Skocz do zawartości

Tinder Gold. Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci, jak w temacie czy warto w coś takiego się zaopatrywać. Wykupienie golda na miesiąc kosztuje 67 zetafonów ( można wykupić również abonament na rok wtedy wychodzi po 30 zł ale chyba najpierw trzeba zrobić jakiś beta test? ;) ). Można również obczaić jakiś tutorial jak mieć Tinder Gold za free - pełno tego w necie - ale za każdym razem każą ściągać jakieś durnowate aplikacje i ostatecznie i tak to nie działa.

Także czy korzystaliście z tego i przyniosło wam to jakieś wymierne korzyści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię stać to czemu nie, możesz szybciej "przerobić"  więcej kobiet.

 

Ja tam jadę na darmowym, ale może kiedyś z ciekawości sobie kupię, kto wie może poznam wtedy drugą połówkę pomarańczy, prawdziwą kobietę która zostanie ze mną na zawsze !

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boromir napisał:

67 złotych to dużo, nie ma innych portali randkowych ? Badoo ?

Na Badoo siedzą same karyny i samotne matki z tego co zauważyłem. Nic szczególnego. Oprócz tego przychodzi mi jeszcze do głowy Sympatia ale to raczej dla ludzi 40+ po rozwodach ze zrytym beretem (sorry za generalizacje).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie daj sobie spokój w ogóle z tinderem, przecież te laski mają takie wymagania, że przy podrywaniu w internecie tylko tracisz czas i czujesz frustrację. Zapisz się na mma, zarabiaj pieniądze, rozwijaj się i przy odrobinie szczęścia i zaangażowania spotkasz jakąś dziewczynę, bo zobaczy, że ma do czynienia z konkretnym gościem. Do ogarniętych ludzi z sukcesami dziewczyny same się kleją.

Edytowane przez goryl
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goryl napisał:

Zapisz się na mma, zarabiaj pieniądze, rozwijaj się

I kup sobie własną Karynę... no mogłeś się też urodzić tzw. CHADem. ;)

 

Co do tindera to

 

I oceń swoje szanse, na jakieś sensowne branie.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na gold i tak wyłowisz.Sam tinder oceniam najlepiej z wszystkich portali randkowych. Wszystkie kobiety narzekały na to ,że faceci nie zapraszają na spotkania. Oczywiście pierwsze pytanie czym się zajmujesz :))) i sprawdzany stan cywilny i brak dzieci. Ja nie narzekam. Staram się czegoś dowiedzieć i nie robię aluzji ;) One udają nawet przed sobą, że szczęśliwe wyzwolone z kotem.

 

Edytowane przez Michal36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych portali, i już w sumie prawie dekadę temu - wykupienie "ramki" czy golda, niemal zawsze zwracało uwagę tzw. gold-diggerek.

Masz golda znaczy szastasz kasą, znaczy warto się zakręcić, bo nie gołodupiec co na darmoszce jedzie i tylko chce za darmo poru****. Może da się tą kasę dla siebie...

 

Jeśli interesują cię ONS i nie masz skrupułów - wtedy zwiększa to szanse.

Jeśli szukasz "normalnej" kobiety - cokolwiek to nie znaczy - to zmniejsza.

Opinia oczywiście całkiem subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DonkeyShowman napisał:

Sympatia ale to raczej dla ludzi 40+ po rozwodach ze zrytym beretem (sorry za generalizacje).

W sam raz dla mnie! :D

 

4 godziny temu, DonkeyShowman napisał:

Tinder Gold

Lepsze to niż Amber Gold. 

 

4 godziny temu, DonkeyShowman napisał:

trzeba zrobić jakiś beta test

Tak, jeśli zapłacisz to zdałeś test na betę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twojego stopnia atrakcyjności. Tak naprawdę jeśli jesteś przeciętniakiem gold ci mało da. Tinder to dość specyficzny portal jeśli chodzi o algorytmy wyświetleń. Oprócz golda ważna jest ilość matchy na podstawie której Tinder robi ranking atrakcyjności, budowane relacje, dodawane zdjęcia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Te strony zarabiają na naiwnych mężczyznach wierzących, że po wykupieni wersji premium będą mieli nagle nie wiadomo ile kobiet. Na stronie rejestrują się atrakcyjni mężczyźni, którzy przyciągają wszystkie kobiety, te kobiety znowuż przyciągają resztę mężczyzn, którzy są dojeni abonamentami i tak się utrzymują tego typu portale.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem golda bo miałem za 14zł/msc ( przy opcji na 12msc wyszło by ok 9zl)

Taka porada przez przeglądarkę jest taniej niż w aplikacji telefonicznej.

 

Par miałem ok 120 / like mam ponad 500 

Mam strategię że po prostu nie piszę pierwszy,czekam na zainteresowane Panie.

Mimo to dostałem shadowbana.

 

Do 20zł dla zaspokojenia ciekawości można kupić ale na max 1 miesiąc.

Najlepiej robić reset konta całkowity i po kilku tygodniach zakładać nowe na inny numer telefonu,adres, itd

Podsumowując: Nie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/25/2020 at 9:40 PM, goryl said:

Według mnie daj sobie spokój w ogóle z tinderem, przecież te laski mają takie wymagania, że przy podrywaniu w internecie tylko tracisz czas i czujesz frustrację.

Czy ja wiem... ruchaczem nie jestem, ale jednak jedną w miarę normalną tam znalazłem, co prawda relacja trwała ze 3 tygodnie, potem się zaczęły jakieś akcje typu, że nie potrafię wyrażać emocji, czemu do niej nie piszę itp. xD ale co poużywałem to moje i miło wspominam. Większy problem jest, że u mnie akurat jest bardzo mało tych kobiet (więcej niż 25km to dla mnie już za dużo :D ) . Zresztą tam łatwo selekcję prowadzić, po zdjęciu już można rozpoznać karyny itp. ja uderzam do wiejskich, naturalnych dziewczyn, one jakoś bardziej się angażują, może przez niższe smv, ale wolę takie niż paniusie. GOLD to dla mnie naciąganie, ja mam 99+ teraz polubień i założę się, że te polubienia jak bym odblokował to będą w chuj daleko, lepiej powoli na spokojnie i tak się nie da pisać z więcej niż 3 na raz, bo się miesza już :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy i czasu. Z tymi ONS tez bym uważał bo zapewne nie jest tak że od razu na to idą. Wcześniej i tak zapewne musisz wywalić kase na " drinki, kawy czy inne tego typu rzeczy". Włg mnie jeśli już będziesz mieć "matcha" to i tak się z tobą nie umówi bo ma co najmniej 300 innych od razu- 90% lasek jest tam dla picu i żeby napompowac swoje ego. Dla mnie używanie tej aplikacji jest uwłaczające i degraduje faceta. Tinder to korpo do robienia kasy (m.in.  na kontach gold). na tzw "jeleniach". Oni maja w d...e czy  kogoś znajdziesz czy nie a wręcz w ich interesie jest żebyś nie znalazł bo będziesz przedłużał subskrypcje. Równie dobrze można iść na monciak w Sopocie i wystawić sie na witrynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.