Jump to content

Recommended Posts

Tak, kiedyś słuchałem jak miałem około 17 lat, pewno głównie przez wpływ otoczenia ale się słuchało, przy okazji mi przypomniałeś o nightwish, czy within tempation, co prawda nie trance ale też słuchałem :D Różnych rzeczy w ogóle wtedy słuchałem.

Kojarzę oczywiście Tiesto czy Van Burena, z pamięci to znam "Zocalo" i jeszcze mi coś chodzi po głowie ale mam na końcu języka.

• Like 2

Trance słucham od 15 lat, natomiast przez lata dużo sie zmieniło w tym gatunku i osobiście najlepiej preferuje okres 2004-2007. Najlepsze utwory z tamtego czasu można posłuchać w a state of trance i gdjb. Polecam też liczne składanki z tego okresu. 

Posted (edited)

Westbam zawsze i wszędzie ❤️ Już się bałem, że fani techno na wymarciu :D

To z takich nowszych :D Doooobrze tłucze

Edited by prod1gybmx
  • Confused 1

Ja. Ottaviani, Sean Tyas, Aly&Fila, Temple One, Ferry Corsten, Above&Beyond, Bobina, Paul Miller, John O'Callaghan. 

Tak jak inni na forum, uważam że lata 2004-2007 były zdecydowanie najlepsze. 

5 godzin temu, Mironal napisał:

Czołem! Są tu wielbiciele muzyki trance?

Znasz jakieś znane, mniej znane festiwale , które się w Polsce odbywają Trance, słyszałem o czymś takim jak Ozora, Goadupa.

Posted (edited)

Hard trance

Classic trance

Acid trance

Japanese trance

Modern/ psi-trance

Psi-trance

Aaa i jak ktoś szuka trensowej Beatki ;D O kurła ale ona musi mieć atencji ;)

Edited by Ksanti

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.