Skocz do zawartości

Robić sobie piersi?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cycki u partnerki

    • Tylko naturalne, małe też są ok, rozmiar nie gra roli.
      43
    • Rób silikony, wielkie i sterczące.
      10
    • Tylko duże i naturalne, sorry gregory nic Ci nie pomoże.
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe piersi i mam wolne pieniądze.

Panowie jakie piersi wolelibyście u swojej kobiety? Małe naturalne, czy sztuczne duże?

Panie co Wy byście zrobiły na moim miejscu? A może poczekać na ewentuaną ciąże ( albo na czas kiedy na ciąze już bedzie za póżno)

Nie mam jakiegoś dużego kompleksu, ale trochę w głowie siedzi że mogłoby być lepiej

Marzy taki efekt:

implanty-promocja.jpgpowiekszaniepiersi-przedpo2-kwadraty-png

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich planów jest zrobienie sobie piersi. Jestem po ciąży przed nią miałam duże, teraz jeszcze większe...w moim przypadku nie jest problemem rozmiar a fakt ze nie są uniesione do góry, trudno o to z takim rozmiarem. Partnerowi się podobają jakie są jednak ja nie jestem zadowolona. Nie są złe ale w porównaniu z tym jak kiedyś wyglądały jestem niezadowolona. Mi bardziej zależy na naturalnym efekcie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe piersi są w porządku, o ile są jędrne i generalnie ładne. Pamiętaj, że po powiększeniu piersi, na ich dole są takie podłużne, poziome blizny i to jest brzydkie. Oczywiście po odzianiu się w większość ubrań ich nie widać, ale nago już tak, i to mocno.

 

Wklej zdjęcie swoich piersi, to powiem, czy jest sens operować.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natura> silikon

 

Silikonowe w dotyku nie mają nic wspólnego z naturalnością, czujesz jakbyś dotykał nadmuchany balon.

 

Wiadomo nie ma to jak naturalnie duże, ale prawdziwe bimbały dodatkowo przy szczupłej sylwetce.

 

 Silikonem  jednak natury nie oszukasz.

 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, goryl napisał:

Małe piersi są w porządku, o ile są jędrne i generalnie ładne. Pamiętaj, że po powiększeniu piersi, na ich dole są takie podłużne, poziome blizny i to jest brzydkie. Oczywiście po odzianiu się w większość ubrań ich nie widać, ale nago już tak, i to mocno.

 

Wklej zdjęcie swoich piersi, to powiem, czy jest sens operować.

Większość kobiet po zabiegu powiększania piersi udaje się na laserowe usuwanie blizn, przed tym również są różne sposoby na rozmasowywanie blizn z użyciem różnych maści i tych blizn nie widać.

Edytowane przez Hera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piersiach obleśne lub atrakcyjne nie jest ich wielkość a właśnie to co zasłoniłaś białymi kwadratami czyli sutki. Nie ma nic gorszego jak wielkie sterczące suty jak wentyle od traktora.

 

A po za tym jak masz wolne środki to zainwestuj w książkę, kurs jakiś... Ogólnie w łeb i umysł zainwestuj a nie w cycki

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć temat o piersiach i wrzucać fotki. Większość lasek wysyła zdjęcia swoich piersi. Albo je sami robimy można wychwalac i się chwalić. Tylko czy Marek nam tego nie zablokuje? Sam mam pokaźną ilość takich zdjęć od partnerek. Oczywiście bez twarzy znaków szczególnych itd. Co Wy na to. Może pomóc autorce w podjęciu decyzji. Sam nigdy nie miałem do czynienia z zrobionymi. Jak kobieta się z tym lepiej poczuje i jej komfort życia się poprawi to popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się nad operacją już od 18 rż.

Za:

- stać mnie obecnie na to

- podobają mi się duże piersi, te fotki które wkleiłam są średnie, ale jestem na forum gdzie dziewczyny wklejają fotki przed i po i efekty są fenomenalne

- jestem wysoka, duże piersi by mi pasowały, obecne totalnie giną

- kiedy partner dotyka moich piersi, chce mi się śmiać przez to że są takie małe, to niszczy atmosfere :D

Przeciw:

- obawiam się komplikacji, poprawek, nienaturalnego efektu

- nie chce mi się ich nosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób jak najszybciej jak największe. Im większe tym lepsze, rozmiar ma znaczenie. Inaczej będziesz całe życie wyglądać śmiesznie i nienaturalnie. Jak wysoka jesteś go bez E nawet nie podchodź bo faktycznie można parsknąć śmiechem. 

 

Wcale nie trolluję, skądże. Atencja wchodzi na kolejny level widzę ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.