Skocz do zawartości

Zahamowane Libido ?


Manuel123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Wiem że były podobne tematy ale ciężko mi coś wyszukać do mojej sprawy a Sprawa jest dość dziwna wg mnie . Mam 26 lat mieszkam z dziewczyną 3 lata nigdy nie było problemu wcześniej z sexem . Na początku Kwietnia doznałem kontuzji nadgarstka lewego i mam go w gipsie i moje życie głównie opiera się na siedzeniu w domu i ogrodzie  ( L4 z pracy ). W sumie ten gips nie przeszkadza mi w niczym no ale .. od tego momentu straciłem totalny pociąg do sexu z którym wcześniej nie było problemu . Raz się kochaliśmy na początku kontuzji a pózniej dostałem jakąś niemoc ewentualnie jak jest ochota to trzeba ,,napracować " się aby uzyskać Wzwód . Miał ktoś podobnie ? Proszę o jakieś porady bo mam tak pierwszy raz i nie wiem co myśleć o tym . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złamaną rękę, z początku miałem taki problem jak Ty. U mnie spowodowane było to niemożnością ustawienia partnerki tak jak chcę i ograniczneniem ulubionych pozycji - pech sprawił, że nie mogłem się podpierać rękoma. Nie czułem się też tak dominująco i głowa odpłaciła. Było to raz, później jazda jak trzeba :D 

Kilka miesięcy temu miałem blok, bo podczas zakładania prezerwatywy opdał. Blokada na 3 stosunki. Wziąłem 1 tabletkę 25 mg sidenafilum, wszystko zaczęło grać. 3 pozostałe z paczki out do kosza. Jedna przeszła, ale gdybym miał brać częściej popadłbym znów w "odrętwienie" bo zakodowałbym, że fajnie jest TYLKO z pigułą. 

 

1. Jedna piguła 25 mg 

2. Z ręką w gipsie biegam, lekarz pozwolił, więc też możesz, podbije Ci testo

3. Partnerka widzi "słabość", bo rączka nie taka i kontroluje Twoje libido odpowiednimi zachowaniami z jej strony (podchodzi pod teorię spiskową, ale może to być prawda!).

PS: Ustosunkowanie się do słów @Libertyn :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Zahamowane Libido ?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.