Skocz do zawartości

Ojciec Elliotta Hulse-a na scenie (ENG)


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem wczoraj na bardzo fajny występ. Elliotta Hulse-a pewnie część kojarzy.

Kim jest, jaki jest, nie jest jakąś specjalną tajemnicą, bo gość generalnie dużo i od dawna gada, ale czasem mnie zastanawiało,

jak to się stało, że jest jaki jest i jak to się zaczęło. Ale jak się patrzy na jego ojca, to moim zdaniem ma się wrażenie, że

jednak bardzo dużo od niego przejął wzorców i się nauczył.. pozytywnych wzorców.. chociaż, też pewnie duże znaczenia mają predyspozycje..

I tak sobie pomyślałem, że wiele kobiet biadoli, że "gdzie Ci prawdziwi mężczyźni", ale chuj tam z kobietami.

Gdzie są Ci mężczyźni dla małych i nastoletnich chłopaków.. o to jest pytanie..

 

Gość dużo gada o miłości w rodzinie i jak to całe "inne" gówno jest tak na prawdę bez znaczenia i nic nie warte..

Mówi dość prostym i emocjonalnym językiem. Też wydaje mi się, że jeśli Elliott w dużej mierze wyszedł na ludzi, dzięki

swojemu ojcu, to ten film pokazuje to w fajny sposób, jak jednak ważna i tak na prawdę kluczowa jest relacja ojca z synem.

Niby się o tym ostatnio coś mówi i wspomina, ale mało jest namacalnych przykładów, a myślę, że ten jest całkiem fajny..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.