivy itp

ale

lodzik w gumie chyba bezpieczny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Szczerze mówiąc wolę lodzik w plenerze u młodej cichej od wizyty u divy... U mnie w okolicy roksy to same miny więc pozostają wyprawy plenerowe.

Zazwyczaj to konkretne dziewczyny dlatego nie ma co się dziwić że chcą załatwić sprawę szybko.

Umawiasz się, odbierasz z miejsca spotkań i udajecie się w ustronne miejsce, gacie w dół i niech dziewucha zarobi na wypłatę.

 

Edytowane przez Daniello332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Daniello332 napisał:

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Szczerze mówiąc wolę lodzik w plenerze u młodej cichej od wizyty u divy... U mnie w okolicy roksy to same miny więc pozostają wyprawy plenerowe.

Zazwyczaj to konkretne dziewczyny dlatego nie ma co się dziwić że chcą załatwić sprawę szybko.

Umawiasz się, odbierasz z miejsca spotkań i udajecie się w ustronne miejsce, gacie w dół i niech dziewucha zarobi na wypłatę.

 

No tak ale gdzie to szukać na roksie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datezone/Erodate tam się ogłaszają, chyba że ktoś zna inny portal. Ten pierwszy nie wymaga płatności i raczej tam znajdowałem dziewuchy, tylko ostrzegam że sporo profili jest fałszywych. Dlatego zalecam filtrować po tych że zdjęciami i tagach "szukam sponsora". Niektóre w opisach udzielają informacji co i za ile jednak to nie reguła.

Tylko pamiętajcie o gumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Daniello332 said:

Szczerze mówiąc wolę lodzik w plenerze u młodej cichej od wizyty u divy...

[...]

Zazwyczaj to konkretne dziewczyny dlatego nie ma co się dziwić że chcą załatwić sprawę szybko.

Umawiasz się, odbierasz z miejsca spotkań i udajecie się w ustronne miejsce, gacie w dół i niech dziewucha zarobi na wypłatę.

 

Owszem.

I odpierdziela im z cenami.

150-200 za loda?

Ja mam numerek za 100 i daję zwyczajowo 20 ekstra, bo to dziwka ładna, miła, uśmiechnięta, bez oporów.

50 to ciut za mało, przynajmniej w stolicy, moja granica to 60-70 i ani złotówki więcej.

 

powerade:

Bałbym się ruchać cichodajkę.

Dizwki przynajmniej wiedzą czym to grozi i nie dadzą bez gumy za 50 pln więcej.

Co robiła cichodajka - nie wiesz.

 

Ogólnie i tu i tu trzeba myśleć i uważać jak diabli.

To nie zabawa w piaskownicy choć i tam można w dziób dostać.

 

Co do pozniejszego twojego posta:

Cichodajki, jak sama nazwa wskazuje, na Roksie się nie ogłoszą.

Cały cyrk to je znaleźć.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, JoeBlue napisał:

Cichodajki, jak sama nazwa wskazuje, na Roksie się nie ogłoszą.

Cały cyrk to je znaleźć.

Otóż to. Znaleźć młodą, ładną cichodajkę z prawdziwego zdarzenia, czyli taką, która nie obrabia interesów hurtowo, to sztuka. Sam nie wiem, gdzie takiej szukać. Na Datezone zdarzają się Roksanki, tylko z wyższą stawką, bo udają ciche, radzę sprawdzać po numerze telefonu. Ogólnie dużo tam patologii wszelakiej i często profesjonalna, sprawdzona diva, to lepszy wybór.

Edytowane przez NoName
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zrobi?

Jeśli jesteś politykiem albo menadżerem wysokiego szczebla to co innego.

Wtedy jest o co walczyć więc wszystkie chwyty dozwolone.

Bo to raz polityka nakryto z panienką?

Tylko prezydent bodajże Filipin, gdy mu powiedziano, że opublikują jego kompromitujące zdjęcia powiedział, żeby owszem, jak najbardziej.

Niech inni zobaczą co potrafi.

Ale Filipiny to inna cywilizacja, tam prezydent RADZI, żeby obywatel sam zastrzelił kogoś co się go czepia a nie zawracał d* policji.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.