Skocz do zawartości

Ulubiona audycja Marka


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest wasza ulubiona audycja radia samiec? Moja to Żaden mężczyzna, nawet premier, nie jest bezpieczny w podłym patriarchacie - samiecweb.pl. Najbardziej podobają mi się okolice 30 minuty, kiedy Marek planuje przyszłość: "Wziąłbym sobie dwudziestodwuletnią dziewczynę (...) zapłodniłbym ją raz czy dwa razy (...) dałbym jej dobre życie, niech się spełnia, niech ma hobby, opłaciłbym to wszystko i tyle"

 

Lubię tę audycję za luźny klimat, ciekawe historie i wartościowy mindset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, goryl napisał:

 Najbardziej podobają mi się okolice 30 minuty, kiedy Marek planuje przyszłość: "Wziąłbym sobie dwudziestodwuletnią dziewczynę (...) zapłodniłbym ją raz czy dwa razy (...) dałbym jej dobre życie, niech się spełnia, niech ma hobby, opłaciłbym to wszystko i tyle"

Przecież to jeszcze dziecko, a jak jej zrobisz dwójkę dzieci to na hobby znajdzie czas za 10 lat albo i później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KonkretnyKonar napisał:

Przecież to jeszcze dziecko, a jak jej zrobisz dwójkę dzieci to na hobby znajdzie czas za 10 lat albo i później.

22 letnia kobieta to dziecko? :D Przecież to już jest często końcówka tej pierwszej młodości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej audycji już chyba nie ma na YT (była na starym kanale).  Nie pamiętam tytułu ale motywem przewodnim było oddawanie przez misia wszystkiego w celu zaspokojenia potrzeby bezpieczeństwa ukochanej. Marek w piękny sposób udawał tam pod koniec płaczącą niewiastę "Miśśśśśśśśśśśś chlipppppppppppppp".

 

Audycja nr. 2 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.