Skocz do zawartości

Gwiazda


Psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz mnie przepraszać, ja nie żądam, nic tylko apeluję o pewien poziom, by później nie wykorzystano takich ostrych słów przeciwko nam. We własnym interesie doradzam - lepszy image forum, więcej wszyscy z tego zyskamy w razie kłopotów. Wszyscy powinniśmy pracować, by było to miejsce przede wszystkim skuteczne dla nas. Jeśli wyrazisz takie życzenie, mogę zmienić w Twoim poście brzydkie słowa na "Pani" albo "Dama", przecież będzie wiadomo o co chodzi  :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osób, które gardzą jej urodą i twierdzą że wygonili by ją z łóżka, to chciałbym zobaczyć jak wyglądają laski które bzykacie oraz jak sami wyglądacie.  ;)

 

Dla mnie "DAMA" jest zupełnie przeciętna !!!!! - całkiem przecietna. Moze to po prostu kwestia gustu !!!!

@ von.hayek

Zapewniam cie, że miałem w łózku ładniejsze i młodsze od niej, mimo że nie wygladam jak Antonio Banderas - lecz uroku mi nie brakuje :blink: .

I nie były to panie do towarzystwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile się laska ceni, nie oznacza, że tyle jest warta. A że jest przebuzowana? Krzyż jej na drogę. Miękka fryta się zawsze znajdzie ku pocieszeniu serc niewieścich. A ona będzie pływać w "możliwościach wyboru", nie dostrzegając (nigdy), że do wyboru, czym będzie rysowała, ma tylko dwa ołówki. Bo reszta "ołówków" z ma ją w... tzn. ma lepszy wybór. Włącznie z byciem samym, niż z wariatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osób, które gardzą jej urodą i twierdzą że wygonili by ją z łóżka, to chciałbym zobaczyć jak wyglądają laski które bzykacie oraz jak sami wyglądacie.  ;)

lalka dobrze zrobiona także nie ma co narzekać, nie pogardziłbym, a że pierdzieli smuty to standard tego gatunku  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że troszkę się działo w internetach pod moją nieobecność.

 

1 Szacunek dla pani za jasne postawienie sprawy

2 Szacunek za jasne wyrażenie swoich oczekiwań

 

I tu się kończą pozytywy. Przyczyna tego jest tylko jedna mianowicie taka iż pani ta ma bardzo duże wymagania, natomiast nie zdaje sobie sprawy z tego iż osoby o opisanej pozycji mają bardzo duże wymagania co do swoich partnerów.

 

Czuję się w obowiązku wypowiedzieć, gdyż spełniam wymagania tej pani i to z nawiązką , zapewne jeszcze kilku panów na forum się znajdzie.

 

Zacytuje samego siebie z tematu porozmawiajmy o ideałach.

 

 

Wygląd:

 

1. wysportowana ale nie nadmiernie umięśniona

2. 160-170 wzrost

3. twarz minimum 7/10 (wyżej = lepiej oczywiście ;) )

4. kolor włosów preferowane brunetki i rude (włosy naturalne nienawidzę farbowanych kasków)

5. zadbane zęby, dłonie (nie mam tu na myśli kolorowych tipsów pod, którymi znajduje się tona brudu ;) bo to z zadbaniem nie ma nic wspólnego) i stopy

6. biust średni

7. preferowany przedział wiekowy 22 - 28

8. makijaż delikatny, tona tapety jest declasse

 

Cech personalne/ charakter/ wykształcenie/ status społeczny itp:

 

1. posiadanie jakiejkolwiek pasji (innej niż ciuchy, kosmetyki, torebki i tym podobne kobiece gówno)

2. posiadanie wyższego wykształcenia (coś solidnego nauki ścisłe lub przyrodnicze) nie żadna kosmetologia lub inne pseudo współczesne wymysły

3. pracowitość

4. minimum 2 języki obce w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie (fajnie jak jest więcej niż 2)

5. nie wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się pojęcia (tzw. brak babskiego syndromu najmądrzejszej) niestety drogie samice zazwyczaj wychodzi z tego żenada

6. dobry status materialny (własne lokum, auto, brak kredytów, dobra praca lub własna działalność z rozsądnym przychodem) - własne zarobione a nie "tatuś dał"

7. zdolność do przekazywania informacji w zwięzły rzeczowy sposób z wyłożeniem najważniejszych szczegółów - TO JEST U WAS JAK SZUKANIE JEDNOROŻCA każdy słyszał nikt nie widział :D

8. brak skłonności do obżarstwa i generalnie panowanie nad zachciankami

9. nie paląca, brak poważniejszych nałogów (alkohol dopuszczalny z umiarem)

10. potrafiąca zachować się w towarzystwie

11. rozumiejąca że rozdzielność majątkowa i testy dna to podstawa udanego małżeństwa

12. musi lubić zwierzęta

 

Pragnę nadmienić iż powyższa lista , w punktach 1 -12 nie jest niczym czego nie wymagam od samego siebie.

 

 

Skille:

 

1. w łóżku bez zahamowań

2. perfekcyjny lodzik

3. dobra w tańcu

 

 

Moje wrażenia co do pani:

 

Pani jest już w wieku schyłkowym jeśli chodzi o atrakcyjność, teraz z każdym rokiem będzie gorzej.

 

Twarz mocno przeciętna, nic pociągającego, kiepskie proporcje.

 

Nadmierny makijaż, no ale cóż w tym wieku już trzeba maskować pewne sprawy.

 

Brak wyczucia, nie wie że w naturalnym kolorze było by jej lepiej.

 

Usta - kolor szminki typowy dla przedstawicielek pewnego zawodu przybyłych zza wschodniej granicy.

 

Głos - zero seksapilu, przeciętna żabka, przeciętnie kumające.

 

"Mężczyzna ma być męski , a kobieta kobieca" - tyle że ta pani jest mało kobieca

 

Gdyby pani zawitała kiedykolwiek na to forum, mam następujące uwagi. Wymaga bardzo wiele oferując ze swej strony tyle ile przeciętna 20-25 latka w RP, więc można mieć łatwo nowszy model.

Starsi faceci z odpowiednim statusem zawodowym i materialnym nie będą nią zainteresowani z kilku powodów:

 

1 sama ma mało do zaoferowania

2 jest roszczeniowa a to zraża (można mieć wysokie wymagania jeśli samemu reprezentuje się odpowiedni poziom, w przeciwnym razie jest się tylko roszczeniową księżniczką)

3 wartość opisanych panów z czasem będzie rosnąć, a jej maleć

 

I najważniejsze więc użyję pogrubionej czcionki:

 

Pozycja społeczna i majątek to przywilej, na który trzeba ciężko zapracować, a przywileje mają to do siebie że dzieli je się z równymi sobie.

 

Powyższe zdanie wyczerpuje temat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma sie wypowiadać inaczej jak ma wbite do dzbana ze jest wyjatkowa?%-)no ja to jestem gosc to co innego%-)


tak po za tym.o czym my wogóle mówimy jezeli praktycznie kazda baba bez tapety traci swoje walory estetyczne.mało jest kobiet które nie musza sie malowac.poprawiac brwi i rzęs+oczy.mało której wystarczy tylko szmina na usta%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba odpowiedź na filmik gwiazdy

 

 

pokazałeś idealnie jakie wymagania ma "przeciętny facet" żyjący w matrixie, żeby dana kobieta była atrakcyjna i z którą mógłby się związać (duże cyce i zgrabne ciało)

 

@red pokazał jakie wymagania ma "świadomy facet" który nie żyje już w matrixie,  oczywiście jego są zawyżone ( z racji wysokiej pozycji materialnej), ale mniej więcej o to chodzi

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jak ma sie wypowiadać inaczej jak ma wbite do dzbana ze jest wyjatkowa?%-)no ja to jestem gosc to co innego%-)

 

 

Pika Ty jesteś gość! :) 

Ale faktycznie zobacz, jak w tym kraju wychowuje się dziewczynki? W totalnym bezkrytyźmie, wmawiając od dziecka, że są piękne, mądre, wspaniałe i zasługują tylko na Księcia z Bajki. I później, w wieku lat 30 paru taka "Pani" wysuwa żądania, rości sobie jakieś wydumane racje. Drażni mnie ta "Pani", bo boli mnie to, że i tak wśród facetów znajdzie się błędny rycerz, który będzie chciał zaspokoić żądania tej księżniczki. Przez to (my faceci) wyceniamy drogo rzecz, która faktycznie jest o wiele tańsza i niewiele warta, a często gówno warta.

To się nazywa "bańką spekulacyjną". :)   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika Ty jesteś gość! :)

Ale faktycznie zobacz, jak w tym kraju wychowuje się dziewczynki? W totalnym bezkrytyźmie, wmawiając od dziecka, że są piękne, mądre, wspaniałe i zasługują tylko na Księcia z Bajki. I później, w wieku lat 30 paru taka "Pani" wysuwa żądania, rości sobie jakieś wydumane racje. Drażni mnie ta "Pani", bo boli mnie to, że i tak wśród facetów znajdzie się błędny rycerz, który będzie chciał zaspokoić żądania tej księżniczki. Przez to (my faceci) wyceniamy drogo rzecz, która faktycznie jest o wiele tańsza i niewiele warta, a często gówno warta.

To się nazywa "bańką spekulacyjną". :)   

No ja bym to zmienił ale co ja moge%-)jak za wysokie progi lale maja w głowie gdy mnie widza.no ale mam Pania Pikaczowa%-)

Zauwazcie ze wiekszosc lal lata za facetami którzy maja je w dupie.wielokrotnie opisywałem ten mechanizm(przykład ten.ona ma wymagania.opisuje je.no a taki koles ma ja w dupie nie dlatego ze mu nie pasuje tylko ze moze miec na peczki takie jak ona i lepsze)w druga mańke zeby było zabawniej gdy baba trafia na ksiecia z bajki to nie podejmuje rekawic bo...za wysokie progi to raz a dwa ze to ona chce trzymac lejce a w takim układzie no lala władzy za dużej to niema bo w jej łbie facet jest bardziej wartosciowy niz ona

WŁADZA SEX PIENIADZE

a tak ogólnie to...

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś idealnie jakie wymagania ma "przeciętny facet" żyjący w matrixie, żeby dana kobieta była atrakcyjna i z którą mógłby się związać (duże cyce i zgrabne ciało)

 

@red pokazał jakie wymagania ma "świadomy facet" który nie żyje już w matrixie,  oczywiście jego są zawyżone ( z racji wysokiej pozycji materialnej), ale mniej więcej o to chodzi

 

 

A ja uważam, że Red nie pokazał " wymagań zawyżonych (z racji wysokiej pozycji materialnej).

 

On pokazał WŁAŚCIWE wymagania wobec kobiety.

 

To tylko My z powodu programowania przez Matrix uważamy, że są zawyżone z racji nie posiadania takiej pozycji materialnej jak Red. Kwestia ta siedzi wyłącznie w naszej głowie i postrzeganiu świata wokół nas.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arox - każdy z nas ma tu swija rację i niech tak zostanie.

 

Jasli chodzi o RED'a to jego wymagania są Jego prawem !!!!.

Niemniej uważam ze sa zbyt zawyżone ( sorry Red ) i znajduje sie dokładnie w takiej samej "pułapce" w jakiej jest nasza "piekna" głowna bohaterka.

 

"PUŁAPKA "  - już wyjasniam, to właśnie zbyt wysokie wymagania!!!!!!  (wikipedia Sledg'a :P )

 

U Red'a ma to zapewnie zwiazek z tym że obraca się w wśród ludzi bogatych, a nasza bohaterka bardzo chciałaby sie tam dostać.

To moja subiektywna opinia - ale tak to widzę.

 

Czy dla Red'a i naszej "pieknej" damy są jakies szanse na znalezienie odpowiedniej osoby ????? (warunek RED chcę znaleźć :P )

(One more time, sorry Red - ale tu widzę podobieństwo)

 

Otóz fizyka i matematyka tego typu sytacje jak najbardziej przewiduję.

I tu sie kłania Fizyka i jeden z moich ulubionych stanów czyli Entropia - stan nieuporządkowany !!!!

Entropia okresla w pewien sposób prawdopodobięństwo zaistnienia pewnych czynników jednocześnie w układzie zamkniętym. :P ( np. wszechswiat)

Otóz jak pięknie wypowiedział sie na jej temat pewien wybitny fizyk - nazwisko celowo pomijam, bo walę ze łba i moge przekręcić ;) :

 

" Czy możliwe jest aby po przejsciu huraganu przez złomowisko samochodów, oczekiwać pojawienia sie nowych kilku cadillaców :D .

 Ależ oczywiście, że można - tylko jakie jest tego prawdopodobieństwo" ( Entropia maleje). !!!!!!! :D  

 

Mając to na uwadzę, łatwiej wygrac w TOTTO 17 razy z rzędu :D .

 

P.S. Dla mnie wystarczy na chwilę obecną, abym się przy lali czuł dobrze i aby było mi miło - nie mam specjalnie wygórowanych wymagań.

       Oczywistą oczywistościa jest, że przy naszej bohaterce by to było nie mozliwe :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Red nie pokazał " wymagań zawyżonych (z racji wysokiej pozycji materialnej).

 

On pokazał WŁAŚCIWE wymagania wobec kobiety.

 

To tylko My z powodu programowania przez Matrix uważamy, że są zawyżone z racji nie posiadania takiej pozycji materialnej jak Red. Kwestia ta siedzi wyłącznie w naszej głowie i postrzeganiu świata wokół nas.

 

Powiem Ci, że ja wybierałem jedną z lepszych które były wtedy dla mnie dostępne i też po części chuj z tego.

Spełniała część warunków które sobie określiłem inne były w trakcie realizacji lub planowane na niedaleką przyszłość, ale po ślubie się trochę popierdoliło, w znacznej mierze przez depresję poporodową.

Więc nawet gdy kandydatka spełnia oczekiwania na bieżącą chwilę to nie ma żadnych gwarancji że się nie zmieni na gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja wybierałem jedną z lepszych które były wtedy dla mnie dostępne i też po części chuj z tego.

Spełniała część warunków które sobie określiłem inne były w trakcie realizacji lub planowane na niedaleką przyszłość, ale po ślubie się trochę popierdoliło, w znacznej mierze przez depresję poporodową.

Więc nawet gdy kandydatka spełnia oczekiwania na bieżącą chwilę to nie ma żadnych gwarancji że się nie zmieni na gorsze

 

BJ :D

Gwarancję to można dostać na toster :D

Ja mam przedłuzoną np. na TV set :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.