Skocz do zawartości

Przywitałem sie. Teraz coś więcej o mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem wiek 35 lat. Pochodzę z okolic Poznania. 

3lata w małżeństwie. 

2 letnia córeczka. 

Forum polecił mi przyjaciel. 

No więc moze od początku. 

Jakiś poważniejszych związków przed ślubem nie miałem. 

3lata z jedną w czasach liceum nie liczę gdyż była to typowa szczeniacka miłość. 

Późniejsze znajomości to raczej jakieś przelotne romanse lub sex bez zobowiązań. 

W małżeństwie nie mam większych problemów. Dobrze sie dogadujemy nie ma większych spin. 

Jednak po porodzie byl okres ze było "dziwnie" żona zaczeła jakby sprawdzać na ile dam sobie wejść na głowę. 

Zaczeły się jakieś shittesty marudzenie że nie pomagam tyle ile powinienem itp. Zaczęło się jakieś pogrywanie typu nie mam ochoty na sex... Gdybyś więcej mi pomagał miałabym ochotę a tak jestem zmęczona. 

Stwierdziłem krótko ze ja pracuję wiec nie będę dodatkowo sie zajmował dzieckiem czy domem ponad to co powinienem. 

O dupe tez zebrac nie miałem zamiaru. Nie chcesz to nie... Nie jestem jakimś zwierzęciem że nie przeżyję bez sexu. No i po jakimś czasie odpuściła i wszystko wróciło do normy. 

Dopiero czytając to forum poznałem takie pojęcia jak Alfa. Poznałem sposoby jakimi kobiety nami manipuluja. Chyba jedyne co mi w tamtym czasie uratowało dupe to moje "wyjebane" ego. Nigdy nikomu nie dam sobie na głowę wejść. Fakt zdarza się ze "stara" co jakis czas próbuje mnie sprawdzać ale zbytnio jej nie wychodzi. 

Przykład z wczoraj :

Żona : 3 dzień z rzędu pijesz piwo wieczorem. I czuje wyrzuty w jej tonie

Ja: no i? 

Żona : nie przesadzasz? 

Ja: jak ci sie nie podoba i masz problem że pije 2 piwa wieczorem to jutro wypije 4pak i poprawię 0.7 wódy to moze się lepiej z tym poczujesz... 

Koniec rozmowy. 

Tak mniej więcej wyglada moje życie. Pracę wykształcenie itp. Pomijam gdyż nie ma to większego znaczenia. Pozdrawiam. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

Mógłbyś coś polecić, gdzie czytałeś ? Proszę :)

Tu się zapoznałem ze wszystkim. Forum czytam od jakiś 3 miesięcy. I w końcu postanowiłem się zarejestrować. Wcześniej nigdy nie zwracałem uwagi na zachowanie kobiet. A wszelkie odstępstwa od normy tłumaczyłem sobie że hormony walą kobiecie w głowę dlatego się tak zachowuje. A tu się dowiedziałem ze jednak to nie hormony  a kobieca natura i chęć dominacji nad facetem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nomad88 napisał:

A tu się dowiedziałem ze jednak to nie hormony  a kobieca natura i chęć dominacji nad facetem

Oraz oczywiście jakie wartości mass media, propaganda, nie równe prawo im dają etc... Wszystko co wymieniłem i jest bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Nomad88 napisał:

Dopiero czytając to forum poznałem takie pojęcia jak Alfa....

Żona : 3 dzień z rzędu pijesz piwo wieczorem. I czuje wyrzuty w jej tonie

Ja: no i? 

Żona : nie przesadzasz? 

Ja: jak ci sie nie podoba i masz problem że pije 2 piwa wieczorem to jutro wypije 4pak i poprawię 0.7 wódy to moze się lepiej z tym poczujesz... 

Koniec rozmowy

Faktycznie, klasyczny przykład zachowania osobnika Alfa. Klasa, wyrachowanie i nadludzka siła woli na takim poziomie aż sobie obsrałem hajdawery z wrażenia ?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.