Skocz do zawartości

Czy włosy pod pachami są do czegokolwiek potrzebne?


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie niewarto ich golić. Jedna kobieta będzie je lubiła a inna nie, więc bez sensu sobie tym zajmować głowę. Mnie one nie przeszkadzają i wszelkie gadanie o higienie do mnie nie przemawia - wystarczy się myć i człowiek będzie czysty.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie golę, chociaż czasami trochę skracam jak jak gorąco, bo wtedy się pocę jak świniak. Ale na klacie, nogach i tak dalej jestem owłosiony i za cholerę nie ogolę. Wydepilowane ciała mężczyzn wyglądają dla mnie zbyt lalusiowo.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię i przycinam maszynką na zero. Efekt wizualny lepszy, poza tym komfort i higiena.

Robię to dla siebie bo tak czuję się dobrze i nie zmieniłbym tego gdyby jakaś kobieta powiedziałaby, że jednak woli bober pod pachami.

 

Edytowane przez nihilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie golę, czasami tylko skracam. Żadnej to nie przeszkadzało. Bez włosów skóra pod pachą szybciej u mnie się poci i skleja. Obecność włosów i regularne mycie pozwalają zachować odpowiedni poziom higieny.

 

Gruczoły umiejscowione w skórze produkującej włosy są odpowiedzialne za produkcję feromonów, a włosy zatrzymują te lotne substancje i wzmacniają ich stężenie. Dzięki temu, nasz „feromonowy” zapach jest silniejszy i bardziej przyciąga płeć przeciwną, my zaś czujemy się atrakcyjniej i bardziej pociągająco.

Włosy w pewnym momencie przestają rosnąć, nie ma więc możliwości, że będą kiedyś za długie.

https://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/cialo/wlosy-pod-pachami-czyli-w-gaszczu-watpliwosci-jak-je-zapuszczac-pieleg-aa-Jx6r-cU2Q-MThY.html

 

Wniosek? Beciaki golą a chady zapuszczają. ?

Edytowane przez ufo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się ze zdaniem kobiet, które się brzydzą chaszczami pod pachami, albo że to męskie, albo, że golenie jest nie męskie..

Więc to może być taka dyskusja jak z tym czy brunetki są ładniejsze od blondynek ;)

 

Osobiście gole z przyczyn higienicznych. Kiedyś w liceum po jakichś treningach jakoś tak mi się zaśmierdziały, że

nie mogłem się tego zapachu pozbyć. Od tamtego czasu gole. Mam maszynkę do włosów, gole na zero, zajmuje

to może z 15 sekund.. Początkowo, też miałem opory, że to "pedalskie", ale to taka wygoda, że teraz sobie nie wyobrażam nie golić.

Teraz drażni mnie, jak urosną powyżej pół centymetra..

 

Poza tym, przynajmniej, mi się tak wydaje, że goląc włochy pod pachami, dajesz. nie wprost kobiecie do zrozumienia, że

o siebie dbasz, bo pomyślałeś o tak banalnej rzeczy. Czy to lubi czy nie, to inna bajka, ale ty pokazujesz, że higiena dla Ciebie jest

ważna, a jest moim zdaniem pozytywny sygnał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zgolone pachy. Włosy sprawiają, że jeszcze bardziej śmierdzi spod pach niż, gdy jest tam gładziutko. Poza tym ,,odór" (nie udawajmy, że jest to feromon, bo to po prostu jest smród i żadnej kobiety nim nie przyciągniesz) utrzymuje się bardziej na włosach pod pachami niż tylko na skórze, dlatego trzeba więcej czasu poświęcić na ich mycie. Kolejnym problemem jest antyperspirant, który z powodu włosów nie spełni swojej roli ponieważ nie dojdzie do właściwego miejsca. Dochodzą jeszcze kwestie wizualne, owłosione pachy wyglądają okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak idą legendy w świat.

A ja założę się, że jeśli ktoś ma plamy potu latem pod pachami to znaczy, że wygolił tam włosy.

Sprawdźcie sami.

Ci co golą mogą sprawdzić na sobie.

Takie małe włoski a robią wentylację.

Jeśli ktoś jeszcze jest za usuwaniem zarostu - niech też wygoli włoski między pośladkami, później opowie jak było.

 

Mycie to inny temat, zapach danej osoby jeszcze inny.

Nawiasem mówiąc ten temat chyba już był.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, m4t said:

W co drugim temacie co kobiety o tym myślą, jak się im przypodobać. Żyjecie dla siebie czy dla innych? 

Bardzo niewielu żyje dla siebie, większość jeśli już to się tak stara, ale natura i tak pcha ich do tego, aby działać pod kobiety. Nie wnikam czy to w sumie złe czy nie, płeć przeciwna to często spory motywator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.