Skocz do zawartości

Tinder Gold. Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak nie chcesz stracić kasy to dam Ci sposób.. :) 

Podpinasz kartę pod google play, potem kupujesz tinder gold i do 2 tygodni robisz zwrot przez sklep google i pieniążki masz z powrotem. W tym czasie możesz sobie przetestować golda za darmo, a jak ci sie spodoba to zrobić to samo na kolejne 2 tygodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek Tinder Gold to duża oszczędność czasu. Pisałem już o tym tutaj. Nie musisz przeglądać wszystkich profili w danym mieście i dawać lajków. Robisz to tylko w obrębie listy osób, które dały Ci już lajka. Bo niby w jakim celu masz tracić czas na przeglądanie profili Pań, z którymi nie wiesz czy w ogóle będziesz miał matcha? A oszczędność czasu bardzo duża, 30 minut dziennie na Tindera to stracome 15h w ciągu miesiąca. Jeśli Twój czas jest warty więcej niż 130 zł za 15h pracy to jednak warto zakupić Golda. Dodatkowo jak ktoś nie lubi wydawać kasy na głupoty to może zastosować rozwiązanie podane przez @yummyboy. Działa bo sprawdzałem. A w 15h to można zrobić 8 treningów na siłowni, czy po prostu popracować i zarobić kasę zamiast gapić się w ekran smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli Panna ma również Golda, ewentualnie stosuje tipa z 2km? Dla mnie nie ma problemu w pracy albo czasie w którym nie mam nic innego do roboty jako uzupełnienie luki poprzesuwać w lewo lub w prawo. Nikt nie wykorzystuje 24h w pełni, zatem te 30 minut to nic.

 

Wychodzę z założenia, że lajkowanie tylko panienek, które już nas przesunęły może decydować, że dałbym lajka w momencie, kiedy tego normalnie bym nie zrobił.

 

@Chadeusz

Nie obraź się, w Twoim wieku na Tinderze też bym szukał tylko tych, które w ogóle szukają kogoś w takim wieku ?

 

 

 

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zgredek napisał:

Nie obraź się, w Twoim wieku na Tinderze też bym szukał tylko tych, które w ogóle szukają kogoś w takim wieku ?

Stary, po ostatnich tematach założonych przez @Hatmehit i @Eloquence, a także bólu dupy @Wielokropek dopiero nabrałem skrzydeł i teraz bez żadnego skrępowania zmieniłem widełki i szukam wybranki życia na 2-3 letnią relację w przedziale wiekowym 20-22. 

11 minut temu, Zgredek napisał:

A co jeśli Panna ma również Golda, ewentualnie stosuje tipa z 2km? Dla mnie nie ma problemu w pracy albo czasie w którym nie mam nic innego do roboty jako uzupełnienie luki poprzesuwać w lewo lub w prawo. Nikt nie wykorzystuje 24h w pełni, zatem te 30 minut to nic.

Kobiety nie kupują Golda, szczególnie te ładne. Co do tipa 2 km to nie wiem. Zależy jak cenisz swój czas. Dla jednych nic, dla innych wiele.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Chadeusz napisał:

Stary, po ostatnich tematach założonych przez @Hatmehit i @Eloquence, a także bólu dupy @Wielokropek dopiero nabrałem skrzydeł i teraz bez żadnego skrępowania zmieniłem widełki i szukam wybranki życia na 2-3 letnią relację w przedziale wiekowym 20-22. 

Kobiety nie kupują Golda, szczególnie te ładne. Co do tipa 2 km to nie wiem. Zależy jak cenisz swój czas. Dla jednych nic, dla innych wiele.

Szukać nie znaczy, że znalazłeś i będzie taki popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 15.06.2020 o 05:14, Chadeusz napisał:

Stary, po ostatnich tematach założonych przez @Hatmehit i @Eloquence, a także bólu dupy @Wielokropek dopiero nabrałem skrzydeł i teraz bez żadnego skrępowania zmieniłem widełki i szukam wybranki życia na 2-3 letnią relację w przedziale wiekowym 20-22. 

Kobiety nie kupują Golda, szczególnie te ładne. Co do tipa 2 km to nie wiem. Zależy jak cenisz swój czas. Dla jednych nic, dla innych wiele.

Zdarza sie żę kupują, np. poznałem dziewczyny w Tajlandii, które kupowały Golda lub Plusa, aby "jezdzic" po Europie i szukać sobie męża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adept45 napisał:

Zdarza sie żę kupują, np. poznałem dziewczyny w Tajlandii, które kupowały Golda lub Plusa, aby "jezdzic" po Europie i szukać sobie męża :)

 

dziewczyny w Tajlandii

 

senior-man-using-smart-phone-picture-id1

 

- Wyślij mi mój boski kochanku z Polski jedyne 500 dolarów lub 400 euro, abym mogła do ciebie przyjechać i zostać twoją żoną,

spełniać twe najskrytsze marzenia i zaspokajać seksualne dżą... mżon... żądze... ale ten wasz język pojebany... Pa kochany. Ajlowju!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.