Skocz do zawartości

Zahamowane Libido ?


Manuel123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zakładam ponownie temat bo fakt nie dostosowałem się do regulaminu ale myślę że teraz sie zrehabilitowałem i wszystko jest dobrze :)

Wiem że były podobne tematy ale ciężko mi coś wyszukać do mojej sprawy a Sprawa jest dość dziwna wg mnie . Mam 26 lat mieszkam z dziewczyną 3 lata nigdy nie było problemu wcześniej z sexem . Na początku Kwietnia doznałem kontuzji nadgarstka lewego i mam go w gipsie i moje życie głównie opiera się na siedzeniu w domu i ogrodzie  ( L4 z pracy ). W sumie ten gips nie przeszkadza mi w niczym no ale .. od tego momentu straciłem totalny pociąg do sexu z którym wcześniej nie było problemu . Raz się kochaliśmy na początku kontuzji a pózniej dostałem jakąś niemoc ewentualnie jak jest ochota to trzeba ,,napracować " się aby uzyskać wzwód . Miał ktoś podobnie ? Proszę o jakieś porady bo mam tak pierwszy raz i nie wiem co myśleć o tym . Pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta dziewczyna nadal Cie pociąga? Z mojego doświadczenia wynika, że najczęściej problem leży po stronie kobiety, i to mogą być małe rzeczy - nie pachnie idealnie, gorzej wygląda, nie stara się itd. To wszystko ma ogromny wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dziewczyny to pociąga mnie . Może faktycznie tak jest jak użytkownik @Boromir pisze że przez rękę skupiam się na kontuzji i leczeniu i czuję się niekomfortowo . A co do Ananasa to dzięki za pomysł bo szczerze nigdy nawet nie jadłem to z chęcią spróbuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.